Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry.
Ja to dzisiaj nie mam zbytnio czasu, bo sprzątanko, później jak A. wróci muszę sałatkę jarzynową zrobić na jutro, bo teść miał urodziny w środę i nas zaprosił na sobotę. No a szwagierka poprosiła, żebym zrobiła sałatkę jarzynową 🙂
a i chciałam się pochwalić, że mamuśki mają dzisiaj wychodne ... 🙂) z Dotą jedziemy do Bytomia do Agory na nocne zakupy 🙂 Są od 20.00 do 24.00. No i o 21.00 Dota ma po mnie przyjechać. Strasznie się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halloooooooooo, Tusia wieczór jest nasz 🙂)))))))))))))) co do zaprzestania karmienia to znasz moje zdanie 🙂.
Antonio jest po prostu rewelacyjny, spryciarz mały, Filip jakby się tak przewrócił to też pewnie by było dużo płaczu, beksa moja mała.
Musimy w końcu kupić krzesełko do karmienia i też będę tak dawać FIlipowi jedzonko, Grześ tak fajnie jadł a radochy przy tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my też musimy kupić krzesełko 😁 i zastanawiam się czy nie podawać małemu jeść tak jak Grzesio je.. przynajmniej szybko się nauczy jeść większe kawałki, a później jak ząbki się pojawią to i gryźć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, a ja akurat mam krzesełko do sprzedania. Kupiliśmy je dokładnie miesiąc temu, więc w sumie nówka sztuka nieużywana. Natomiast dziś dostaliśmy jeszcze jedno w prezencie... tylko używane. Jakby któraś chciała to możemy odsprzedać to co sami kupiliśmy. Krzesełko jest takie:
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-angielski-model-2gratisy-i1783549293.html kolor niebieski. Płaciliśmy 150 pln plus 30 za przesyłkę, a możemy odsprzedać za 130 pln z przesyłką łącznie 🙂 jakby któraś chciała to dajcie znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełek WOW! Gratulacje!
No my ciągle stoimy na yyyy eeee aaaaaa, nawet nie gugamy.

Wczoraj Fasolek miał juz ładniejsze policzki a dziś znowu czerwone popołudniu, juz mi ręce opadaja bo nie mam pojęcia o co chodzi - od tygodnia je co dziennie to samo........??? 😞

Misia zamowiłam kojec i matę - mam nadzieję że poskromia małego podróżnika 🙂

A Paróweczki rządzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko to jest to samo krzesełko co ma Niunia i Gerda. Kolor niebieski. One są zadowolone. Zresztą najlepiej ich pytaj. Jednak głównym powodem jest to, że Antoś nie lubi w nim siedzieć. Dostaliśmy od znajomej takie zwykłe drewniane... używane, ale to nic. Wsadziłam do niego młodego, a on śmiał się wniebogłosy i tak cieszył, że szkoda gadać. Był zachwycony... dlatego postanowiłam jednego się pozbyć, bo na co mi dwa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
głupia zamiast spac to siedze, ale obudzilam sie o 7 i juz nie moglam zasnac a dzis na nocke ide!
Wczoraj tak w pracy dostalam pojarac ze jak wrocilam do domu to przed kompem zasnełam ☺️
Maz mnie obudzil, wykapalam sie i poszlam spac!!
Ide przygotowac jakis obiad poki wszyscy spia! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dota my z Niunią jesteśmy zadowolone z tego krzesełka. Moim zdaniem jest naprawde bardzo funkcjonalne i niedrogie.

Co do mówienia MAMA - pamietam jeszcze naszą ostatnią "sprzeczkę" na forum o ten motyw.... A w tym momencie akurat, jak to było przed tygodniami w naszym wypadku, mama czuje się wniebowzięta niczym zapewne Niunia teraz.

Nasz Synuś z kolei teraz głównie robi tak:
http://imageshack.us/clip/my-videos/51/bxgz.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór pisze teraz bo miałam dziś szkołę a teraz mam chwilkę muszę się pochwalisz Iguś dziś pierwszy raz stanął w łóżeczku super to wyglądało ...a tak po za tym to
Super filmiki niunia gratuluje słowa mama ładnie je wypowiada
Gerda Patryk to jak samochodzik na kolanach zapiernicza ... jak będę miała czas to wrzucę parę filmików na forum z udziałem Igusia... Ale wciąż nie mogę uwierzysz że mój syn tak szybko rośnie ale ciesze sie że jest zdrowy ... buziaki dla waszych bobasów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dota przeczytałam wiadomość 🙂)) jutro Ci podam to co prosiłaś 🙂))
Gerdzia ale Patryczek zasuwa 🙂))) Bombowy jest. A tak w ogóle to mamy takie same rajstopki... z Pepco :P
Niunia gratulacje za pierwsze Mama 🙂)) u nas to na razie jest babababa, bebebe, bububu, ewentualnie ebu ebu... jak widać literka be rządzi. Czasem jeszcze gluglulu i coś co brzmi jak słowo kot... poza tym ostatnio Antonio ma fazę na cmokanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...