Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
BEATA napisał(a):
to już do tych wysokich się zaliczasz 🙂)

no raczej tak, o strasznie wysokich butow niestety nie moge zalozyc, bo jestem wyzsza od mojego A. który ma 180cm. !!! A tak mi sie podobają.. Uwielbiam takie buty http://www.luuluu.pl//czolenka_c70_black-p1275.html a nie moge sobie na nie pozwolic... jedynie z nizszym obcasem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja mam 165 cm, ale ja to chodzę w japonkach lub trampkach, ewentualnie glany na zimę :P
Beatko pytałam, bo też trochę w Krakowie mieszkałam i M stamtąd przywiozłam sobie :PPP i też mam nadzieję tam się przeprowadzić. Zwłaszcza, że M jest z Myślenic 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam lekkie kości wogóle drobnej budowy jestem, TYlko ta galareta na nogach i brzuchu robi swoje, ale dwa miesiące leżenia w łóżku , a teraz tylko piwo, piwo i piwo i pizza i krakersy robią swoje. Ani razu nie ćwiczyłam zawsze mam tyle rzeczy do zrobienia, jak zacznę chodzić do pracy to już w ogóle nic z sobą nie zrobię. Wzrostu Bozia też nie dała 167,wysokie szpile na codzień noszę, teraz od listopada praktycznie w ogóle bo w pracy po schodach 100 razy dziennie śmigałam a z brzuchem nie chciałam ryzykować, a teraz z małą na spacerach to wygodniej na płaskich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MandraSala napisał(a):
Samantka super buty mam takie czerwone i czarne ale rzadko zakładam bo nie mam gdzie i kręgosłup juz nie ten 🙂

Ja ma 174 i ważę 74 ciągle o 5 za dużo 😞

To Twój mąż musi być wysoki 🙂 Bo jak ja bym takie założyła to bym była wyższa od swojego 🤢 I jeszcze wyższa ode mnie jestes :P:P Ja jak ważyłam 72 to yłam laska 🙂 🙂 No ale mam ciężkie kości jak już wcześniej pisalam 🙂Po mamie...
Moja mama kiedyś w szkole była najszczuplejsza ze swoich koleżanek, a najwięcej ważyła, hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ehhh dziewczyny jak tak czytam o Waszej wadze i wzroście to Wam zazdroszczę 🙂 ja to dalej za dużo i za dużo ważę.
Kilka słów o wczarajszej wizycie u neurologa, otóż musimy iść na rehabilitację ze względu na napięcie i to prywatnie bo 5 sierpnia wizyta kontrolna, ale nie to mnie martwi, muszę Młodemu kontrolować obwód głowki, bo ma ciemiączko zarośniętę i lekarka powiedziała, że to trochę za szybko 😞 czytałam na necie, że ono zarasta między 10 a 18 miesiącem życia a On ma dopiero 3,5 miesiąca, na dodatek FIlip ma lekkiego zeza, mam nadzieję, żę to jeszcze przez słabe mięśnie oczu, normalnie masakra 😞 aż się popłakałam 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dota nie martw się... Ja u swojej tez się martwie o zeza, ale dlatego, że mój A. ma(na szczęscie jest prawie nie widoczny), a jest dziedziczny... Ale pediatra mi powiedziala, że to można zbadać dopiero jak dziecko skończy rok... Więc nie można jeszcze stwierdzić zeza na 100%!!! My będziemy badania robiły za ok 8 mc... A i można go wyleczyć jak najbardziej... Będzie dobrze...
A z tą główką, to może taki Filipka urok??? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, Ja dziś od rana się opalam ;-) Ale juz schodzę z tarasu bo za gorąco. potem do Ikei jadę po łyżeczki dla Pawlisia. Wczoraj popiłam i dziś do 11 spałam ;-) Ja daję tylko wit. D jak jest brzydko, a tak to na słońcu jest, dziś nawet ze mną mały posiedział w leżaczku w cieniu na tarasie i bardzo mu się to podobało ;-) Idę pod prysznic, do później ;-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
No ja mam 165 cm, ale ja to chodzę w japonkach lub trampkach, ewentualnie glany na zimę :P
Beatko pytałam, bo też trochę w Krakowie mieszkałam i M stamtąd przywiozłam sobie :PPP i też mam nadzieję tam się przeprowadzić. Zwłaszcza, że M jest z Myślenic 🙂))


