Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Oj szarla jak dobrze że już ten koszmar się Wam skończył. Bardzo ale to bardzo się cieszę.
Edytko a z tym neurologiem to naprawdę kiepsko. No ale żeby aż takie oblężenie było, żeby nawet i prywatnie nie można się było umówić to szok. Życzę powodzenia jutro, żeby udało Wam się jednak umówić.
Monia ja to nawet sobie nie wyobrażam, co musiałaś przeżywać. Dobrze, że tak się wszystko skończyło.
Gerda te ząbki Patryczka to wymiatają. Grzesio nawet jednego nie może się doczekać, a o ile łatwiej byłoby mu gryźć brokuły z ząbkami 🙂 I w ogóle fajnie, że się odezwałaś.
Ja też dziś padam na ryj, bo zaczęłam pracę w tej szkole językowej i do tego mam jeszcze korepetycje i w sumie od poniedziałku do czwartku od 15 do 20 mam zajęcia. A do nich muszę się jeszcze przygotować, więc w dzień zamiast odsypiać, to pracuję i jestem baardzo zmęczona. Mam nadzieję, że wkrótce się przestawię na taki tryb życia.
Oktawia fajnie, że zajrzałaś. Oluś jest małym przystojniachą.
Trzymajcie się dziewczyny! Życzę Wam dużo sił przed nadchodzącą nocą. Oby dzieciaczki przespały ją bez przerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też idziemy spać, znaczy ja, bo młody już od dawna śpi, kot też mnie grzeje, więc tylko wsunę się pod kołderkę i lulu, bo niedługo pobudka nr 2. Pierwsza już za nami.
Dobrej nocy.
PS. Polecam odcinek 6 Licealnych Ciąży na MTV z nowego sezonu. Laska ma anorexię... smutne 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale przystojniaki z chłopaków, szarla cieszę się że już w domu, zdrówka dla wszystkich chorujących dzieciaczków, Monisia dobrze że z Julcia w porządku.
Pati byłam dziś w tym cudolandzie, niestety otwarte do 16:30 a ja byłam przed 18, muszę któregoś dnia zajrzeć wcześnie, ale przez szybę widziałam fajne rzeczy.
dobrej nocki kochane, niech Wam dzieciaczki dadzą się wyspać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Oktawia super,ze znalazlas dla nas chwile.I wcale ci sie nie dziwie,ze nie masz czasu na forum.W twojej sytuacji tez bym wolala sie mezem nacieszyc 🙂A Olus jest przeslodki!Kurde,a jak ci urosl 🙂A co do sytuacji z Julia,to nie wiem,co to moglo byc.Moze jakis robak albo cos.Stracha sie niezle najadlam..Haliszczanka dasz rade 🙂Latwo sie mowi,ale jak my nie damy rady,to kto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla tak sie ciesze ze już wróciliście uciskaj za mnie Amelkę ... Noc minęła nam tak sobie bo tylko dwie pobudki i to na smoka herbatę i mleko o 6 ... po bawił sie do 7 a później spaliśmy do 9 więc jestem wyspana... dziś robimy sałatkę na obiad bo matką teściowej robi tylko kotlety wiec na odmianę ja zrobi sałatkę jak sie zgodzi zobaczymy ... to do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Powiedzcie co piją wasze maluchy i z czego? Bo mój Antoś z kubka niekapka nie chce... żadnych herbatek, wody, nic... jedynie sok marchwiowy, który mu rozcieńczam tak 1:4... a wiem, że pić musi, bo ma trochę zapadnięte ciemiączko... w dodatku ostatnio pediatra stwierdził, że za wolno mu zarasta i zmienił nam wit D3. Dawałam mu Vita D, a teraz jakiś Sandoz. Do tego jeszcze ma codziennie 3 kropelki Cebion Multi. A Wy co podajecie? A Cebion rozpuszczacie w mleku? Bo ja to mu normalnie do buzi wkraplam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia moja pije herbatke z bobovity malinowa z dziką róza! Tak to nic nie chciala wogole! A teraz jej robie tak ze na 100 ml wody pol łyzeczki tej herbatki a w przepisie jest 1,5. I dzieki temu ostatnio mi wypiła wode! Daje jej z butli bo poki co probuy niekapka nieudane!
