Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gerda ja też na to nie zwracałam uwagi póki mi rehabilitant nie zaczęła zwracać. Eeee, mam nadzieję, że zaraz przestane to robić.

Samantka moja aż tak się nie śliniła, w sumie najbardziej się śliniła w dniu kiedy jej te ząbki już wyszły, a to dlatego że chciała je językiem wypchnąć (śmieszny widok 😁 ) i wypychała ślinę :P.
20 lipca pediatra oglądała dziąsła i powiedziała, że do ząbków jeszcze długo, a w nocy między 2 a 3 sierpnia ząbki wyszły :P. Także kto wie, może Nikusia też zaskoczy niedługo mamusię 🙂

Idę już, bo oczywiście zebrać się nie mogę, jeszcze raz dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla wydaje mi się że ta twoja rehabilitantka przesadza.A ty biedna po usg wszystko rejestrujesz u Amelki jako nieprawidłowość,a na filmikach które umieszczasz wygląda na zdrową i bardzo żywą dziewczynkę.
My mamy dzisiam ciężki dzień,mąż karmił Agatkę a ta strasznie płakać zaczęła,po kolejnym wybuchu zabrałam ją jemu i się obraził na mnie.
Mała mało zjadła i 5min temu się zbudziła z płaczem,dałam jej piers ale nie je tylko śpi od czasu do czasu pojękując.Nie wiem co jej jest.Na wakacjach miałam Aniołka nie płakała w ogóle. Wyciągnęłam deskę do prasowania wyprasowałam 5pieluch i idę spać,bo obawiam się że noc może być ciężka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc ja tylko na chwile
bede dluzej pewnie dopiero w czwartek, bo mam od wczoraj sajgon totalny i ogolnie do kitu
kaczuszka milo cie widziec
niunia i gerda super fotki, az wzroku oderwac nie moglam od chlopakow, jak zaczarowana patrzylam 🙂
a mojemu antkowi wyszlo jakies zaczerwienienie na przedramieniu... myslalam, ze sie obtarl lub podrapal, ale dzis zauwazylam krostki takie mega czerwone jakby od ospy, 2 na buzi, 1 na glowie, 4 na jednej raczce i kilka na drugiej... ide jutro do lekarza... nie wiem co to, bo od dawna jem wszystko, wiec nic nowego nie jadlam... plyn do prania mam dla dzieci, ale do plukania dla doroslych... tylko mam go juz dlugo i nic nie bylo malemu... zastanawiam sie czy moze to byc reakcja na oilatum, bo wczesniej kapalam caly czas w nivea baby, a teraz mnie podkusilo i oilatum kupilismy... 😞 kurde, jutro czeka mnie lekarz i jeszcze inna smutna sprawa... 😞
naawet spac nie moge... napisze wiecej jak juz bedzie po wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej!
Niusia i Gerda fajne zdjęcia zazdroszczę spotkania.
Misia trzymaj się!

Noc okazało się że nie była taka tragiczna choć dwa razy poszłam podać jej smoka koło 3 i 5:30. Normalnie jak idę do niej to sprawdzam która godzina i jak jest koło 6to ją biorę do nas do sypialni na jedzonko na śpiąco i śpimy dalej obie do 9-9:30. Dzisiaj jak poszłam to myślałam że jest wcześniej i dałam jej smoka.Obudziła się o 8:45!!!Teraz na śpiocha je. Zastanawiam się czy ten smok nie oszukuje jej i na głodnego śpi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny..ja tez wczoraj prawie ryczalam jak wczoraj A.usypial malego...no ale przetrwalismy to! Zasnal! przeciez musi sie nauczyc z kims innym zasypiac,bo ja juz rady nie daje 😞 no i mały obudził się o 3.55 🤪 później 7.10 i od 7.30 jeszcze do 8.50 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska musisz byc twarda.W koncu A. Alanka dla ciebie uspypia.Z czasem sie przyzwyczai i nie bedzie plakal,a do tego czasu moze faktycznie zdecyduj sie na zatyczki,jak ci A. radzil 😜 😜 Dorota jak u nas sa takie placze,to tez czesto na meza bez powodu krzycze,bo juz nie umie sobie z ta bezradnosic poradzic 😞 Dalam jej nurofen,troche lepiej jest,ale i tak placze 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj nie ściągnęłam pokarmu przed snem. Sama nie wiem jak mam teraz ją karmić. Do tej pory to dałam Agatce tylko pierś,na noc butlę modyfikowanego i raz dziennie półsłoiczka owoców i soczek.
Żadnych kaszek,obiadków.. Masakra z tym jedzeniem no ale do września muszę to jakoś wyregulować by moja mama miała jasny schemat żywienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota ja dla odmiany mlekiem sie zamartwialam,bo mala pic go nie chce i przy dobrych wiatrach wcisne jej 2 butelki,a powinna pic 3,ale wczoraj bylam w zwiazku ztym u lekarza i jestem juz spokojna.Mam dalej dawac jej jesc tak jak daje i jesli dam jej 2 jogurty dziennie(a tyle zawsze zjada)to nie mam sie o co martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota to moze sprobuj jej cos regularnego wprowadzic.U nas teraz na sniadanie jest albo kaszka,albo jakies sniadanko ze sloiczka.Wczoraj np byl budyn bananowy,taki dla dzieci ze sloiczka.Potem ok12-13 dostala obiadek no i o 15 jakis owoc.No i ok 17:30 zjadla 2 jogurty i po kapaniu butelka mleka.No i o 3:30 druga butelka i prawie zawsze jedzenie u nas tak samo wyglada.A do picia w dzien daje jej albo soczki(rozrabiane pol na pol)albo herbatke,tez zawsze rozrzedzona 😜 😜 No i czasem jakies ciasteczko czy chrupke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Dziewczyny, my wczoraj FIlipa położyliśmy trochę później niż zwykle i myśleliśmy, że pośpi dłużej a tu psikus, pobudka godzinę wcześniej niż zwykle, teraz śpi.
Misia trzymaj się cieplutko 🙂
A filip tez się ślini na potęgę, czasami jak Go wezmę na ręce i zrobię "samolot" to ślina kapie na mnie 🙂
Wczoraj wieczorem tak fajnie się wygłupialiśmy, Filip śmiał się w głos i nie ulewał, a trochę Go "potarmosiliśmy", może to już zaczyna się kończyć, dobrze by było, ale zdarzało się, że już przestawał a potem znowu, zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

