Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

no mi lekarka powiedziala ze najlepiej naczczo, przed karmieniem pobrac mu mocz. Aaa zreszta zobacze jak jutro to zrobie, jak bedzie głodny to go narkarmie bo inaczej to mnie chyba zje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kupiłam dzisiaj małemu taka zabaweczke: http://allegro.pl/przyrzad-gimnastyczny-playskool-super-cena-i1763398599.html Jaki byl zadowoloony jak go pod tym polozylam, się śmiał 🙂

tuska, a bylas z tym liszajem u lekarza? smarujesz mu to czyms?

Też juz mykam spać , bo rano wcześnie jedziemy na te badania. DOBRANOC ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawciu 100 lat 🙂 :-*

lekarka przepisała mi maść jak nam wyskoczył liszaj na około miejsca po szczepionce na gruźlicę.. no i tym smaruje, ale muszę iść jeszcze raz, bo ona za bardzo nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkich 🙂 nie było mnie trochę a stron się ubierało do czytania: ale nadrobiłam
DOROTA napisał(a):
21 lat o jejku kiedy to było.. Jesteście takie młodziutkie, nim się obejrzycie będziecie stare jak ja 😉

Julka 100 lat bo ciotka by zapomniała ☺️

dlaczego stara jeśli można spytać to ile masz ?????

tuska8 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
Myszka2o1o napisał(a):

Patii wiem co czujesz teraz wiem ze nie jestem sama w takich sytuacjach wczoraj Iguś miał gorączkę to wyobraźcie sobie że teściowa mi pomogła a on siedział na kompie i grał w tą durna grę płakać mi się chciało bo kolejny raz udowodnił bezinteresowność wobec Igora


Nie martw się , musimy znalezc jakis skuteczny sposob ma tych naszym leniwych mezow


dziewczyny ja powiem, że A. kąpie małego, chodzi na spacery z nami..ale bawić to się może bawi z 5minut i go kładzie na łóżko i ja się muszę nim zająć.
Na mojego sposobem było to, że powiedziałam mu, że traktuje go Alan jak osobę, którą widzi raz na ile.. i to go ruszyło, ale to już pisałam.


Jeśli chodzi o mojego to nawet pogróżki nie działają a ostatnio Igor bał się K jak go tylko zwiał na ręczę to zaczął płakać i histerie były ja przyszłam zwiałem go to spokój był sam się przekona że dzieci to nie zabawki które może zwiać i dać w skąd a po jakiś czasie znów zwiać do zabawy jeśli tak dalej będzie to K sam się przekona że Igor będzie się go bał a tym większe dziecko tym więcej pamięta...

Patti trzymamy z Iguśiem kciuki żeby wszystko poszło dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawelku kochany.Wszystkiego najlepszego z okazji pol roczku.Zyczymy ci,zebys zawsze byl taki przeslodki!
Kurde,to ja chyba sie tez do grona starych zaliczam...Ale ja sie mloda duchem czuje,wiec sie nie lamie 😁 😁 Pati powodzenia na pobraniu krwi.A co sie Bartusiowi stalo,ze musisz te badania zrobic?Dorota ciesze sie,ze basen sie spodobal.To znak,ze trzeba czesciej chodzic 🙂Niusia zdjecia swietne.Mi rowniez to kolo buta najbardziej sie podoba.Tuska Alanek bosko na tobie zasnal.Misia usmiechnij sie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełek dziękuje ;-* Teraz ma pewnie leżakowanie w żłobku. Od jutro do 14 już zostaje ;-( Ja dalej pichcę dla małego, wczoraj zrobiłam zupkę i pasteryzowałam, ale to nie dla mnie i chyba zostanę przy mrożeniu kostek i mieszaniu ich. Mam już cukinię, ziemniaki, marchewkę i dziś robię dynię. Deserek z gruszek też wyszedł pycha ;-) PAti powodzenia dla Bartka. Nie wiem o jakiej karcie mówisz, u nas takich nie ma, więc nie pomogę. Miłego dnia dal wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełku kochanu duzo buziaków na pół roczku zebys był zawsze zdrowy, uśmiechniety i taki dzielny jak jesteś!!

Pamietam jak kieds w pracy przyszla doktor i mowi do mnie zeby pobrac maluchowi krew na badania tylko na czczo! Popatrzyłam na nai jak na wariatke i pytam na czczo?? A ona chwile na mnie popatrzyła i postuala sie w głowe, a potem powiedziala "ale ja glupia no moze pani od razu pobierac!!" Wiec to chyba wszystko wyjasnia w kwestii bycia na czczo przez maluchy!!
Pati powodzenia i daj znac jak poszło!!
U mnie nikt nic o takich czipach nie mowił! Tylko mam iec przy sobie karte z zusu ze mala jest na moim ubezpieczeniu i tyle!! Ale pewnie w kazdym miescie inaczej!! Nic mnie juz w tym paanstwie nie zdziwi!!!!
Lece kupic ryz bo mezusiowi sie pomidorowa na obiad zamarzyła a ja nie mam ryzu!!! Do pozniej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie ma problemu Niunia tylko rozwody musimy załatwić!! 😁 😁 😁
A tak na serio to z tą dobrocia to bym nie przesadzała. Zawsze M mowilam ze wole jak mi powie co chce na obiad bo po 1 nie musze kminic co tu zrobic, po 2 jak zrobie co chce to nie musze wysłuchiwac "co na obiad" " a nie mogłaś zrobić..." Wrożka nie jestem wiec ciezko mi sie domyslic na co akurat ma ochcote no i po 3 jest chory, ma angine wiec zupa dzis to super pomysł a po 4 przy okazj robienia zupy dla meza zrobie obiadek dla Kornelki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MIsia to nie wróży nic dobrego ja bym ci proponowała wyjście gdzieś z mężem do kina albo na romantyczną kolacje lub spacer beż małego...Ty nie masz depresyj po prostu przerastają się obowiązki music miedz aż nadmiar ich jam bym ci proponowała że to co masz do zrobienia odłóż na następny dzień a ten dzień poświeć na samą zabawę z małym.| Ja tak zrobiłam i jest mi o wiele lepiej
Wiem że to głupio zabrzmi ale cokolwiek piszecie dotyczy nie kiedy mnie bo mam podobne odczucia z każdą z was coś mnie łączy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Niunia foty prześwietne, też bym pojechała - tylko Patryś by nie dał rady 2 h podróży kolejką tu i z powrotem;/

Marta - hello!!!

Misia - jest taki odcinek "Rozmów w toku" odnośnie depr poporodowej - zobacz sobie, zresztą na stronie internetowej "rozmów" jest test klasyfikujący "pewne objawy" tego stanu. Podobno może mieć on miejsce nawet tak późno 😞

A u mnie był a właśnie koleżanka, ale super jest sobie pogadać z kimś z zewnątrz światka "mama i syn". Misia polecam jakis meeting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...