Ja Cebion Multi daje w mleku bo jest bardzo kwasny!
Natomiast jesli chodzi o vit D i zarastanie ciemiączka to mi moja pediatra i teraz jak wrociłam do pracy to moi lekarze stwiedzili ze im dłuzej sie ciemiączko zarasta tym lepiej nawet do 1,5 roku bo mozg sie intensywnie rozwija! Wiec mimo ze u malej bardzo wolno zarasta to ja daje Vit D o nazwie Juvit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko przykro mi, że od samego rana takie wieści. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.
Misia Grzesio pije z kubeczka Doidy. Kiedyś podawałam linka. Super sprawa, bo to jest prawie jak zwykły kubek, tylko taki pochylony i płyn tak jakby dochodzi do buźki wolniej i dziecko się tak nie krztusi.
Co do witamin to ja daję tylko Cebion Multi 5 kropel, bo jak sobie policzyłam,to właśnie ten Cebion plus witamina D z mleka powinny zaspokajać potrzeby małego. Co do ciemiączka, to nie wiem jak to jest u Grzesia bo nie byłam z nim u lekarza od ostatniego szczepienia czyli od 03.08, a to już ponad 2 miesiące. Lekarka nie kazała nam przychodzić, jeśli nic nie będzie się działo. Tylko ja już zaczynam się trochę obawiać, czy nie za luzacko do tego podchodzę. A Wy chodzicie na regularne kontrole?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny.
Tak na sam początek Nikola 100latek!
U nas noc masakryczna od 23.00 średnio co godzinę pobudka ... 😞 no i jak obudził się o 5.00 to ta zasnął mi dopiero 8.20 ... no i wstał 10minut temu... oj padam na ryj!
Jeśli chodzi o ciemiączko to u nas też strasznie wolno zarasta i czasem wydaje się takie zapadnięte, ale to przez chwilę .. później jest ok. Ja daję D-Vitum, Cebion multi(5kropelek), a poza tym łyżeczkę calcium.. lekarz powiedział, że dzięki calcium witamina D się lepiej wchłania. No zaczęło nam lepiej się zarastać ciemiączko.. przejmowałam się najpierw, ale później lekarka powiedziała, że jak do roku się zarośnie to będzie ok. No a mieliśmy USG główki i neurolog powiedziała, że ciemiączko duże, ale wyniki USG są w porządku, więc mamy się nie martwić, więc nie martwię się.
coś chyba miałam napisać, ale zapomniałam ... aaa Dota to jak będziesz jechać kolejnym razem to podjedź po mnie, pojedziemy razem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie Edytko strasznie mi przykro! 😞 no i ja do przychodni też chodzę tylko jak muszę.. ale powiedziano mi, że mogę co jakiś czas przyjść jak chcę zmierzyć i zważyć małego, no i przy okazji lekarka obejrzy małego jak chcemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy!
u nas noc cała przespana. zaraz zabieram sie za sprzatanie i za gotowanie 😜
szarla cieszę się , że juz jesteście w domu!
Gerda łooooo Patryk ma 5 zęboli ?! jestem w szoku! my to się nie umiemy doczekać na pierwszy ząbek ;o)
Oktawia, Aleksander ma taką plamkę na czółku? ona staje się bardziej wyrazista jak mały się wysila?
dota ja też własnie wybieram się do tego szperaczka. Prawdopodobnie w bytomiu jest podobny szperaczek cały dla dzieci.
Misia mój pije soczki i wodę z miodem. Pije z butli. Ja cebion multi , wit. B6, kwas foliowy podaje z deserkiem - bo inaczej nie zje.
Haliszczanka ja chodze jak sie tylko cos dzieje, jedynie w połowie października mamy przyjść do konroli wagi.

Nikolka 100latek kochana! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...