Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A po karmi to chyba też pójdę 🙂
Co do pizzy to zależy jaka duża, bo ja ostatnio zjadłam połowę takiej o średnicy 50 cm :P i jeszcze mało mi było 🙂
Aha pomimo opalenizny to galaretę i tak widać... jak idę w krótkich spodenkach to tylko widzę jak się uda trzęsą w lewo i w prawo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ANTEK stary kumplu - stówka dla Ciebie 🙂

Aleks główki wcale nie podnosi ani na brzuszku ani na boczku 😞

Dziewczyny a wyskakujecie czasami z domu na kilka minut i zostawiacie maluchy same? Ja sie boje ale kurcze nie am z kim zostawic bo 7 dnie w tygodniu ciagle sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Szarla ze mnie swego czasu to black metalowa. Zawsze na czarno z roznymi wisiorami, czarne wlosy i make up, a dlugie glany to bawet w Chorwacji przy ponad 30 stopniowych upalach nosilam.
U mnie brzucha brak, jedynia skora sie marszczy jak siadam, ale tak juz mialam po tym jak 30 kilo w 4 miesiacw zrzucilam. Jedynie wkurza mnie trzesaca sie galareta na udach.


A ja mam do tej pory tak :P. A co do schudnięcia to się biorę za siebie i biorę i nic. Co mój mąż do biedronki pójdzie to przyniesie coś słodkiego 😞. A to jednak najbardziej tuczy. Bu! A ja nie mam silnej woli :/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Ja słodyczy nie jem jakoś od końca maja, poza lodami od czasu do czasu. A odmówić nie mogę sobie pizzy, kebaba... zapiekanek domowej roboty... :P


A ja dzisiaj chciałam męża na kebaba wyciągnąć i się nie dał. Chyba widzi jak wyglądam i nie chce mnie więcej tuczyć 😜. Może odpuści i nie będzie słodkiego do domu przynosił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na mnie to najlepsza metoda nie kupuje to nie jem 🙂 Dlatego ciagle lodówka pusta, są tylko warzywa i owoce 🙂

Byliśmy dzis cały dzien w parku szczesliwickim ale bajer dawno mnie tam nie bylo park olbrzymi staw amfitear baseny zjezdzalnie siatka plazowa fajna restauracja gdzie zjadlyśmy z mama po rybce no bajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dopiero mam chwilkę.
Antoś stówka, rośnij zdrowo i szczęśliwie ;-)
Na temat wagi się nie wypowiadam, bo grubas jestem i nic z tym nie robię ;-(
Jutro My idziemy na basen, ale kryty, ciekawe jak Pawełek zareaguje.
Byliśmy w Ikeii i kupiłam Pawlisiowi takie wielkie śliniaki, miseczki, łyżeczki, kocyk, sobie pościel i poduszkę, zjadłam dwa hot dogi, loda i ciastko princessa ;-). A teraz będę jeść bób ;-)
Marta, a na tym basenie to tak bezpiecznie, tzn. boję się, że upuszczę Pawła, bo będzie mokry i śliski, masz jakieś rady?
A i Tuska miło Cię znów czytać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscf3024m.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6402/dscf3024m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Na zdjęciu nie widać, że wkłada, ale chwilę przed zrobieniem fotki stopa była w buzi, tylko mama nie wzięła szybko aparatu ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaaaaaaaaaaaaa!!!! Ja nie mogę się doczekać kiedy Amelcia tak zrobi!!! To jest najcudowniejszy widok! Buziaki dla Pawełka za ten wyczyn!

A dla Antosia dużo, dużo zdrówka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi się raz zdarzyło. Maly spał a ja wyszłam po chleb bo inaczej siedziałabym głodna. NIe było mnie 1 min bo piekarnia jest prawie w moim domu ale zrobiłam to z duszą na ramieniu i więcej na pewno tego nie uczynie 🙂

to do Salamandry, coś cytowanie nie wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Martwi mnie tylko to, że Paweł nie przewraca się z pleców na brzuch, raz mu się udało. Na boki owszem przewraca się, ale dalej nie idzie ;-(


