Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dorotko na kwiaty nie mam co liczyć... :/ Dostaję tylko jak mam urodziny, albo na walentynki... 🤨
A i znalazłam w starej M jak Mama artykuł o zaparciach, nr 9 wrzesień 2010. Tam jest napisane, że na zaparcia bardzo pomagają preparaty na bazie laktulozy, tylko trzeba je przyjmowac regularnie, bo zaczynają dopiero dzialać po 24godz od podania... np duphalac. próbowałas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

samantka napisał(a):
Dorotko na kwiaty nie mam co liczyć... :/ Dostaję tylko jak mam urodziny, albo na walentynki... 🤨
A i znalazłam w starej M jak Mama artykuł o zaparciach, nr 9 wrzesień 2010. Tam jest napisane, że na zaparcia bardzo pomagają preparaty na bazie laktulozy, tylko trzeba je przyjmowac regularnie, bo zaczynają dopiero dzialać po 24godz od podania... np duphalac. próbowałas???


No mój jest taki romantyczny, że kwiatów nawet na rocznicę nie dostaje :PPP. Duphalac co za nazwa!!! LOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No taka nazwa :P
A znalazłam fajne soczki dla małej z firmy Nutricia, Olvarit (sa takie w pl??)
Od razu są rozrobione z wodą... 48% sok z owoców 100% i 52% woda... Małej bardzo smakują, nawet ja próbowałam i jak dla mnie pycha 🙂 Oczywiście bez dodatku cukru. i z wit. C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć Dziewczyny, jesteśmy już po chrzcinach i strasznie się cieszę z tego, oczywiście pogoda była do dupy, ale Filip w kościele był bardzo grzeczny, wszystkie dzieci spały a On "zagadywał" do Księdza. NIestety nie obyło się bez moich nerwów na chrzestnego, bo po obiedzie stwierdził (była 17:30) że on chce już jechać do domu (a wynajmowaliśmy z P busa żeby przywiozł moich ordziców Jego dziadków mamę i brata bo mieszkają 75 km od nas), bo na nastepny dzień ma badania w pracy, co się okazało jego narzeczona sobie zarzyczyła żeby już wracał, bo ona była w szkole i już była w drodze do domu. Filip też niezbyt dobrze zniósł przyjęcie, bo był śpiący i strasznie płakał, uspokoił się jak przyjechaliśmy do domu, normalnie wtedy zupełnie inne dziecko i jeszcze 1,5 godz się śmiał i znami "gadał" a my rozpakowywaliśmy jedzenie,, które zostało. Normalnie cieszę się że zorganizowaliśmy to w restauracji, bo nie chciałabym tego bałąganu w domu.
Jestem już mega szczęśliwa, że jest już po.

Samantka przeraziłam się tym co napisałaś i niecierpliwością nadrabiałam zaległości, żeby jak naszybciej dowiedzieć się co u Ciebie, cieszę się że lepiej już jest czakolwiek ja to bym bez ogormnego bukietu kwiatów i przeprosin nie wpóściła do domu, z resztą mój P wie, że jeżeli choć raz coś takiego by się wydarzyło to więc by mnien ie zobaczył co za tym idzie Filipa też, za dużo się na to napatrzyłam jak byłam mała, kiedyś między moimi rodzicami działy się bardzo złe rzeczy, z resztą nie chce tego wspominać. W każdym razie Samantak trzymam za Ciebie kciuki, Ty wiesz najlepiej co dla Ciebie jest dobre i tego się trzymaj.

Marta zdjęcia z basenu świetne, od razu dzwoniłam do aquaparku w Tarnowskich Górach, ale pani powiedziała, żę będzie dopiero od września nauka pływania dla takich maluszków.

