Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny doświadczone z kupą. Aleks 3 dzień nic nie wyprodukował, ostatnio w sobotę z rana, to dziwne bo zawsze kupa była codziennie minimum jedna i tu nagle taka zmiana czyli kupy brak. Nie ukrywam że mi jej brakuje. Coś mu dać czy zaczekać? Z czasów kolek mam jeszcze pod ręką zapas Dabridadu, Biogai, Subsimpleksu i Wrippe water. Może Biogaie jako probiotyk powinna uregulować mu procesy trawienne i może wszystko wróci do normy. Poza tym jest nie swój od dwóch trzech dni, poważniejszy, smutniejszy jakby, mniej się śmieje i nie reaguje już tak wesoło na zaczepki. Czy to może być objaw choroby, czy to ten brak kupala, a może po prostu jakaś chandra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MandraSala napisał(a):
Misia napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=c6JBTCkOYD0
to tam gdzieś pod sceną i ja się bujam :P
rany, ale bym chciała pojechać...


tiaaa ten caly Benjamin nieźle przyćpany 🙂))
ale to prawda pojechałabym 🙂


Może i przyćpany, za to muza dla mnie taka, że bez używek odlot miałam.
A tu też gdzieś się miotam pod sceną http://www.youtube.com/watch?v=FKTHhArQGgY Polecam piosenkę, która się zaczyna w 5 minucie. Niunia to z dedykacją 4 U 🙂)))
Ja poczekam na Woodstock na Monię za dwa lata jak przyjedzie, a za rok najpierw OstródaReggaeFestival... Jeszcze może kiedyś CastleParty... chociaż to już nie ten klimat co kiedyś. Kiedyś to mroczne gotyckie klimaty, a teraz takie techno-elektro niewiadomo co :P cybergoci z cyberlokami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja tez nagle przestała robic kupki, ale po wprowadzeniu pokarmów stałych, a po kilku dniach się uregulowało i kupka jest codziennie... więc raczej nie pomogę.. Ale spróbuj dać koperku, lub coś na bazie kopru 🙂 To nie zaszkodzi. A jak to nie pomoże, to zaczekaj, bo być może nic mu nie jest, przecież u dzieci przy piersi mozliwe są kupki raz na tydzień, nawet jak wcześniej były codziennie. Bo układ pokarmowy malucha dojrzewa i byc może zaczął lepiej wchłaniać mleczko. Z tąd brak kupki. A czy siku robi normalnie??? Moczy conajmniej 7 pieluch dziennie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
U nas taki nastroj jest jak mala zabki mecza.A na kupe dalabym probiotyk albo espumisan.Ja w domu tego drugiego uzywalam,na szczescie problem juz minal.A to dla tych,co mowily,ze duzy brzuch mialy w ciazy...Okropnosc.Biedna kobieta 😉
http://www.youtube.com/watch?v=HI8jmqy9QZI&feature=related

😮 😮 😮 Pięknie to, to nie wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle to dzień dobry. U nas nocka beznadziejna ale nawet nie będę opisywać. Poczytała co wczoraj naskrobałyście i powiem tylko, że było gorąco. Szkoda, że Marta usunęła konto, ale jej decyzja. dziś zrobiłam małemu kleik ryżowy na moim mleku. czy któraś tak robiła. Jak bardzo powinno to zgęstnieć bo mi się wydaje, że wcale nie zgęstniało. Na opakowaniu pisali żeby łyżeczką podawać ale to takie rzadkie, że nie wiem jak niby to zrobić. Dała mu z butli ze smoczkiem do kaszki ale też zjadł ledwie z 40 ml. A z łyżeczki pluł tak samo jak jabłkiem. Mam wrażenie, ze on z tej łyżeczki nie umie jeść. Jak wy karmicie swoje maluszki łyżeczką, są jakieś na to specjalne metody? Bo nie wiem, może coś źle robię? Czy może to tylko takie początki. Jak to u was wyglądało jak zaczynałyście z łyżeczką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
W wiosce Kryszny dobre zarcie daja 😁 😁

Wiem, bo codziennie tam żarłam. Zwłaszcza Halawa była pyszna. I tylko 5 pln kosztowało całe żarcie 2 lata temu. A jak się ładnie uśmiechnęłam i powiedziałam Hare Kryszna to nawet podwójną porcję Halawy miałam 😁DD Ja ogólnie to dużo u Krysznowców siedziałam, bo tam mi się muza bardziej podobała. No i w dzień grali, bo wieczorami to ja już miałam odlot :P
Moniś ja chcę jechać z Tobą za te 2 lata 😁DD dzieciaki to już będą prawie 2,5 roku miały.

MandraSala ja bym dała espumisan, bo biogaia to dopiero po jakimś czasie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde bo już myślałam, że moje mleko jakieś lipne i dlatego ten kleik taki rzadki 🙂 wczoraj dostałam dwie paczki, jedną od bebilon, drugą od nestle. I właśnie od nestle dostałam próbkę kaszki bananowej także jutro chyba próba z bananową 🙂 No i fajna broszurę o rozszerzaniu diety. A bebilon mi sprezentował śliczny śliniaczek. warto było te ankiety wypełnić w szpitalu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja odciągnęłam 100ml mleczka (półowe tego co na opakowaniu zalecają) i dałam 2 łyżki kleiku (też połowe tego co na opakowaniu). No i wyszło takie raczej rzadkie, że spokojnie butla można dawać. Zobacze jak wyjdzie ta bananowa, bo ją się robi na wodzie bo mleko ma już w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hmmm zaczekam jeszcze do jutra i jak nie pójdzie to mu pomogę, tylko nie wiem czy ten smutas to z powodu kupy bo się nie pręży ani nie stęka tylko taki rozdrażniony, szybko wszystkim znudzony, wszystko by chciał a niczego ne chce wygląda jakby był zmęczony niewyspany - zresztą moze to właśnie o to chodziło bo dziś harmonogram zawaliliśmy fasol budzil sie w nocy kilka razy i zasypiał po kilkunastu minutach wyjątkowo o 1 dostał cysia i o 7 zamiast o 8:30 a teraz spi od 9:00 to nie w jego stylu ale może ma jakis senny dzien gorszy czy cos.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hawajka napisał(a):
ja odciągnęłam 100ml mleczka (półowe tego co na opakowaniu zalecają) i dałam 2 łyżki kleiku (też połowe tego co na opakowaniu). No i wyszło takie raczej rzadkie, że spokojnie butla można dawać. Zobacze jak wyjdzie ta bananowa, bo ją się robi na wodzie bo mleko ma już w sobie.


I poszło przez smoczek jedynkę? ten o wolnym przepływie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mandrasala może ma zły dzień na zmianę pogody czy coś? jak nie stęka i się nie pręży to poczekaj
ja dostałam tylko paczkę z bebilonu i żadnej więcej nie dostałam 😞 i tam jest mleko następne, no ale ja nie daję, więc poleży sobie. a śliniak faktycznie jest fajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...