Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
po 1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO WOJTUŚ 🙂
po 2 Szarla mój cały czas prostuje a
po 3 dziś zauważyłam ze bawi się nóżkami jutro jak go złapie to nagram ...
I szybkiego powrotu PAWEŁKU do zdrowia
A jeśli chodzi o ubranka na jesień i zimę to wolałabym śpiwór bo jest jedno częściowy a tak to mały się meczy a po za tym jak by brała go na ręczę to wszystko by wyszło więc ja śpiwór. |Chodź teściowa już mu parę spodni grubych kupiła. A właśnie skoro już mówię o teściowej to kupiła Igorowi huśtawkę jutro pokaże focie ... Dobra ja już zmykam to dobranoc wszystkim mamą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam wszystkich! Noc za nami i dobrze bo cała była na czujce! Balam sie zeby Korni nie miala strzasu po upadku! No i dreczyły mnie wyrzuty i nie moglam dlugo zasnac!
No ale dzis juz lepiej!!
Nie musze robic dzisiaj obiadu bo mam zupe z wczoraj a mąż nie wie o ktorej dzis wroci wiec idziemy dzis na spotkanie z kolezanką i Tomusiem!
Ide robic kisiel jak mi sie uda to zrobie zdjecia jak mala sie bawi!! Ale bedzie miala ubaw!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wszystkich mam nowy rekord spania jednym ciągiem bez nocnych wstawanek na podanie smoka 21:20-9:20! 🤪
Chciałam jeszcze napisać że mleko Agatce wieczorem musimy podawać przez smoczek od kaszki!Cyrki przy jedzeniu wynikały prawdopodobnie z tego że za słabo jej leciało mleko(dawałam jej ze smoczkaz 3dziurkami Aventu)ale spróbuję jeszcze kupić z szybkim przepływem 6m+.Dziwne tylko że nie płacze przy cycku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, Pawełek dziś lepiej przespał noc, już go tak nie męczył katar. W ogóle mu chyba zniknął, ale jeszcze dwa dni mam dawać leki. Twardy facio z niego. Jeśli chodzi o ciuchy to Ja mam i kurtkę i śpiworek, zobaczę co praktyczniejsze jak będzie pora tego ubierania. Jak już kiedyś pisałam Ja dostaję ciuchy, więc nic nie kupuję, a akurat był śpiworek i kurtka. Jedyne co teraz kupiłam to body z napisem " Jestem klonem taty" , co u Nas bardzo pasuje ;-). Pawełek jak leży na pleckach to ma i nogi w górze i proste i na bokach i w buzi, różne akrobacje robi ;-) Idę jeść i uciekamy na spacer, bo słońce świeci. Miałam jechać do pracy z małym, ale wolę teraz jak jest podziębiony trzymać go z dala od takiej ilości ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow Dorotko super!!! Zeby moja Korni tak spała!!
Ja kisiel zrobiłam i juz wystygł i jak mala wstanie (bo wlaśnie zasneła) to bierzemy sie za zabawe!!
A jak pojde na spacer to kupie fasole i groch bo nie mam i tez sie pobawimy! To chyba ja bardziej nie moge sie doczekac! Ciekawa jestem jej reakcji!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam mamusie widzę ze nie dużo straciłam ...
Igorek już pomału złapał rutynę wszystko jest już podawane o stałych porach cieszy mnie to bo naprawdę trudno było jak się budził o różnych porach ... 🙂
7:30 mleko 180ml
12:00 mleko 180ml
15:30 obiadek
18:30 deserek
20:00 kaszka i do spania
A zapomniałabym taka jak obiecałam filmik z huśtawką
http://www.youtube.com/watch?v=0f_URY9yExY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny. Fajnie Dorotko, że Agatka tak śpi.. ja to już nie pamiętam kiedy Alan przespał mi całą noc.. jak zasnął o 19.30 to wstał o 23.00 - cyc, później 1.15 - cyc... no i coś po 5.00(wtedy wzięłam go do siebie) - cyc i zasnęłam chyba jak mu go dawałam, bo później obudziłam się z cysiem na wierzchu 🤪 no a mały już nie spał i się nóżkami bawił, później coś sobie tam gadał, a ja dosypiałam.. więc nawet nie wiem, o której się obudził.. o 8.45 wstaliśmy z łóżka, bo dostałam smsa, a telefon miałam w dużym pokoju.. no a teraz jakieś 15minut temu zasnął.
A ja szykuje ubrania, bo A. wróci z pracy i jedziemy do Sławkowa, do moich rodziców, bo jtro ślub siostry.. Ciekawe czy się w sukienkę zmieści 😜 bo rośnie w oczach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Ja już od rana na nogach: cały domek wysprzątany, pościel przebarana, wyprana, teraz tylko zrobić obiadek i mam fajrant 😉
Patryś śpi zazwyczaj do 6:00 i potem zasypia jeszcze po 9:00 i śpi w zależności od tego, jak mu jest wygodnie od 40 minut do 2,5 godziny 🤪 🤪 🤪 tak jako i teraz 😜

Oktawia co do obaw o pozycje podczas snu, proszę:

(później Ci odpisze na priv 😁 )

Myszka a nie obawiasz się o odruchy Igorka w takiej huśtawce? Ruch bujania nie jest w niej naturalny, dziecko może się troszke zdezorientować 🤢

