Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Haliszcznka u mnie na fotkach widac jak Maja ta glowe przechyla..zawsze wlasnie na jedna strone, albo tak blisko obojczyka.Narazie nie jest podobno tak zle, ale wole zeby sie nie pogorszylo..
Ciesze sie , ze troszeczke pomoglam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Jak podgrzewacie słoiczki? W gorącej wodzie czy wyjmujecie jedzonko i jakoś podgrzewacie?

Ja jak otwieram słoiczek z owocem to go nie podgrzewam, jest w temp. pokojowej, tak mi mama mówiła... obiadki powinno się podgrzewać.. No ale otwieram słoiczek i przekładam do miseczki, reszte sloiczka do lodowki i na nastepny dzien podgrzewam juuz sloiczek do temp. pokojowej w podgrzewaczu do butelek, mam z aventu i jest uniwersalny... a mam tez marchewke w takim kwadratowym pojemniczku z nestle.. to wtedy wlewam do garnuszka wody, wkladam pojemniczek i grzeje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktorys z waszych mezczyzn nosi rozmiar S? Jesli tak to mam tutaj 2 koszulki nowe do sprzedania.
http://allegro.pl/koszulka-t-shirt-abercrombie-fitch-s-z-usa-i1691030595.html
http://allegro.pl/koszulka-u-s-polo-ralph-lauren-rozmiar-s-slim-fit-i1691030852.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te koszulki, ale mój mimo że chudy to nosi xl. Chociaż jak to amerykańskie to może się zmieści :P. Oni tam rozmiary nie wiem skąd mają :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mi się jakoś spać dziś nie chce, chociaż powinnam się położyć, bo moje kochane dziecko pospać mi nie da. Biedak zasnął przed 21 i rodzice ucieszeni mieli odpalić konsolę... ale nie zdążyli, bo młody zaczął wyć i wył do 22.30... ehhh... głaskałam go, śpiewałam i w ogóle, byle nie brać na ręce... niestety po 1,5 godziny ryku Antek cały się spocił, był czerwony i mokry... i zgłodniał, bo w końcu wzięłam go do cycka... pojadł i zasnał 🙃 i cała robota o kant dupy potłuc 🤢
No, ale w końcu pograliśmy sobie trochę 😁
Mój S nosił, ale go podtuczyłam. Zresztą nie lubimy polówek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Ja basenu w Łodzi poszukam z zajęciami dla niemowlaków. Najpierw jednak zjem kisielek, bo jeść mi się chce, chociaż dwudaniowy obiad dziś wpierdzieliłam :P głodomorrraaaa


Misia ja dzisiaj dzień zaczęłam od pizzy, potem zrobiłam muffinki czekoladowe i doprawiłam wieczorem popcornem (to moje dzisiejsze menu). No a przedwczoraj pisałam, że muszę się wziąć za siebie!!! Masakra, idę już, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mielismy gosci i dopiero poszli a mala jak na zlosc dopiero godzine temu zasnela po pol godz sie obudzila i znow spi! Ja sciagnelam cycki i tez ide spac!
Ja nawet nie wiem czy u mnie gdzies jest taki basen musze poszukac!!
Marta Wasze zdjecie jest cudowne, tak ślicznie na Nim wyszłyscie!!
No to do jutra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...