Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Raczej nie poskutkuje powiedzenie mu... chociaż Grzesiek powiedział mamie, że tata wchodzi do pokoju jak Mała zaczyna płakac i tylko Martynę stersuje... jak jest taki przejęty to niech weźmie wnusię na ręce i uspokoi (a teściu jeszcze ani razu do Hani nie podszedł ani na ręce nie wziął)... No i mama do niego to przekazała a on, że mu się serce kraje jak słyszy, że Hania płacze... (super, że mi się nie kraje...) .

Co do chusty to mam kilka typów:
http://allegro.pl/wygodna-chusta-tkana-azimi-duzo-kolorow-poradnik-i1661659836.html

http://allegro.pl/nosidelko-czy-chusta-moze-tkana-azimi-poradnik-i1673233375.html

http://allegro.pl/pentelka-chusta-elastyczna-zielona-zabka-50cm-i1642481285.html

Jak myślicie? Co wybrać?
🙂

A Hania dostała 40ml z butelki mojego mleka odciągniętego ale tak łapczywie jadła, że oczywiście skończyło się płaczem... i nie mogę jej uspikać za bardzo... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
bea29 napisał(a):
Jamargaretka a jak wyniki Majeczki?miałyscie juz szczepienie


Bea - ja nie poszłam zrobić tych badań. ponoć bilirub wypłukuje sie z kupami a Maja kup nie robi. wydaje mi sie troche jasniejsza ale nadal zolta. a do ilu u Was spadła?


spadla o trzy jednostki do 10 kurcze Stas tez ostatnio z tymi kupkami wariuje 😞o i zauwazyłm ze mocz juz przezroczysty bo przedtem był żółty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do jedzenia warzyw i owoców ja jem jablka ,troszke truskawek nawet czeresnie spróbowałam dzis miałam ochote na brzoskwinie ale spanikowałam tym brakiem kupki u Stasia i zrezygnowalam
Z warzyw jem pomidora salate kukurydze z puszki popróbowałam papryki i sałate zjadam prawie codziennie marchew tez jem a i po kalafiorze mały płakał wiec juz nie jem 😜
Ale wiekszosc warzyw mam swoich ze szklarni przydomowej wiec bez nawozu żadnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
bea29 napisał(a):
Jamargaretka a jak wyniki Majeczki?miałyscie juz szczepienie


Bea - ja nie poszłam zrobić tych badań. ponoć bilirub wypłukuje sie z kupami a Maja kup nie robi. wydaje mi sie troche jasniejsza ale nadal zolta. a do ilu u Was spadła?


spadla o trzy jednostki do 10 kurcze Stas tez ostatnio z tymi kupkami wariuje 😞o i zauwazyłm ze mocz juz przezroczysty bo przedtem był żółty


ja chyba zaczekam do przyszłego tygodnia. nie chce nas stresować na długi wekend. tym bardziej że dr mówiła żeby na razie jej ni robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
co do jedzenia warzyw i owoców ja jem jablka ,troszke truskawek nawet czeresnie spróbowałam dzis miałam ochote na brzoskwinie ale spanikowałam tym brakiem kupki u Stasia i zrezygnowalam
Z warzyw jem pomidora salate kukurydze z puszki popróbowałam papryki i sałate zjadam prawie codziennie marchew tez jem a i po kalafiorze mały płakał wiec juz nie jem 😜
Ale wiekszosc warzyw mam swoich ze szklarni przydomowej wiec bez nawozu żadnego


no takie domowe warzywka to pozazdrościc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jolu, nadal przesyłamy mnóstwo energii!!! :* :*

A moja Hania nie spała od 20 do 23.00 😞 płacz, prężenia i nie chce jeść... :/ yhh...
Teraz zasnęła i mam nadzieję, że jak się obudzi to dorwie się do cycocha...

