Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Marinko cudne fotki,sliczniutkie masz dzieciaki...
Fijolku no Hania duza dziewczynka i sliczna bardzo...
Gusia damy rade...musimy.

U Nas noc nawet spokojna tylko ze Oskarek po karmieniu i przewijaniu robi sobie dwu godzinna przerwe w spaniu a kiedy juz zasnie i ja moge spokojnie isc spac to on budzi sie na kolejne karmienie...eh...cwaniaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):

Fijołku - jaka Hania już duża 🙂

wlasnie wrocilysmy z pierwszego szczepienia.. ehh. bylo troszke placzu a bardziej takiego zalenia ale juz jest dobrze.
Hanulka wazy 5300g i mierzy 56,5cm. Kawal baby juz 🙂


od razu po zdjęciu mówiłam że duża 🙂))) niech rośnie Panna. a ile miała wzrostu jak się urodziła?

51cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WItajcie! pewnie nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci ale na wszelki wypadek melduje sie, przeprowadzilismy sie do tesciow 15km od wroclawia i dopiero sie ogarnelam, na szczescie Piotrusiowi sie podoba zmienil swoje zachowanie na spokojniejsze 🙂 a ja sie ciesze ze mam kogos pod reka choc zobaczymy jak dlugo...nie bede nadrabiac zaleglosci bo troche ich jest jak cos to dajcie streszczenie w skrocie 🙂 buziaki dla was i fajnie byc tu z powrotem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
WItajcie! pewnie nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci ale na wszelki wypadek melduje sie, przeprowadzilismy sie do tesciow 15km od wroclawia i dopiero sie ogarnelam, na szczescie Piotrusiowi sie podoba zmienil swoje zachowanie na spokojniejsze 🙂 a ja sie ciesze ze mam kogos pod reka choc zobaczymy jak dlugo...nie bede nadrabiac zaleglosci bo troche ich jest jak cos to dajcie streszczenie w skrocie 🙂 buziaki dla was i fajnie byc tu z powrotem....


Hej Aniu...
No to fajnie...oby dobrze Wam się mieszkało...Ja na poczatku załowałam ze mieszkam w jednym budynku z mama,a teraz ciesze sie bardzo bo mam troche pomocy mimo tego ze mama pracuje.

A moj Synek ma dzis miesiac 🙂i zrobil mi kupke na zielono...czy to Zle???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
WItajcie! pewnie nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci ale na wszelki wypadek melduje sie, przeprowadzilismy sie do tesciow 15km od wroclawia i dopiero sie ogarnelam, na szczescie Piotrusiowi sie podoba zmienil swoje zachowanie na spokojniejsze 🙂 a ja sie ciesze ze mam kogos pod reka choc zobaczymy jak dlugo...nie bede nadrabiac zaleglosci bo troche ich jest jak cos to dajcie streszczenie w skrocie 🙂 buziaki dla was i fajnie byc tu z powrotem....


fajnie ze jestescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):

Fijołku - jaka Hania już duża 🙂

wlasnie wrocilysmy z pierwszego szczepienia.. ehh. bylo troszke placzu a bardziej takiego zalenia ale juz jest dobrze.
Hanulka wazy 5300g i mierzy 56,5cm. Kawal baby juz 🙂


hmm nam na pierwszym szczepieniu tylko zwazyli Wiktora z mierzeniem powiedzieli ze u dzieci w 7tyg jest za duzy przykurcz i na sile nikt nie prostuje nozek ani raczek wiec z miara nalezy poczekac.
Marinka z tego co zrozumiałam starsza pociecha została u babci wiec na weselu byłaś z 1 dzieckiem ale ja nie wyobrazam sobie jak pogodzic 2 miesicznego bobo z hałasem wesela i ogolnie moj syn jak sie tylko zorientuje ze mnie przy nim nie ma to od razu placze wiec co z dzieckiem na sali .....no qrcze nie wiem 🤢 😮 😲jak ty to pogodziłaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasidelko88 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):

Fijołku - jaka Hania już duża 🙂

wlasnie wrocilysmy z pierwszego szczepienia.. ehh. bylo troszke placzu a bardziej takiego zalenia ale juz jest dobrze.
Hanulka wazy 5300g i mierzy 56,5cm. Kawal baby juz 🙂


hmm nam na pierwszym szczepieniu tylko zwazyli Wiktora z mierzeniem powiedzieli ze u dzieci w 7tyg jest za duzy przykurcz i na sile nikt nie prostuje nozek ani raczek wiec z miara nalezy poczekac.
Marinka z tego co zrozumiałam starsza pociecha została u babci wiec na weselu byłaś z 1 dzieckiem ale ja nie wyobrazam sobie jak pogodzic 2 miesicznego bobo z hałasem wesela i ogolnie moj syn jak sie tylko zorientuje ze mnie przy nim nie ma to od razu placze wiec co z dzieckiem na sali .....no qrcze nie wiem 🤢 😮 😲jak ty to pogodziłaś?