A ja już od rańca na nogach - obiad przygotowany ,"brudy" wyprane 😁, suche pranie poskładane, chatka ogarnieta i akurat Patryś bezboleśnie poszedł spać, takze mam chwilę dla siebie 😎

Jejku, jak Patryczkowi sie przydało spotkanie z Pawełkiem, doprawdy dzieciaki lgną do siebie jak pszczoły do miodu i na dobre im to wychodzi.

Misia - cokolowiek Cię czeka, bądź dzielna!

Szarla - brzmisz na klarowną kobietę, dlatego też na daj sie wciągnąć w ten wir "hipochondrii dzidziusiowej" 😉

Tuśka - a Alanek pokrzyczy, pokrzyczy, ale się przyzwyczai - krzywda mu sie przecież nie dzieje, tak tylko egzekwuje swoją złość:"Gdzie jest moja Mama, przeciez to ONA zawsze mnie usypiała. Co się dzieja. Łeeeeee!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia u Nas jest to samo w nocy pobudka co chwila, od rana marudzi i juz jedna histeria za nami!!!
Szarla mozesz mi jeszcze raz przeslac na maila o tym gotowaniu bo ja przez przypadk skasowalam - gapa ze mnie!!!!
Jak filmik sie wgra to zaraz wrzuce!!
Dzwonilam dzis do pracy i oddzialowa sie mnie pyta czy wracam od razu na swoje stanowisko czy przez kilka dni chcem byc z kims zeby sobie przypomniec a jak jej powiedzialam ze na swoje samodzielnie to sie bardzo ucieszyla!! Maja duzo wczesniakow a jak zwykle nikt nie chce przyjsc do Nas do pracy a jak juz przyjda nowe dziewczyny to po miesiacu rezygnuja!! Juz widze jaka jazde bede miala po powrocie, ale moze to dobrze bo nie bede miala czasu zeby myslec o malej i sie zamartwiac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie udalo mi sie zrobic tak zeby pokazac dwoma rekoma bo w jednej musialam trzymac aparat 🙂 Ale chodzi o to ze jedna reka przetrzymujemy delikatnie raczke dziecka, druga prostujemy paluszki zaczynajac od kciuka wkladamy go na srodek raczki i delikatnie przesuwamy po kciuku jednoczesnie druga reka delikatnie prostujemy pozostale palce!!
I filmik http://imageshack.us/clip/my-videos/827/r66.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey dziewczyny ja wasz wszystkie podziwiam ja już nie daje rady z moim synkiem i jego płakaniem jak tak wasz czytam to mamy podobne problem z małymi bo nie wiem czy on płacze z powodów ząbkowania czy innego powodu.
Teraz już wiem że nie mam żadnego sposobu na mojego syna jak moje teściowa, jak mój syn zostaje zemną to cały czas płac i histerie odprawia jak przychodzi testowa to słychać tylko śmiech chodź robię to samo jak ona. czy to możliwe żeby mój syn pomydlił osoby ???? Przez to przechodzę depresje i całymi dniami tylko płacze ... dziś jest teraz spokój i dlatego pisze do wasz ... o rade ...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...