Jestem zmęczona tym wieczorem, więc zmykam spać...
jeszcze mnie brzuch strasznie boli... yhhh :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
My po ciężkim poranku... Hania płakała, aż oczywiście babcia przyszła i ją zabrała... 😞 a ja się czułam jak wyrodna matka, która nie potrafi się dzieckiem zająć 😞 😞 😞 😞 😞

Teraz się znowu przebudziła i kwikała ale sobie ładnie poradziłyśmy i już śpi...
Ehhh... jak ja bym chciała być już u siebie!!! PAAANIE BOOOOŻE!!! DAJ MI SIŁĘĘĘĘ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

U nas kolejna (tfu tfu) dobra nocka 🙂
Mariuszek wydłuża nocne przerwy między karmieniami co mamę baaaardzo cieszy 🙂
No i ładnie sam zasypia w łóżeczku 🙂
W dzień za to więcej czuwania - ale leży sobie grzecznie i ucina małe drzemki 😉

Martyna Kochana ściskam mocno 😘

Miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Joluś :*

Hania też w nocy budzi się tak (jak zaśnie ok 23) to o 3:00, 5:00 i 7:00 🙂 tylko ok 5 robi awanturkę... Hmm...
teściowa wczoraj, żeby z nią iść do lekarza uszy sprawdzić 🤔 (widzę, że się pręży, że ją brzuszek boli... a ona że uszy... 🤔 )
Dzisiaj wchodzi... "ojej... ona tak płacze... może idź z nią dzisiaj do pediatry..."
No kurde... ona płakała pół godzinki więc nie będę od razu paniki siała...!!!

Jeju dziewczyny, sorry, że Wam się tak żalę, ale nie mam komu 😞 😞

MIŁEGO DNIA DLA WAS KOCHANE! ! ! :* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bea,ale masz fajnie z tymi warzywami! Ja papryki nie moge jesc,a juz nie mowiac kalafiory i kapuste.Ogorkow i pomidorkow narazie nie jem,bo byla w Niemczech jakas dziwna epidemia,i niby teraz kielki sa winne tej epidemii,to i tak nie jem jeszcze pomidorkow i ogorkow,bo zachorowania w Niemczech dalej sa.Ja jem kukurydze,oberzyne,cukinie,marchewki,szpinak,a z owocow ananas,brzoskwinki,jabluszka,mango.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Bea,ale masz fajnie z tymi warzywami! Ja papryki nie moge jesc,a juz nie mowiac kalafiory i kapuste.Ogorkow i pomidorkow narazie nie jem,bo byla w Niemczech jakas dziwna epidemia,i niby teraz kielki sa winne tej epidemii,to i tak nie jem jeszcze pomidorkow i ogorkow,bo zachorowania w Niemczech dalej sa.Ja jem kukurydze,oberzyne,cukinie,marchewki,szpinak,a z owocow ananas,brzoskwinki,jabluszka,mango.


My jemy z "małym" 😆 z warzyw jedynie marchew(zeszłoroczną) ziemniaczki(zeszłoroczne) i brokuły ,po młodych ziemniakach młody i mielismy biegunkę 🤢 a wszystkie warzywa jem jedynie gotowane 😜
I powiem wam że Wiktor nie ma jakiś ataków płaczu(chyba że spał za długo i jest strrrrrrasznie głodny 😁:woohoo 🙂 ale tak kupki robi kilka razy dziennie sliczne żólte jajeczniczki i jest ok ale diete to ja faktycznie drakońską stosuje 🥴 😞 😞nie wiem jak tak długo pociągne 😞
Smutno mi że jest tyle owoców i świerzych warzyw a ja nic nie mogę w tym sezonie nawet spróbować bo nie chce go arażać na ból brzuszka albo na wysypki...ale boje sie jak zabraknie zeszłorocznych warzyw co zrobie 😲 😲??

