Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Samantka Agatka bankowo pręży się na kupę.Ta jej kupa dzisiaj jakaś super duża to nie była w DAdzie się zmieściła,a brzuszek jeszcze duży ma.(chyba że tak przytyła 🙂 ).
Co do gondoli to mi miejsca też dużo nie zostało,a Agatka do dużych dzieci nie należy. MY spacerówkę już mamy bo właściwie tylko ją kupiliśmy samą gondolę pożyczyliśmy.Agatka jeździ w niebieskim wózku i ludzie głupieją czy to chłopiec czy dziewczynka to chociaż kocyk ma różowy. Widzę konsternację jak patrzą i nie wiedzą co powiedzieć zwłaszcza że nie zawsze ubiór na dziewczynkę wskazuje. U mnie spacerówka jest od 6miesiąca nie rozkłada się na płasko, mam nadzieję że Agatka raczy siedzieć jak już się w gondoli zupełnie nie zmieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry dziewczyny!
Poszłam wstać późno,a nie śpię już od 5:45 pomimo że miałam dwie pobótki. Pobótkę zrobiły mi dwie natrętne muchy.Nienawidzę tych owadów,kurde latem zawsze z tym problem. Okien w domu nie otwieramy w ogóle,ale przez taras jak jest otwarty to coś wleci,a myślałam że zabiłam wszystkie. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry, musze meza pochwalic , ale mi M niespodzianke zrobił, zapomniał o Dniu Matki a ja jak to ja nic nie powiedziałam aż do Dnia Ojca kiedy dałam mu przygotowany wczesniej prezencik od Fasola z laurka itp. I zrobiło mu sie strasznie głupio tym bardziej ze ja zawsze w tego typu momentach robie smutne oczy prawie we lzach kota ze Shrecka i mowie ze noe szkodzi bo raczej nie zapominamy nigdy o okazjach i głupio było mu tym bardziej Wczoraj w nocy jak wrócił a właściwie to juz dzisiaj podłożył dwa zawiniatka w elegankim papierze z kokardami odwijam a w jednym są te smieszne czekoladki zamawiane z napisem "Dzien Matki jest codziennie" a w drugim Ray-Bany ze złota oprawka i polaryzacją jak chciałam 🙂)))))))))) W pierwszym momencie juz chciałam go ochrzanic ze za drogi prezent itp ale jak założyłam od razu mi przeszło 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandrasala super niespodzianka 🙂
Haliszczanka my mamy Nikon D300s.
A mi sie snil dzisiaj zlot marcowek. Przyjechalam z mezem, a tam bylo bardzo duzo osob (dziewczyny ktore nas podczytuja tez). Maz jak zobaczyl tyle osob to powiedzial, ze on nie chce isc, bo sie wstydzi 🙂 I musielismy wracac...A dodam, ze K. do wstydliwych nie nalezy. I dziwny bo bylo to spotkanie bez dzieci, na jakiejs imprezie 🙂 I Niunia szalala najbardziej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
dzień dobry dziewczyny!
Poszłam wstać późno,a nie śpię już od 5:45 pomimo że miałam dwie pobótki. Pobótkę zrobiły mi dwie natrętne muchy.Nienawidzę tych owadów,kurde latem zawsze z tym problem. Okien w domu nie otwieramy w ogóle,ale przez taras jak jest otwarty to coś wleci,a myślałam że zabiłam wszystkie. 😠