Hehe, to tak jak ja. A czasem glany nawet o tej porze roku założę, ale musi być troszkę niżej niż 20 stopni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
_dota_ napisał(a):
i ponawiam pytanie czy któryś z Waszych dzieciaczków na boku podnosi główkę i to dośc wysoko?? bo Filip strasznie podnosi głowę, czy to przypadkiem za wczesnie nie jest???

Mój maluch też tak robi. W ogóle wyczynia takie akrobacje jakby już chciał siadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej..My juz po basenach..najpeirw bylismy na tym co tydzien temu, a potem poszlismy na odkryty..Maja grzecznie spala w cieniu a jak sie obudzila to poszlismy do brodzika sie popluskac, ale nie wygodnie, lepiej w glebokim jest..Nie chcialam jednak isc do glebokiego, bo woda zimna..Innym razem..
Dorota co Ty mowisz! Bardzo dobrze wygladasz i nie masz sie czego wstydzic..Ja dzisiaj w bikini lazilam i mam to w dupie za przeproszeniem, brzuszek odstaje trosze, ale urodzilam dziecko, wiec jest ok..
Co do obcasow, to u mnie pelna szafa w szpilkach, koturnach, obcasy dlugie na 10 cm, ale teraz niestety nie...nie wygodnie 🙂 Teraz nawet w sukienkach ani spodnicy nie chodze, bo za krotkie a czesto schylac sie trzeba 🙂
Ja jak zaszlam w ciaze to wazylam 57, w dzien poprodu 67, a teraz 54, ale brzuch taki sam jak byl 🙂
Dzisiaj na basenie byla dziewczyna, ktora byla z 3 misiecznym bobaskiem i chudziutka taka,ze szok..Brzuszek plaski...tez bym tak chciala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ze mnie swego czasu to black metalowa. Zawsze na czarno z roznymi wisiorami, czarne wlosy i make up, a dlugie glany to bawet w Chorwacji przy ponad 30 stopniowych upalach nosilam.
U mnie brzucha brak, jedynia skora sie marszczy jak siadam, ale tak juz mialam po tym jak 30 kilo w 4 miesiacw zrzucilam. Jedynie wkurza mnie trzesaca sie galareta na udach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
2razy Karmi i pizza cała bez jednego kawałka wciągnięta. Ale tu nie o kilogramy tylko o cellulit idzie.Mniejsza z tym..i tak wizja wyjścia w stroju kąpielowym to mniej więcej jak wyjść nago. Może gdybym opaliła te nieciekawe miejsca ale najpierw trzeba się odsłonić.

Dota wszystko będzie dobrze o zeza się nie martw, a co do główki może faktycznie taki urok. Co do podnoszenia tak głowy to moja nie podnosi ale ona niewiele robi. W ogóle nie obraca się,nie trzyma głowy,nie śmieje się w głos,nie lubi nawet siedzieć w leżaczku bujaczku.Taki z niej leniuszek.
A co do glanów to też mam. Trzymam jeszcze choć z 4lata nie miałam ich ani razu na nogach jakoś nie mogę ich wyrzucić a mają już 12-13lat. Kiedyś jak mi rodzice je kupili to czułam się jakbym w totka wygrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Antoś dziękuje 🙂)))) za życzonka.
Dorotko ja kilka razy poszłam na solarium, żeby się opalić, bo na słońcu nie znoszę leżeć. Piersi posmarowałam kremem z faktorem 50+ i położyłam jeszcze na to wkładki, więc cyce są białe, a reszta się ładnie opaliła. Teraz raz na 2-3 tygodnie pójdę, żeby odświeżyć opaleniznę. Mleko dalej jest, więc chyba nic złego się nie stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...