Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mandrasala mi to obojętnie, który basen, bo niestety i tak jak pojadę to jednorazowo... 😞 tak jak liczyłam to dojazdy KM wyszłyby więcej niż sam karnet, a TLK to w ogóle szkoda gadać 😞(( jakbym mieszkała w Wawie to na pewno bym chodziła, bo to w sumie jakoś mega drogo nie jest...
gerda patryk jest przeuroczy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Edytko dzieki Tobie na pewno z Kornelka bedzie wszystko OK, zobaczysz 🙂 jestes super Mama i za pare lat bedziesz wsponac dzisiejsze obawy jako krotki zly sen ktory dawno minal i sie nigdy nie powtórzy a Kornelka bedzie zdrową wesołą dziewczynka 🙂

Misia to daj znac tylko ktory weekend z wyprzedzeniem 🙂

mamaMichała jak na zlość pochwalilam za bardzo Fasilka bo właśnie usypial dobre 35 min plakal i jęczał i giął sięna wszystkie strony wygiął sie raz tak, że lezac na buku ustami wbił się w skraj kolyski tam gdzie zwykle czubek głowy byc powinin i bidulek az sie przyduszal ze zlosci niestaty moje go poprawianie i ratowanie mimo ze konieczne wprowadzaly go w jeszcze wieksza zlosc ale zasnal w koncu - obawiam sie ze nie na dlugo po takim dlugim niemylym zasypianiu sen pewnie tez nie najlepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda ale Patryczek śmieszny. Świetny ma ten śmiech i faktycznie zaraźliwy, bo śmiałam się razem z nim. Grzesiula jeszcze się na głos nie śmieje. Ale nie mogę się wprost doczekać aż zacznie.
Marta ja mam Mutsy Urban Rider, to jest ciężki wózek, ale nadaje się doskonale w teren. Mi to akurat odpowiada, bo często z psem i wózkiem muszę po łąkach chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko, jestem pewna, że sumienne ćwiczenia przyniosą rezultaty i za kilka lat nie będziesz już pamiętała, że Kornelka miała w ogóle jakiś udar. Życzę Wam tego z całego serca. 😘
A te filmiki z nurkowanie świetne, tylko że ja to bym się chyba bała małego tak zanurzyć. No chyba że pod okiem instruktora.Niestety w moich okolicach nigdzie zajęcia dla bobasów nie są prowadzone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak się będę wybierać to dam znać 🙂)))
Dziś przyszło nosidełko, ale powiem Wam, że masakra z zapinaniem tych wszystkich pasów i w ogóle... może jak się wprawię to lepiej będzie... no nie wiem... dziwnie się ja w nim czułam, a Antek chyba też nie bardzo 😞 takie bardzo zabudowane to nosidełko... ciekawe jak w innych to wygląda, a może po prostu muszę się przyzwyczaić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka zrobiła kupępo 6dniach!! Jestem happy!!!Wczoraj już miała tak ogromny brzuch że zastanawialiśmy się gdzie się zmieści kolejna butla, całą noc stękała i się prężyła. Dziwne jest to że jak robi tą kupę to nawet specjalnie się nie pręży, kompletnie nic wiem bo siedziałam obok,a ona spała, obudziła się 2min i kupsko jest. SWoją drogą to przebieram ją na wdechu tak śmierdzi, zresztą jej bąki to samo.
Co do zajęć dla bobasów na basenie to widziałam takie na żywo mojego męża chrześniaka 2lata temu w Warszawie. NA tych zajęciach dzieciaczki też pod wodę wkładali-lekko zdziwione były ale żadno nie płakało. Nasz mały bohater zrobił z 3kursy tego pływania dostał nawet płytę z nagraniem oraz dyplomy.Teraz jest już dużym chłopcem ma dwa latka i właśnie przyjechał do moich teściów na wakacje bo rodzice wyskoczyli sobie sami na tydzień.Wczoraj byliśmy z nim na spacerze właśnie w parasolce-dopiero co kupionej -super fajna taka stabilniejsza niż standardowa ale myślę że to się właśnie nadaje na conajmniej 2-letnie dzieci bo jednak mała amortyzacja, za bardzo wszystko czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Jak się będę wybierać to dam znać 🙂)))
Dziś przyszło nosidełko, ale powiem Wam, że masakra z zapinaniem tych wszystkich pasów i w ogóle... może jak się wprawię to lepiej będzie... no nie wiem... dziwnie się ja w nim czułam, a Antek chyba też nie bardzo 😞 takie bardzo zabudowane to nosidełko... ciekawe jak w innych to wygląda, a może po prostu muszę się przyzwyczaić.


No ja mam coś podobnego do tego : http://allegro.pl/baby-carrier-wygodne-5pozycyjne-nosidelko-dziecin-i1683846302.html , tylko że firmy eurotech i nie wiem dlaczego, ale ich nigdzie w sprzedaży nie ma. Może firma się zmieniła. W każdym bądź razie tez ma dużo pasów i tez ciężko się zapina, a później ciężko dziecko wyjąć. Ale myślę, że to kwestia wprawy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta wszystko bedzie dobrze 🙂
Haliszczanka to ja mam taki sam wozek, ale myslalam, ze sie nazywa mutsy 4Rider, ale weszlam zobaczyc na necie i to to samo. A Twoj Grzes jeszcze sie miesci w gondoli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja w gondoli go nie wożę już od ponad miesiąca, ale ze względu na upały (było mu gorąco w gondoli). No i wtedy się jeszcze mieścił ale teraz, mimo że nie mierzyłam, to nie sądzę, żeby się zmieścił. Ta gondola w ogóle taka mała mi się wydawała. A Maja jeszcze w gondoli jeździ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak,ale dzisiaj wlasnie stwierdzilam, ze juz jest za mala, jak nozki prostuje to moze z 10 cm ma..a po bokach tez ciasno. Ja wlasnie od poczatku widzialam, ze te gondole takie malutkie w porownaniu z innymi..Jakos tak dziwnie mi zrezygnowac z gondoli, bo na podstawie tego widac jak czas szybko leci i jakie dzieci mamy juz duze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja gondola to ma ok 80 cm.. mała się mieści.. ale jak przypomnę slobie jaka była wielka ta gondola na początku, to teraz wydaje sie maleńka :P
Dziewczyny te które chrzciły dzieci, gdzie kupowałyście medaliki??? Ja szukam i szukam, bo braciak sam nie znajdzie i nie moge znaleźć w rozsądnej cenie wszystkie strasznie drogie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas gondola ma 80 cm, więc jest spora... a ja jak wybieraliśmy wózek to jeszcze nad 87 cm się zastanawiałam. Tylko, że my nie mamy spacerówki i teraz musimy kupić.
Niunia fajna fotka na fb. Mały dresik :P ciekawe co na to?
Idę spać. Papa!!!
A we wtorek spotkam się z Monisią JUUUPIII!!! Przyjeżdża do nas! Już doczekać się nie mogę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...