My mamy siatki w oknach pozakładane i ani jednej muchy, ani komara w domu 🙂. Jednak jak Wam wlatują przez taras to proponuję starym dobrym sposobem zawiesić rzep/taśmę na muchy. Można w kioskach kupić, polecam 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja na swoj prezen na Dziem Matki czekam i czekam, bo podobno M musi jeszcze cos do tego zalatwic sam na miescie... Szkoda, ze przez ponad miesiac dupy mu sie nie chce ruszyc samemu... Ale do sklepu komputerowego to nawet kilka eazy dziennie chodzil jak cos chcial 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mandrasala ale odlot! Myślę że możesz mu spokojnie wybaczyć 🙂
Szarla nie znoszę tych lepów w zeszłym roku w desperacji to zastosowałam,ale jak sobie przypomne to ech...
Na szczęście my okien nie musimy otwierać bo specjalnie zrobiliśmy wentylację mechaniczną.NIe wiem czemu u nas zawsze ten problem gospodarstw w okolicy nie ma,u teściowej 500m dalej nie ma już tego problemu.NIE wiem może jakiś nasz sąsiad coś hoduje po tajniacku.
Haliszczanka o ten aparat to już kilka razy sama chciałam pytać.Jeszcze Niunia mogłaby się pochwalić swoim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mandrasala napisala o niespodziance jaka zrobil jej maz to od razu mi sie moj romantyk przypomina 🙂 Tez czesto zaskakuje mnie roznymi rzeczami..Najlepiej bylo kiedys jak jeszcze mieszkalam w Stanach i on do mnie przylecial, spimy razem a tu nagle dzwonek do drzwi..Otwieram a tam kurier z ogromnym bukietem czerwonych roz dla mnie 🙂 Ot tak bez zadnej okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam juz pytac was kilka razy o to i ciagle zapominam...Jak wasze maluszki leza na brzuszku to jak nozki trzymaja? Moja czasami pupe i nogi podnosi do gory i ta rehabilitantka mowila, ze tak nie powinno byc..
A i ja zaraz jade do tego endokrynologa, wiec powie mi co dalej z karmieniem..Trzymajcie kciuki, zebym mogla karmic..poki co z wynikow wychodzi, ze to tylko zapalenie tarczycy po porodzie..ale zobaczymy co lekarz na to..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aleks tez podnosi tak wygina do góry. Ale ma stwierdzone przez neurologa odgiencie. W poniedzialek idziemy do neurologa z NFZ doczekalismy sie po 3 miesiącach wizyty, chcę zobaczyc czy powie to samo jak ta nasza prywatnie.

To prawda M romantyk, oswiadczyny w jego wwykonaniu powaliły na kolana, przy uroczystej kolacji ze skrzypkiem na statku "miłości" pod Luwrem.

Chorobcia a ten choco telegram wyglada tak apetycznie a kurcze nie moge czekolady, a to peszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta fajny sen i ja rozrabiara ;-)
Trzymam kciuki u endokrynologa, ale pamiętaj, że Ja przy braniu hormonów tarczycy mogłam karmić, więc się dokładnie wypytaj. Jakby co brałam euthyrox i jodit.
Dorota Ja mam Nikona D80.
Spaliśmy z Pawłem dziś do 9.50 ;-)tzn. wstał 6.30 zjadł i poszliśmy dalej spać. Musze dać mu jeść, bo chyba brzuszek ma już pusty.Teraz sobie grzecznie leży z kojcu i karuzelę z maty ogląda ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelku 100 latek zycze 🙂 i Majeczka sle buziaczki 🙂 Niunia z tego co pamietam to Ty masz niedoczynnosc? Wypytam sie o te leki napewno..
Mandrasala ja jak dostalam taki czekoladowy telegram to nie zjadlam ani jednej czekoladki, bo mi bylo szkoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja juz dawno marcowki 2012 widzialam :P
moja lezy i ssie paluchy :P daje smoczka to wypluwa i wsadza palce:P
Mandrasala niezły prezencik Ci mąż zafundował :P Takie okularki to gwiazdy noszą :P:P Ja to mam taką twarz, że mało które pasują :P:P
Kurcze dzisiaj szczepienia.. zaraz spadam sie szykowac i w ogole.. cos czuje ze na mamusie dzisiaj za czesto nie bede wchodzic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dziś idziemy z Antkiem do Tesco i mam zamiar wsadzić go w nosidełko, żeby sobie popatrzył co i jak :P taki krótki wypad na początek. Tylko to po drzemce, bo pewnie w nosidełku nie zaśnie i marudny będzie. Sama jestem ciekawa jak zareaguje jak wszystko będzie widział 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...