A z owocków jabłka pieczone i banany 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kevinek zasnal na ramieniu.Pozniej bede go w chuscie nosic,bo musz w mieszkanku troche porobic.Jutro swieto i mamy mezusia i tate 4 dni przy nas,dlugi Weekend,tak sie ciesze 🤪
W piatek idziemy z Kevinkiem na szczepienie.Tata tez idzie,takze bedziemy obydwoje uspokajac.
A w piatek wieczorkiem wyjazd do tesciow...moze pogrilujemy w ogrodku.Tam moge bez problemu Kevinka w ogrodzie karmic 🙂 na swiezym powietrzu pobyc.A w niedziele kawka i ciacho w grodku,bedziemy moje byle urodziny opijac 😉...prezent lezy na moim bruszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasidelko88....ja bananow nie moge..malutki mial nie mogl kupki zrobic po nich i brzuszek go bolal.Ale jablka pieczone..dobry pomysl! Kevinek robil ostatnio troche zielone kupki 🤔...nie wiem,czy to normalne,czy sa to pozostalosci z sprzed narodzin.Ale dzisiaj....zmienialam mu pieluszke i przestraszyl mnie,bo jak wystrzelil z pupki kupka,to caly kocyk,kanape,i mame obsral 😁 ...a pozniej sie smial krasnoludek 🤪 Tak przy okazji ja na snadanka zaczelam znowu musli jesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pytanie horror ale co tam pytałam o to w ciąży to zapytam tez i po 😜 😜 😜
Ile macie cm w talli 🤪 ??
Ja mam 91 😞 😞w ciąży wiem że doszłam do 112 dalej nie mierzyłam a przed ciążą jakieś 75...
Koszmar 😞 😞 😞!!!!Nie mam obwisłej skóry ani rozstępów ale mam większy obwót i już tłuszcz mi zalega 😁 😁 😁
A jak to u was wygląda???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Kasidelko88....ja bananow nie moge..malutki mial nie mogl kupki zrobic po nich i brzuszek go bolal.Ale jablka pieczone..dobry pomysl! Kevinek robil ostatnio troche zielone kupki 🤔...nie wiem,czy to normalne,czy sa to pozostalosci z sprzed narodzin.Ale dzisiaj....zmienialam mu pieluszke i przestraszyl mnie,bo jak wystrzelil z pupki kupka,to caly kocyk,kanape,i mame obsral 😁 ...a pozniej sie smial krasnoludek 🤪 Tak przy okazji ja na snadanka zaczelam znowu musli jesc.


Zielona kupka = sie albo za długi czas jej leżenia w pieluszce i sie utleniła albo w dalszym ciągu bilirubina z niego wychodzi tzn resztki z żółtaczk te 2 opcje są mozliwei moim zdaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Dzięki Joluś :*

Hania też w nocy budzi się tak (jak zaśnie ok 23) to o 3:00, 5:00 i 7:00 🙂 tylko ok 5 robi awanturkę... Hmm...
teściowa wczoraj, żeby z nią iść do lekarza uszy sprawdzić 🤔 (widzę, że się pręży, że ją brzuszek boli... a ona że uszy... 🤔 )
Dzisiaj wchodzi... "ojej... ona tak płacze... może idź z nią dzisiaj do pediatry..."
No kurde... ona płakała pół godzinki więc nie będę od razu paniki siała...!!!

Jeju dziewczyny, sorry, że Wam się tak żalę, ale nie mam komu 😞 😞

wiesz co, doskonale rozumiem Twoja tesciowa. no i musze w tym przypadku stanac po jej stronie. my tez sprawdzalismy uszka bo o zapalenie ucha u niemowlaka jest bardzo latwo i niestety dosc czesto sie to zdarza a my-rodzice nie wiemy ze dziecko POTWORNIE cierpi! 😞 nasza Hanulka poplakiwala i miala klopoty ze snem. na szczescie uszka byly zdrowe. ale tez mi sie dziwne to wydawalo do momentu jak nie poczytalam o tym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasidelko88 napisał(a):
Ok pytanie horror ale co tam pytałam o to w ciąży to zapytam tez i po 😜 😜 😜
Ile macie cm w talli 🤪 ??
Ja mam 91 😞 😞w ciąży wiem że doszłam do 112 dalej nie mierzyłam a przed ciążą jakieś 75...
Koszmar 😞 😞 😞!!!!Nie mam obwisłej skóry ani rozstępów ale mam większy obwót i już tłuszcz mi zalega 😁 😁 😁
A jak to u was wygląda???


hehheeh - idę mierzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...