W piątek idziemy do neurologa prywatnie a 2 sierpnia ze skierowaniem, strasznie się boję, Filip ostatnio jest strasznie nerwowy i bardzo się rzuca na przewijaku, mam nadzieję, że jest to spowodowane tym , że odkrywa jakieś swoje możliwości.
Nie wiem czy to przez tą pogodę ale wczoraj zasnął o 22 obudził się o 6:30 zjadł i o 7 dalej spał, obudził się o 10:30 pobawił się zjadł o 12 zasnął i śpi do teraz, potem będzie broił całe popołudnie.
Miłęgo dnia dziewczyny, sorki za rozpisanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na reszcie wywołałam zdjęcia ślubne (po dwóch latach) Układam sobie teraz w albumie. I powklejałam do albumu kilka zdjęć Pawła (do tego co się go wypisuje) i już następne daję do wywołania, bo chyba już z 1000 mam ;-) Kupiłam soki z Hippa zobaczę jak mały zareaguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko Duphalac Agatka miała przypisane tydzień temu podczas wizyty. Lekarka powiedziała że nie lubi tego przepisywać ale nie ma wyjścia. Kupa była po trzech dniach stosowania(7od ostatniego razu) i myślałam że teraz regularnie będzie codziennie a tu dupa! Dzisiaj 4 dzień kupy nie ma. A wczoraj jabłuszka trochę zjadła i soczek codziennie jej daję. Najgorzej jest wieczorem, bo mała płacze zasnąć nie może napręża się ciągle i nie mam jak uczyć ją samodzielnego zasypiania kiedy się męczy z tą kupą. 😞 Wczoraj się poddałam i dałam jej cyca zasnęła o 22:30,pobótka dzisiaj była o 3:00!
Oprócz tego Agatka jeszcze dwa środki zażywa Diclofor i jeszcze taki w granulacie do rozrobienia zawiesiny, efektów brak. A i piłam też herbatki ziołowe ja sama koper, rumianek z zaleceniem Mamymichała.
W piątek usg brzucha i kolejna wizyta u pani doktor zobaczymy co tym razem wymyśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantka ciesze sie ze wszystko w porzadku ale moim zdnaiem za łatwo mu poszło, przepychanki czy nie nie powinny miec miejsca, jestes do jasnej cholery w końcu kobietą!!!!!!! zaden facet nie ma prawa na Ciebie podniesc reki tym bardziej ten ktorego obdarzylas zaufaniem miloscia urodzilas mu dziecko i spedzasz całe swoje zycie (juz nie wspomne o coddziennych obiadach porzadkach czulosciach opiece itp) To nie dopuszczlane. Wiem ze latwo gadac a jak jest sie samemu w ciezkiej sytuacji to czlowiek sie łamie i tlumaczy wszystko jak mu wygodnie. jjednak powinnas moim daniem wymagac od A skruchy przeprosin i conajmniej kwiatów - a ja bym sobie dodatkowo zażyczyła drogi prezent pierscionek z brylantem albo zegarek - nastepnym razem 2 razy sie zastanowi zanim sobie taki wydatek znowu na głowe wrzuci ;-)

