Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oktawia przykro mi,ze nie masz tam nikogo na spacery.A twoja kolezanka faktycznie dziwna.I doskonale cie rozumie,ze sie od niej wtedy odsunelas.Ja bym postapila tak samo.Kurcze,dziewczyny,ja to bym sie chetnie spotkala,ale mam jakies 140km do was 😉 😉Patrycja zycze udanej zabawy 🙂I czekamy na foty.Moja panienka obudzila sie po 3 godzinnej drzemce,zjadla sloiczek,poszlam z nia do sklepu po mleko,wracam,a ona znowu spi 😁 😁 Nawet nie zajarzyla,ze ja wnioslam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niusia mam pytanie.Kupilam dzis kaszke manna blyskawiczna,ale nie wiem jak podac.Wiem,ze ty Pawelkowi dajesz.Wspypujesz pol lyzeczki do mleka czy jakos to wczesniej przygotowujesz?Ja jak mloda wstanie mam zamiar dac jej pierwszy jogurcik 🙂No chyba,ze wstanie po 7,to wtedy juz nic,bo kapanie,jedzonko i dalej do spania 😁 😁 A ja ide sobie baleysa nalac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sie nasprzatalam masakra jakas!!! Niby 3 pokoje kuchnia + łazienki a pol dnia mi to zajeło!!! Gdyby nie zgapiony pomysł od Moni z ta koszulka na dokumenty to bym pewnie dluzej sprzatala, a tak mloda miala zajecie a ja zdazylam zrobic porzadki!!!
Oktawia na mnie tez zawsze mozesz liczyc ja Cie chetnie wyslucham!!! A z kolezanke Sobie daruj! Takich przyjaciól wcale nikomu nie potrzeba!!
Niunia a jaka ta kaszke dajesz??? Z jakiej firmy??? i tylko raz dziennie???
Musze cycki sciagac bo Korni dzis bardzo malo je do 1 nic nie chciala (od 8) kolo 13:30 pol sloiczka obiadku, kolo 15 - 110 ml mleka i kolo 17 troche piers!!!
Lezy wlasnie w foteliku i kombinuje jak "żyd pod gorke" zeby usiasc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze cos mi mamusie szwankuja.
My zawsze z mezem sprzatamy razem ale ze ma druga zmiane i jutro bedzie zabierał sie za likwidowanie, a to mi przypomnialo ze mialam napisac ze niestety na razie nie ma mniejszego bo musiaby kupic a nie ma za co. Jak sprzeda to, to wtedy sobie kupi, ale zeby sprzedac to musi pozbyc sie roslinek i rybek.
ide kapac mała, pozniej zajrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też mamusie szwankują, może coś admin robi, udoskonala 🙂

Edytko jak oni Ci macierzyński obliczyli, że do wczoraj miałaś? Powinnaś mieć tak jak ja z dzisiejszym dniem włącznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla bo ja mam macierzynski od 4 bo zwolnienie mialam do 3 marca i mialam sie zglosic w pon na ktg to by mi wypisali od 4 na iles tam dni a tu Kornelka juz w sobote postanowilawyjsc i nie chcieli mi wypisac zwolnienia na jeden dzien i albo moglam wziac macierzynski od 4 albo na 4 urlop wiec tak to wyszlo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no tak. Już mi się to poskładało w całość.
Ja miałam termin na 7 marca i też mi zwolnienie babeczka wypisała do 7 i byłam strasznie zła z tego powodu. Zapisałam się nawet do rodzinnego na 7 marca, żeby błagać o zwolnienie, bo nic nie zapowiadało że urodzę 2 dni przed terminem, a wręcz przeciwnie wszyscy lekarze mówili, że po. A ja nie chciałam tracić macierzyńskiego. Śmiałam się tylko że urodzę w 40 tygodniu i koniec 🙂. I na szczęście urodziłam.
