Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Dorota to moze sprobuj jej cos regularnego wprowadzic.U nas teraz na sniadanie jest albo kaszka,albo jakies sniadanko ze sloiczka.Wczoraj np byl budyn bananowy,taki dla dzieci ze sloiczka.Potem ok12-13 dostala obiadek no i o 15 jakis owoc.No i ok 17:30 zjadla 2 jogurty i po kapaniu butelka mleka.No i o 3:30 druga butelka i prawie zawsze jedzenie u nas tak samo wyglada.A do picia w dzien daje jej albo soczki(rozrabiane pol na pol)albo herbatke,tez zawsze rozrzedzona 😜 😜 No i czasem jakies ciasteczko czy chrupke


Monisia chciałabym bardzo tylko problem ciągle jest z kupą Agatki, nie robi codziennie 😞 A daję jej ciągle syrop na rozluźnienie stolca a słoiczki tylko te które też tak działają. Od dwóch dni je dwie butle dziennie i słoiczek jabłko z marchewką i winogronem i są płacze i lamenty i nie wiem czy to przypadkiem znowu od brzuszka nie jest. W piątek jestem umówiona na wizytę do szczepienia więc pogadam z pediatrą. Ostatnio jak byłam to kobieta nie kazała mi wprowadzać żadnych kaszek tylko karmić piersią jutro będzie już moja lekarka to może ona zaproponuje mi jak tu to wszystko jej wprowadzać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny dzielne jesteście z tymi przetworami dla maluszków. Mrożonych bym się jednak bała dawać pasteryzacja wydaje mi się bezpieczniejsza.
Szarla prześlij mi proszę może też to co wysyłałaś do dziewczyn. Może i ja też coś upichcę jak dostanę jakieś ogródkowe warzywa i owoce. Ja na ogrodzie mam marchewkę tyle że Agatce coś nie służy chyba, a mąż specjalnie dla niej posadził dwa rządki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patryś już śpi..., ależ był zmęczony.
Ja też chetnie zrobię te "cycki", choć chyba troszke zmodyfikuję przepis.

Misia i jak po ciężkim dniu, dałaś radę ze wszystkim?

TUśka wizyta koleżanki się udała?

Oktawia jak sobie radzisz bez męża?

Mam pytanie, w zupkach jarzynowych są ziemniaki, a samodzielnie nie widziałm kartofla w słoiczku? Czy dałyscie zatem maluchom obiadek od razu, czy tez przygotowując Dzidzki do przyjmowania poszczególnych produktów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda Ja najpierw dałam samą marchewkę, potem jabłko, a później to już tak jak leci w słoiczkach po 4 miechu. Czyli od razu.
Gerdzia strzeliłam dzisiejszą serię 😜 😜 A myślałam, że już nie dam rady!! Twarda sztuka ze mnie 😜
Dziewczynki macie jeszcze jakieś dobre i szybkie przepisy na obiady? Zawsze jak coś brzuszkowego ugotuję to jest smaczne i łatwe. Samantka niedługo zrobię Twoją zapiekankę z łopatki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...