Dziewczyny jestem strasznie wkurzona - tak sie nastawilam, poustawialam wszystko, samochod gotowy my stroje oklejenie w call&fly niebieskie koguty koszulki firmowe cały plan a te dupki odwołaly impreze wlaśnie - najwieksza impreza gran turismo w Polsce od 4 lat coraz wieksza - w tym roku Rage Race nie bedzie - a tak dlugo czekalam zeby wyjechac i odpoczac sobie troszke od Fasolka - tyle przygotowan moje nieprzespane noce odciaganie mleczka, nawet moja mama spala u nas a M na kanapie zeby zobaczyc jak wyglada noc z fasolem - no wsciekla jestem - zmarnowalismu czas i pieniadze a najgorsze jest to ze bede siedziec w domu zamiast szalec po klubach n aplazy i na trasie 😞(((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantka cieszę się, że już lepiej, ale fakt faktem bardziej powinien Cię przeprosić.
MandraSala też bym się wściekła, zwłaszcza, że wiem jak długo się szykowałaś na ten wyjazd.
Niunia ja też uwielbiam Langosze i sama parę razy robiłam, ale z serem i sosem czosnkowym. To dla mnie jedna z najfajniejszym fastfoodów na świecie.
A Antoś dziś o 8 się obudził, zasnął przed 12. Ubierałam go na śpiąco, bo szliśmy do kawiarni coś załatwić. W końcu siedzieliśmy tam do 15.00, a Antek cały czas spał w foteliku samochodowym, bo siostra nas tam zabrała. Szkoda, że spał, bo Michał kompa sprzedawał i przyjechał facet z żoną i 2 dzieci. Jedno miało roczek i miałam nadzieję, że Antek w końcu inne dziecko spotka, a on przespał. Jak się obudził to go nakarmiłam, przebrałam i wsadziłam z nów w fotelik. Mój tata go zabrał, a my na piechotę, bo w aucie tylko 2 miejsca. No i mały znów zasnął i tak śpi do tej pory... a w nocy znów będzie szalał :/
A Monisia już do Łodzi jedzie, więc niedługo się w końcu spotkamy.
A ja dziś fazę miałam na kebaba i nie pamiętam kiedy tak szybko coś zjadłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dupki dupki dupki jakieś wewnętrzne maja porachunki w spółkach a ja mam 3 litry mleka do kosza 😞 No na razie nigdzie nie pojedziemy bo M ma duzo nauki i dla niego to troche dobry news bo bedzie mial 4 dni wiecej do sesji, a ja znowu w domu bede k... siedziec 😞

Misia ja tez bym bardzo chciala skonfrontowac fasola z innymi dziecmi, zazdroszcze Wam ze sie z Monisia spotykacie, chetnie bym dolaczyla, ale chłopcy mogli by sie jeszcze posprzeczac o wzgledy damy i by było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MandraSala kurcze, przykro mi, ale Niunia ma racje, jedźcie sobie gdzieś indziej 🙂
Dziewczyny, ale ja dla A. jeszcze nie wybaczyłam... odzywamy się ale tak służbowo...
Niunia ja dzisiaj wywołałam małej zdjęcia... chociaż kilkadziesiąt bo ponad tysiąca nie da rady... bo ja wywołuje w takiej maszynie... Zajężdżam z płytką, zgrywam fotki płacę i wywołuję, wszystko sama... i nigdy wiecej juz nie pojde do fotografa!!!!
I zaszłam sobie do yves rocher na soldy... kupilam płyn pod prysznic malinowy... mmmm poezja 🙂 2 lakiery do paznokci, balsam do ciala i twarzy i perfumy 😁 noo i portfel nowy, bo rozpierdaka miałam... i w końcu znalazłam taki z wieloma przegródkami bo kart mam z 15!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wywołuje w Rossmannie i jak mam 100 zdjęć to jedno 29gr, więc się opyla. Paweł zjadła pierwszą marchewkę!!!!!!!!!!!!!!
Marchewka jest na: głowie, czole, nosie, policzkach, brodzie, śliniaku, spodniach, body, poduszce mamy, łóżku po stronie mamy, rękach taty ;-)
Zaraz wstawię fotkę, chyba mu smakowało bo wcinał, teraz pytanie dałam trochę mniej niż pół słoika, czy mam dać jeszcze mleko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to nie wiem. Będę Was zamęczać pytaniami o jedzenie za 2 miesiące :P
Mój Antonio w końcu się obudził, leży między nami i pieje jak najęty. W jednym ręku gryzak, w drugim grzechotka. Biedny nie może zmieścić obu do buzi i krzyczy na nie. Grzechotką to już nawet o ścianę rzucił... oj ma moje dziecko charakterek, oj ma :P
A w ogóle zamówiłam w końcu nosidełko o takie niebieskie http://allegro.pl/womar-3-funkcyjne-nosidelko-n15-rainbow-exclusive-i1690132347.html
Tak się zarzekałam, że nie będę rozdzielać u dzieci kolorów, że dla chłopców niebieski, a dla dziewczynek różowy... hehe a w końcu Antoś ma wszystko zielone, niebieskie albo żółte 😁
MandraSala to może i Ty przyjedziesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...