Ja do lekarza chodziłam na NFZ i nie chciała mi dłużej wypisać zwolnienia jak do terminu porodu, a wszystkie znajome co leczyły się prywatnie miały przedłużane zwolnienia spokojnie nawet po terminie. Nie wiem gdzie tutaj logika jest. Pamiętam jaka zła byłam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca grudnia pracowałam. Chciałam dłużej, ale miałam 12 dni urlopu i kazali wszystkim wykorzystać zaległy urlop. Wtedy powiedziałam, że bez sensu, bo pójdę na urlop, a potem pewnie i tak na zwolnienie, bo lekarka chciała już mnie 3 miesiące wcześniej wysłać. Także powiedziałam, że za te pieniądze co zarabiam to i tak siedziałam o jakieś pół roku w pracy za długo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja planowalam pracowac do konca,tym bardziej,ze mialam luzik w pracy i szef sie do mnie dostosowywal.No,ale jak mi cholestaze wykryli i 3-4 razyi w tygodniu musialm chodzic do szpitala na ktg,krew czy usg,to nie mialam ani czasu,ani glowy do chodzenia do pracy,bo bylam za bardzo zajeta mysleniem o tym,czy z mala wszystko jest ok,czy sie rozwija i czyaby napewno urodzi sie zywa...generalnie mialam duzo nerwow i stresow i nie w glowie bylo mi pracowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Ja planowalam pracowac do konca,tym bardziej,ze mialam luzik w pracy i szef sie do mnie dostosowywal.No,ale jak mi cholestaze wykryli i 3-4 razyi w tygodniu musialm chodzic do szpitala na ktg,krew czy usg,to nie mialam ani czasu,ani glowy do chodzenia do pracy,bo bylam za bardzo zajeta mysleniem o tym,czy z mala wszystko jest ok,czy sie rozwija i czyaby napewno urodzi sie zywa...generalnie mialam duzo nerwow i stresow i nie w glowie bylo mi pracowanie


Ale jest super :*. To za każdym razem jak zapłacze to pomyśl o tym stresie i nerwach, przytul Julcię i poczuj, że jest koło Ciebie, wspaniała i najukochańsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam i w sumie zapomniałam co miałam napisać.. wiem jedno Oktawia dobrze, że oddaliłaś się od tej swojej koleżanki:/
my dzisiaj byliśmy na kawie u cioci A., no i w sumie też dlatego, że jego kuzynka wróciła z Niemiec, bo studiowała tam pół roku.. na wymianie była ;-)
no a później kąpanie, amciu i nyny ;-)
a teraz mamusia obejrzy film i idzie lulać tak jak synuś;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuśka jaki słodki ten avaterek-widzę że Alankowi urosły włoski 🙂Dzięki dziewczyny w razie doła to będę Was nękać telefonami 😉
O to Salamandra dziś zaszalaje-tym bardziej chętnie zobaczymy te fotki 🙂
Niusia Szarla a miałam nadzieję że kupię ten śpiworek i go powstrzyma od tego odwracania na brzuch 😞Wolałabym żeby w nocy się nie przekręcał...eh jeszcze się tych smutnych filmików naoglądałam od Moni 🥴-cieszę się Moniś że nie musisz martwić się o kotka...ja mam nadzieję że mój Majlo też trafi do kogoś ok...Chyba zaraz uciekam spać-strasznie jestem jakaś osłabiona bolą mnie też plecy i jajniki pewnie w nocy dostanę okres...a pozatym trochę się dziś narobiłam...ale humor mam dobry bo długo porozmawiałam z mężem przez skaypa 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
;Mały już śpi i pewnie do ok 2 mam spokój, no chyba że wcześniej na smoka wstanie 🙂 My spakowanie i wyjeżdżamy jutro do rodziców. Na całe 2 tygodnie 🙂 Ciesze się bo w końcu nie będę całe dnie sama. Tylko Krystian średnio lubi spać w łóżeczku turystycznym. Mam nadzieję, że pogoda dopisze, może przespacerujemy się nad jeziorko. 21 września wracam do pracy i już jestem w stresie bo mam nową kierowniczkę. Mam nadzieję, że się z nią dogadam.
Edyta, podziwiam Cię za porządki. takie duże mieszkanie do sprzątania. Ja na szczęście tylko jeden pokój mam 🙂 Oktawia jak coś ja też służę pomocą w gorszych dniach. Wiem jak to jest nie mieć z kim pogadać bo wszystkie koleżanki o mnie pozapominały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na weekend do rodziców 🙂.
Dzisiaj Amelcia raz tylko się obudziła w nocy, a przez ostatnie jakieś 2 tygodnie to różnie, ale kilka razy w nocy się budziła, ale bez płaczu. Teraz wydaje mi się że mogły ją te ząbki męczyć. Muszę przeprowadzić obserwacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...