Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Boze juz wiecej nie bede lazic i czytac inne watki...Przez przypadek zaczelam czytac o poronieniach potem o aborcji i az mnie zemdlilo..Kocham moja Majeczke najbardziej na swiecie, zycia sobie bez niej nie wyobrazam...Jak przeczytalam co inne dziewczyny przeszly to az sie poplakalam...
I doszlam do wniosku, ze karmie dluzej niz 6 miesicy...Maja sama zadecyduje kiedy bedzie chciala cos innego.
Sorki, ze tutaj pisze....ale tam nie chce sie udzielac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

niunia26 napisał(a):
Szarla super śmieszek, obejrzałam jeszcze raz pierwszy posiłek czy to łyżeczka z Happy? Bo chyba mam taką sama w szpitalu dostałam ;-)


TAK! Miałam dwie takie, ale jedną stwierdziłam kiedyś, że wysterylizuję :PP. Dobrze, że nie zniszczyła mi sterylizatora, bo troszkę się rozpuściła, hehehe 🙂. Brat miał mi kupić komplet łyżeczek w ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50137576 i miał przyjechać w ten czwartek, ale przyjedzie dopiero w środę 13tego. A ja ciągle z tą jedna jedyną łyżeczką, ciągle ją tylko myje 🙂. A ta z happy taka duża mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta napisał(a):
Boze juz wiecej nie bede lazic i czytac inne watki...Przez przypadek zaczelam czytac o poronieniach potem o aborcji i az mnie zemdlilo..Kocham moja Majeczke najbardziej na swiecie, zycia sobie bez niej nie wyobrazam...Jak przeczytalam co inne dziewczyny przeszly to az sie poplakalam...
I doszlam do wniosku, ze karmie dluzej niz 6 miesicy...Maja sama zadecyduje kiedy bedzie chciala cos innego.
Sorki, ze tutaj pisze....ale tam nie chce sie udzielac.


Ja rozumiem. Ja ogólnie przez Amelcie jakaś taka wrażliwa się zrobiłam. Reklam tych społecznościowych co są chore dzieci oglądać nie mogę, na filmach jak coś się dzieciom dzieje to płaczę. Masakra jakaś. Ja bym nie przeżyła gdyby coś mojemu szkrabowi się stało, tfu tfu. Ech, smutne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Marta napisał(a):
Boze juz wiecej nie bede lazic i czytac inne watki...Przez przypadek zaczelam czytac o poronieniach potem o aborcji i az mnie zemdlilo..Kocham moja Majeczke najbardziej na swiecie, zycia sobie bez niej nie wyobrazam...Jak przeczytalam co inne dziewczyny przeszly to az sie poplakalam...
I doszlam do wniosku, ze karmie dluzej niz 6 miesicy...Maja sama zadecyduje kiedy bedzie chciala cos innego.
Sorki, ze tutaj pisze....ale tam nie chce sie udzielac.


Ja rozumiem. Ja ogólnie przez Amelcie jakaś taka wrażliwa się zrobiłam. Reklam tych społecznościowych co są chore dzieci oglądać nie mogę, na filmach jak coś się dzieciom dzieje to płaczę. Masakra jakaś. Ja bym nie przeżyła gdyby coś mojemu szkrabowi się stało, tfu tfu. Ech, smutne.


