Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Eh internet mi odlaczyli i nie mialam jak wejsc dopiero jak zadzwonilam i ich opierniczylam to wlaczyli!
A Tu tyle nowosci: Przede wszystkim witam nowa mamusie! Ja mam wpisane na brzuszku że ze szczecina jestem ale mieszkam w Goleniowie ale w Szczecinie czesto jestem bo to niedaleko! No i tam pracuje!
No i w czwartek bede u okulisty a w piatek na eeg!
U Nas tez tak goraco ze zyc sie nie da!
Musze sie Wam pochwalic ze moja corcia dzis pierwszy raz swiadomie zlapala kroliczka (zabawke), najpierw dlugo na niego patzryla a potem wyciagnela łapki i zlapala tak jej sie to sopdobalo ze co chwila zabierala lapki i znow lapala!
A mama jak to zobaczyla to sie poryczala ze wzruszenia. Jak zacznie chodzic albo gadac to juz wogole bede ryczec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Kornelci! Rozwija się malutka 🙂. Moja też niedawno zaczęła łapać i teraz jak dosyć pewnie trzyma to pcha wszystko do buzi, więc już uważaj co tam leży koło niej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiedzialam ze mialam cos napisac! Hawajka ja to niby juz od dawna na brzuszku smigm a i tak mi sie zdarza zapomniec zalogowac! Ze mnie to dopiero blondynka!
No ja tez nie bardzo daje rade na dwa fronty chyba że mala spi (jak teraz)
Szarla dzieki za brawa! Ile to radosci czlowiekowi przynosi taka prost rzecz jak lapanie zabawki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez jestem za mamusiami 🙂 niech bedzie...
Ciesze sie, ze juz moge byc Marta a nie Maja_P, bo jak wtedy zakladalam konto to nie wiedzialam, ze bede sie udzielac na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...