Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
Mój Mariuszek ma właśnie na brodzie taką krostkę - białą, więc to pewnie trądzik/hormony - ja czytałam, żeby nic z tym nie robić - po prostu przemywać wodą. Rumianek podobno często jeszcze nasila.

Ja właśnie walczę z opryszczką u siebie na wardze...mam nadzieje, że nie zaraziłam Maluszka...


No właśnie o rumianku też czytałam, że może nasilać... ale czytałam też, że krochmalem można przemywać... Nie wiem czy nie spróbować. Ale jeżeli to samo przejdzie to może nie ryzykować? 🤔


wczoraj o tym czytalam i cytuje "wystarczy myc twarz woda trzy razy dziennie i osuszac przez delikatne przykladanie recznika. te mankamenty skorne znikna same w ciagu kilku miesiecy, nie pozostawiajac trwalych sladow".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a teraz cos od nas: wczoraj wyladowalysmy z Hania u lekarza-od kilku dni sa zielone kupy, Mala wogole nie moze zasnac choc widac ze jest totalnie zmeczona. Pani pediatra mowi ze to moze byc po szczepieniu, ale ze ja mam odstawic wszystkie rumianki, lipy i melisy ktore pije i pic porzadna czrna herbate i duzowody mineralnej no i dobrze sie odzywaiac. CO DO POJENIA mam nie podawac wody tylko dostawiac jak najczesciej Hanie do piersi. Jak wszystko sie unormuje, i bede chciala poic tomam kupowac wode mineralna i gotowac i wtedy dziecku dopiero podawac. Wczoraj po kapieli slicznie zasnela, i dzis o 4 dopiero byla kupka - niestety lekko nadal podbarwiona zielenia. Jaknie przejdzie do jutra mamy sie znowu pokazac.. troszke sie boje, ale mam nadzieje ze bedzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i tak jeszcze odnosnie antykoncepcji. bralam przez tydzien AZALIE dla matek karmiacych. niestety wczoraj musialam odstawic. W 7 dobie dostalam krwawienia jak nie wiem co, zawroty glowy i mdlosci. Masakrycznie sie czulam. Lekarz powiedzial ze wobec tego musimy uwazac i zabezpieczac sie gumeczkami.Widac tabletki nie sa dla mnie, a wiem ze ta Azalia jest najlepsza na rynku.. ehh no to bedziemy uwazac. 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to pewnie zależy od dziecka - ale na Maję czarna herbata źle działała. fakt piłam po 3 kubki dziennie ale wtedy Majka miała te straszne bóle brzuszka. położna zasugerowała herbatę i faktycznie od kiedy piję tylko jeden kubeczek rano to jest ok

tzn ok całkiem nie jest bo Majka wogóle kup nie robi. w kazdym razie brzuś jest miękki i nie ma tych krzyków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja brałam pigułki przez kilka lat... niby czułam sie dobrze ale jak trafiłam do dobrego lekarza to on stwierdził, że mam wątrobę jak 100-kilogramowy człowiek. i własnie zasugerował, że to wina pigułek. dlatego ja nawet nie biorę pigułek pod uwagę... ale fakt nasze życie erotyczne od pojawienia się Majeczki własciwie nie istnieje. zresztą ja do tej pory mam jeszcze plamienia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...