Ja to już kiedyś pisałam, że każde dziecko potrafi co innego 🙂. Moja to się obraca z brzucha na plecy i z pleców na brzuch, ale nie wsadzi sobie nogi do buzi! W ogóle jest mało zainteresowana swoimi nogami. Nie ma co sie martwić na wszystko przyjdzie czas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
_dota_ napisał(a):
i ponawiam pytanie czy któryś z Waszych dzieciaczków na boku podnosi główkę i to dośc wysoko?? bo Filip strasznie podnosi głowę, czy to przypadkiem za wczesnie nie jest???

moja Weronika od tygodnia dopomina się żebym ją na rękach nosiła bo wtedy strasznie mocno się dźwiga ale leży na pleckach nie na boczku (to ma jakieś znaczenie?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
I moja też ma zeza. Ale też się tym na razie nie przejmuje. U dzieci to normalne, gorzej jak dziecko ma około roku, a to się nie normuje.

moja też ma lekkiego. nawet widziałam jak jej źrenica przeleciała kiedyś do środka i też mi wszyscy mówią żebym się nie przejmowała bo to niby do roku jest normalne, ale ja jakoś się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEATA napisał(a):
szarla napisał(a):
I moja też ma zeza. Ale też się tym na razie nie przejmuje. U dzieci to normalne, gorzej jak dziecko ma około roku, a to się nie normuje.

moja też ma lekkiego. nawet widziałam jak jej źrenica przeleciała kiedyś do środka i też mi wszyscy mówią żebym się nie przejmowała bo to niby do roku jest normalne, ale ja jakoś się boję 😞


Bo matka zawsze będzie się martwiła o swoje dziecko. Taka już nasza natura 🙂. Ja to jak sobie nawkręcam to później spać po nocy nie mogę 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieciaki czesto wyglądają jakby miały zeza bo nie maja tych kulek ocznych plus kształt oczu i wrażenie gotowe 🙂

Aleks przewraca sie czasami plecków na brzuszek i i z brzuszka na plecki i to juz nie prze główkę ale to chyba zasługa tych ćwiczeń - meczymy je 4 x dziennie - juz mam ich serdecznie dosc ale do 2 sierpnia nie mam wyjścia 🙂

Pawełek ty zdolniacho! Gratulacje tez sie nie moge doczekać az Aleks tak zrobi na razie umie przez chwile utrzymać stópkę w rączce ale jak ja mu tam wsadze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Maja z kolei w ogole sie nie rusza..Pare razy przewrocila sie z brzuszka na plecki, ale w boki sie nie przekreca ani nic...Nogi do gory zadziera ale jeszcze nie tak wysoko..Martwie sie, ze cos nie tak robie...
Niunia na tym basenie to nie masz sie co martwic...Pokaza Ci wszystko co masz robic..Trzymasz na rekach tak jak normalnie i nie jest dziecko sliskie..Spokojnie 🙂 Bedzie super, zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Antek dziękuje za życzonka.
Co do przewracania to najlepiej wychodzi mu boki, z brzuszka na plecy to kilka razy, a z plecków na brzuszek to sam się jeszcze nie przekręcił. Przy mojej pomocy owszem. Dziś już już prawie mu się udało, ale zrezygnował mimo wielkiego dopingu mamy, wujka, 2 ciotek i prababci :PPP a nóżki dziś odkrył dopiero. Leżał w bujaczku i już się czymś wnerwił, bo zaczął się prężyć. I jak się tak napiął to nagle patrzy, a tu nogi. Oczy otwarte szeroko, a nogi coraz wyżej. I tak śmiesznie paluszki rozszerzał. Jednak szybko się znudził i chyba już zapomniał, że nogi ma 😁DD
A Pawełek słodziak niesamowity :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow Pawełek jest niesamowity! ja bym się cieszyła gdyby mała chociaż głowę już dobrze trzymała. Co do obrotów to raz na miesiąc udało jej się samej z brzuszka na plecy obrócić.Powórzyła sukces od razu ale już przy następnej okazji się to nie powtórzyło. CHYba za mało z nią ćwiczę 😞
Ale jestem padnięta narobiłam się dzisiaj,szkoda że wszystkiego nie zdążyłam poprasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...