Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Moje dziecko jest pomysłowe, zobaczcie co zrobiła ze smoczkiem żeby go nie zgubić :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Niunia ciesze ie ze macie juz Pawełka przy sobie i ze tak dzielnie zniosł rozłake.
Ja rowniez zaliczam sie do grona lubiacych torebki! 😜
Szarla Amelka jest bombowa i prawdziwa siostra blizniaczka Kornelki bo ja jak po ciemku szukam smoczka to najpierw macam jej głowe i zawsze go gdzies znajde 😜
Uciekam spac bo jutro musze z rana pierogow nalepic bo mi tesciowa farsz dała 😮 a na 16 na rehabilitacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szrla, korzystam z ostatnich wolnych dni bo od 22 września do pracy 🙂 A tak dokładniej to siedzę u rodziców. Mąż wrócił do Szczecina (wcześniej byliśmy razem bo miał urlop) a ja zostałam i odpoczywam. Zresztą w Szczecinie całe dnie byłabym sama, bo M. robi teraz nadgodziny żeby we wrześniu móc z maluszkiem siedzieć jak do pracy wrócę. Ciekawe jak on sobie poradzi jak do tej pory nie zmienił małemu pieluszki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ależ się tu rozpisaliście 🙂
mój skarb jest bardzo ruchliwym dzieckiem nie lubi stać w jednym miejscu na rekach podkreślam żeby było jasno wszystko go ciekawi ale szybko straci zainteresowaniem

Amelia bomba kochana super focia szkoda tylko że moje kochanie nie chce smoka... Ale muszę go pochwalić bo od dwóch dni zasypia przed 20 zaraz po kąpieli kupiłam tą kaszle mleczo-bananową i trzyma go aż 7 godzin chociaż tyle 🙂
Dzień stracenie wolno dziś płyną bo taka duchota ze oddychać się nie da ale też się opaliła na ramionach i nogach na 2h spacerze. dobra zmykam bo mężulek woła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tutaj spam robię 🙂. Często sama do siebie gadam, a Wy biedne później musicie to nadrabiać :P.

Przy dziecku to jednak warto mieć zawsze aparat pod ręką, bo takie momenty są bezcenne 🙂

Myszka i do której Ci Igorek śpi po tej kaszce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Ja to tutaj spam robię 🙂. Często sama do siebie gadam, a Wy biedne później musicie to nadrabiać :P.

Przy dziecku to jednak warto mieć zawsze aparat pod ręką, bo takie momenty są bezcenne 🙂

Myszka i do której Ci Igorek śpi po tej kaszce?


jak zasypia przed 20 to o 12 w nocy wstaje to daje mu picie ale za 3h znów staje ale już wtedy nie chce picia tylko mleko . to już jakieś postępy są prawda???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejciu u nas też problem z przesypianiem nocy od ponad miesiąca, a tak ładnie wcześniej spał 😞 no a wiecie jaka była reakcja na kaszkę, więc boję się mu podać jeszcze raz.. chociaż spróbuję podać mu jeszcze na moim mleku, ale to rano, a nie tak jak wtedy na wieczór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka2o1o napisał(a):
szarla napisał(a):
Ja to tutaj spam robię 🙂. Często sama do siebie gadam, a Wy biedne później musicie to nadrabiać :P.

Przy dziecku to jednak warto mieć zawsze aparat pod ręką, bo takie momenty są bezcenne 🙂

Myszka i do której Ci Igorek śpi po tej kaszce?


jak zasypia przed 20 to o 12 w nocy wstaje to daje mu picie ale za 3h znów staje ale już wtedy nie chce picia tylko mleko . to już jakieś postępy są prawda???


Pewnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
jejciu u nas też problem z przesypianiem nocy od ponad miesiąca, a tak ładnie wcześniej spał 😞 no a wiecie jaka była reakcja na kaszkę, więc boję się mu podać jeszcze raz.. chociaż spróbuję podać mu jeszcze na moim mleku, ale to rano, a nie tak jak wtedy na wieczór.


Moja tez tak miała, potem się budziła często w nocy. Ale bez płaczu, tylko cysia chciała. A później jak zobaczyłam ząbki to po 2 dniach zaczęła całe noce przesypiać. Także ja twierdzę, że to ząbki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
ale on w ogóle nie ma spuchniętych dziąsełek.. nic tam nie widać 😞 a od miesiąca nie przesypia mi niestety nocy 😞


U mnie przecież też nic nie było. 20 lipca pediatra zaglądała i powiedziała, że zęby to jeszcze długo, długo. A 3 sierpnia już były 🙂. Jedyny objaw taki, że właśnie nocy nie przesypiała, ale to dopiero później pokapowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka2o1o napisał(a):
muszę obserwować Igora bo jemu nie spasowała kasza kukurydziana ale zobaczymy jak mleczno-babanowa jak na razie to tylko wzdęcia ma ale ładnie pierdzi to kolek chyba nie będzie miał ...


Ale tą na noc kupiłaś? Bo ja widziałam jakąś taką na noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HE DZIEWCZYNY CZYTAŁAM Z DOSKOKU CO PISAŁYŚCIE, ALE NIE PAMIĘTAM CO MIAŁAM NAPISAĆ.
Dzisiaj nie było mnie w domu i Agatce trochę musieliśmy poprzestawiać posiłki i na noc podałam jej dwa cycki bo mało czasu minęło od kaszki i nie chciałam modyfikowanego dawać. Ciekawe kiedy się obudzi na jedzonko, idę pod prysznic i mykam spać. Do jutra, choć jutro też dużo czasu nie będę mieć i pewnie tak już zostanie bo 1.09. zbliża się .. 😞

Niunia jestem pewna że lepszego kandydata do żłobka niż twój PAwełek to nie ma, na pewno szybko się odnajdzie w nowym towarzystwie. Wasz wyjazd widać miał też duży plus! W ogóle uważam choć mi ciężko że powrót do pracy też przyniesie korzyści choć będzie bolało.. mamę może bardziej niż dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkich 🙂 Ja już nie śpię od 5 mały aerobik i sprzątanko bo o 8.30 wychodzimy z domku z Igorkeim jedziemy dziś załatwić szkołę dla mnie i mojej siostry trzymajcie kciuki żeby nasz przyjęli 🙂
Relacja z nocy Iguś obudziła się o 00.30 i strasznie płakał chyba z tej duchoty nie chciał pic więc dałam mu mleko ale za ty o 03.25 chciał herbacie wstał jakieś 15 min temu i dałam mu mleko nawet nie zjadł całej butli połowa została 🙂 dobra lecę się szykować to do napisania później ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

A mój Patryś budzi się w nocy na mleczko, mimo że daje na noc mleko zagęszczone kaszką, ponadto przypominam, iż ząbeczki już tez mamy. Tak więc domyslac się można, że to po prostu kwestia pojemności żołądeczka 🙂 Kiedy chcę dać mu więcej posiłku na noc, wówczas ulewa. Trzeba nam zatem czekać... 🙂

Od ok 4 dni podaję Patryczkowi 2-3 g glutenu w formie kaszki manny, dziś zrobił bardzo luźną kupkę, hmmm - muszę go jeszcze poobserwować, bo żadnych innych objawów sugerujących alergie na ten składnik, nie zauważyłam. Najwyżej odczekam z tydzień i zrobię kolejne podejście.
A Wasze pociechy jak zareagowały na gluten?

Niunia a gdzie Pawliś złapał ten katar, u babci? 😮
Hawajka - bardzo ladne zdjęcia masz na agu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...