Edytka - widzisz Korni to silna kobietka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz prezent przyjąć mogliście, oczywiście.. ale wydaje mi się, że Gerdzie chodziło o to czy nie za wcześnie włożyliście Igora do tej huśtawki..
no chyba, że ja źle zrozumiałam to co Gerda napisała.
Ja bym raczej jeszcze nie huśtała młodego, bo nie umie stabilnie siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie uważam Cię za okropną matkę...i nie chciałam Ci zrobić przykrości..każde dziecko jest inne i np. mój Alan nie umie siedzieć dobrze, więc ja bym nie dała go do huśtawki, ale Ty wiesz co jest najlepsze dla Igorka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS napisał(a):
Wow Dorotko super!!! Zeby moja Korni tak spała!!
Ja kisiel zrobiłam i juz wystygł i jak mala wstanie (bo wlaśnie zasneła) to bierzemy sie za zabawe!!
A jak pojde na spacer to kupie fasole i groch bo nie mam i tez sie pobawimy! To chyba ja bardziej nie moge sie doczekac! Ciekawa jestem jej reakcji!!


Hej my kupiliśmy 🙂. Mamy fasolę i sprawdza się super, groch też, ale ryż mamy teraz w całym mieszkaniu 🙂. Ale Amelci się spodobało! Dziękujemy za pomysł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka2o1o napisał(a):
Nie myślcie sobie ze jestem okropną matka Igor w tej huśtawce nie siedzi cały czas tylko na chwile go tak daje kiedy muszę coś zrobisz kiedy go huśtam to się śmieją nie płace tak jak dotąd było...Przykro mi że zwróciliście mi uwagę


Myszka nie jesteś okropną matką! Dziewczyny chcą dla Ciebie i Igorka dobrze i zgadzam się z nimi. A gdybyś była okropną matką to byś się tak wszystkim nie przejmowała i nie dawałabyś mu takich fajowskich zabawek 🙂. Głowa do góry, po prostu lepiej by było dla Igorka gdyby jeszcze troszkę odczekał, chciałabyś żałować całe życie że coś się stało? Ja żałuję do tej pory że nie poszłam z młodą prywatnie do neurologa już 2 czy 3 miesiące wcześniej, bo już by było po problemie. A ja jak jakiś debil czekałam na wizytę z nfz. Tego żałuję i to ja jestem złą matką!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna z nas nie jest złą matką! A wiem to dlatego, że nasze dzieci jakoś na nieszczęśliwe nie wyglądają! 🙂 i skończmy już z tymi okropnymi, złymi matkami, bo jesteśmy najlepszymi mamami dla swoich dzieciaczków, no i jedynymi! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
żadna z nas nie jest złą matką! A wiem to dlatego, że nasze dzieci jakoś na nieszczęśliwe nie wyglądają! 🙂 i skończmy już z tymi okropnymi, złymi matkami, bo jesteśmy najlepszymi mamami dla swoich dzieciaczków, no i jedynymi! 😁


Masz racje ok poczekam trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka2o1o napisał(a):
... Igor spał 3 godziny był rozpalony ...zadzwoniłam do męża powiedział ze mam go obudzisz i wsadziła go do letniej wody już mu się polepszyło ale znów poszedł spać ... 🥴


Może czopek w dupcie? One są przeciwbólowe i przeciwgorączkowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek moje panie.Wlasnie nadrobilam 40 stron.Witam nowa marcowke i ciesze sie,ze do nas doloczylas.No i wszystkiego najlepszego dla solenizantow!!!Dawno mnie tu nie bylo,ale czasu na nic nie mam.W dzien mam gosci,a wieczorami padam po tragicznych nockach.Dzis co 1,5h pobudka,a od 4 do 7:30 w ogole nie spalysmy.A do tego mala ma bardzo czeste i luzne kupki...
Szarla powodzenia na rozmowie.A po powrocie pochwal sie torebka.Ja tez mam fiola na ich punkcie 😜
Myszka co do chustawki to ja Julke tez w nia wkladam,anwet w awatarze mam zdjecie.Nie widze w tym nic zlego o ile dziecko ma w miare mocny kregoslup i nie trzyma sie go tam zbyt dlugo.A co do temperatury,to moze daj Igorkowi paracetamol w czopku
Niusia mam nadzieje,ze Pawelek ma dzis sie juz bardzo dobrze.Ciesze sie,ze tak ladnie rozloke zniosl.I tak mysle,ze ze zlobka to codziennie z inna dziewczyna bedzie wracal 🙂Taki maly,kochany casanowa 😁
Edytko domyslam sie,ze sie strachu najadlas,ale na szczesce wszystko dobrze sie skonczylo i Kornelce nic nie jest
Tuska bawcie sie dobrze
Oktawia zazdroszcze dobrego humorku.U mnie ostatnio nie jest najlepszy 😞
Sorki,jesli o czyms zapomnialam,ale ciezko 40 stron nadrobic i wszystko spamietac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa super. Byłam tylko ja więc szukają specjalisty typowego. I to był dopiero pierwszy etap, ale było naprawdę fajnie na tej rozmowie. Wyszło na to że wzięli mnie do komisji żebym ja przeprowadziła rozmowę, więc czułam się jak ryba w wodzie i w zasadzie wymieniliśmy się doświadczeniami 🙂

A to ja z torebusią 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla, ale Ty masz ogromniasty biust.

Co do "bycia złą matką" - uważam, ze troszke przesadzacie pisząc to i nieco na wyrost rzucane są te słowa. Bycie złą matką naprawdę stanowi coś znacznie gorszego niż to, o czym jest mowa. (znam kilka przykładów) Pamiętajcie jednak, iż wyrażam tylko subiektywną opinię! Nikogo nie osądzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...