Mam to samo, muszę zawsze przełączyć jak coś takiego leci, bo wyję jak bóbr i wkurza mnie, że nie mogę tym dzieciakom pomóc ;-( Nawet finansowo ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i byliśmy w parku 🙂
Haliszczanka, ja właśnie wolę z małą powiedzieć w domu niż z nią tam chodzić i ją uspokajać,.. no i i tak by,m nie posiedziała spokojnie,... Zobaczymy jak to bedzie, bo jeszcze przeciez szczepienia w czwartek i jak mala bedzie placzliwa to nie ma mowy o wyjezdzie,.. tym bardzioej, ze to jest za brukselą...
Misia, to wlasnie te smoczki co mialam z aventu tez byly od 0-6, malej jeszcze pasowaly, al po prostu tez zuzyte byly... czytalam ze powinno sie smoczki zieniac co 2-3 miesiace... no i kupilam wieksze i duza roznica, ale mala nie ma problemu z ich ssaniem...
Ale wiecei co.. chcialabym pojechac na tego grilla 😞
Aaaa. jeszcze miałam napisać o A. Normalnie już rozmawiamy, byliśmy dzisiaj razem w parku, no ale nie mogłam inaczej bo poszliśmy do mamy... Nie chcę jej mówić o tym co między nami się dzieje... A na pytanie "Co ci sie stało w czoło?" OPiowiedziałam ze sie schylalam pod przewijak po chusteczki i się walnęlam o róg.. :/
No ale nie to miałam napisać:P Wiecie, jak on sie do mnie teraz klei?? no szok normalnie, ciągle mnie zaczepia, mowi, ze sexi wygladam.. ahahha a niiigdy w zyciu mi takich rzeczy nie mowil... a ja mu powiedzialam ze jak nie bedzie kwiatow, to nie bedzie obiadow!!! haaaa i kupi mi te kwiaty cos czuje :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Samantka widze ze mecza go wyrzuty bo inaczej by sie tak nie kleił!
Kurcze poszlabym spac ale mala dopiero zasnela a ja musze przygotowac wszystko na jutrzejszy wyjazd do lekarza, jedziemy z samego rana i wole to zrobic dzis niz jutro rano!!!
A glowa mnie boli jak cholera!!!
Postaram sie zarzucic filmik z pierwszego jabluszka Kornelki! Mialam to zrobic wczesniej ale byl u mnie moj 5 letni chrzesniak i musialam sie nim zajać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
Edytko masz Ty się z tą głową 😞 Biedna :*:*:*:*


No ostatnio to jakas masakra... pytalam sąsiadke bo jest neurologiem i powiedziala ze tak moze byc dopoki nie skoncze karmic piersia i nie wiem czy przez te bole nie skoncze z karmieniem, no ale narazie jeszcze walcze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moja Agatka zasnęła dzisiaj sama bez smoka 🤪
Leżała machając nogami nie zapowiadało się na sen, pogłaskałam po główce włączyłam projektor a że zainteresowana była i prawie by matkę zagazowała tymi swoimi bączkami wyszłam z pokoju po 5 minutach spała. Jejku jak ja bym tak chciała mieć zawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale sie wkurzyłam czekalam zeby wylicytowac sukienke dla malej i niby pokazało ze wygrałam licytacje a nie ma zadnych danych do wyslania kasy, nawet na maila nie przyszlo potwierdzenie!!
Poczekam jeszcze do jutra! A tymczasem ide spac bo padam!!! Dobranoc dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Juleczki!! Mimo ze Monisia nie wejdzie i nie przekaze życzen od "brzuszkowych cioc" to napewno zrobi to ciocia Misia!!!!
Wpadlam tylko na chwilke bo musze juz sie szykowac i zaraz jedziemy!! Trzymajcie kciuki!! Jak wrocimy to dam znac!!!
I weszłam dzis na moje konto z allegro i przeslali te dane wiec jestem juz sopkojna, przelew zrobilam i juz mi sie geba smieje od rana!!!
No to do napisania!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze zapomnialam Samantko ja tez bym poszla przeciez zawsze mozesz wrocic jak mala bedzie plakala, a chwila relaksu sie przyda zwlaszcza po ostatnich przejsciach, a macieisc do Twojej mamy to gdzie Ci bedzie lepiej??
Buziaki i uciekam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat dla Julci.
Mnie tez ostatnio bardzo czesto glowa boli, tak ze nie moge wytrzymac i najczesciej wieczorami..Nie wiedzilam, ze to przez karmienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...