Hanusia jest ogolnie jak widzisz duza. dodatkowo jest dosc silna i nogi juz nie maja takiego przykurczu. nie bylo problemu z mierzeniem i na bank nie odbywalo sie to "na sile".
a powiedz, Twoje Malenstwo tak reaguje na glosne dzwieki? bo Hania nie reaguje na przejezdzajacy obok pociag, pioruny, kosiarke i trabienie aut -to sprawdzilismy. a jak spi to tv normalnie leci i czesto u niej w pokoju tez puszczamy muzyke i jest spoko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fijolek nasz syn niestety jest dość wrazliwy na hałas ale to też zależy od sytuacji bo jak śpi na moim brzuchu to można talerze tłuc 😁 😁 🤪 i śpi skubany ale jak lezy w łóżeczku to niestety czasem byle co może go obudzić 😞 😞

No tak nam pielegniarka powiedziała że z mierzeniem trzeba poczekać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam. Marcyś właśnie usnął, więc postanowiłam się odezwać 🙂.
Co do kąpieli, mały bardzo lubi się kąpać, krzyk jest tylko przy wyjmowaniu z wanienki.
Odnośnie karmienia, ja małego karmię piersią, ale dokarmiam go sztucznym mlekiem. Sporo pokarmu mi ucieka. Jak mały ssie, to przy drugim cycku muszę zawsze jakiś pojemniczek trzymać i ok 20ml pokarmu mi wycieka z jednej piersi gdy drugą ciągnie, a czasami i więcej.
Zaczyna też uczyć się samodzielnego zasypiania. Gdy jest najedzony to nawet w przeciągu 10-20min potrafi usnąć sam w łóżeczku.
Jutro czeka nas wizyta u ortopedy.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to ja też się melduję. Czytam Was dzisiaj ale sama z Hanią jestem (bo mąż w końcu wrócił do pracy) i jakoś próbuję się wdrożyć do nowego trybu życia 😉
Wczoraj Hania niespokojna wieczorem i dzisiaj też mi trochę popłakuje... W ogóle wysypało ją trochę na buźce ale nie wiem od czego :/
Czy to może od dżemu malinowego czy od soczków marchwiowo-jabłkowo-bananowych (takie z bobovity piję....).
Dzisiaj zjadłam ryż z jabłkiem i cynamonem... mam nadzieję, że będzie ok.

Marinka, Fijolek - zdjęcia śliczne!!! 🙂 (Marinko - super fryzurka 😉 )

Co do kąpieli, to Hania troszkę jeszcze w wanience się boi, ale jak ją przekładam główką do dołu to się uspokaja... no i trochę afery jest przy wyjmowaniu... ale jak już w ręczniczek się owinie to jest ok.

Jejciu... Hania śpi i myślałam, że zrobię muffinki z przepisu, który mi dała Jamargaretka... ale okazuje się, że mam wszystko oprócz mleka... :/ no nic, czekam na męża...

Miłego dnia Mamuśki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Martyna - no wiesz co - nadstaw cyca nad kubek i już masz mleczko - ehhehehehe 🙂))))

hahaha 🙂 nie pomyślałam o tym :P
Dzisiaj pierwszy raz ściągałam mleko... 20ml... 🤨 Dałam Hani pierwszy raz butelkę (te 20ml) 😉 i zjadła ładnie 🙂 a później dorwała się do cyca 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
No to ja też się melduję. Czytam Was dzisiaj ale sama z Hanią jestem (bo mąż w końcu wrócił do pracy) i jakoś próbuję się wdrożyć do nowego trybu życia 😉
Wczoraj Hania niespokojna wieczorem i dzisiaj też mi trochę popłakuje... W ogóle wysypało ją trochę na buźce ale nie wiem od czego :/
Czy to może od dżemu malinowego czy od soczków marchwiowo-jabłkowo-bananowych (takie z bobovity piję....).
Dzisiaj zjadłam ryż z jabłkiem i cynamonem... mam nadzieję, że będzie ok.

Marinka, Fijolek - zdjęcia śliczne!!! 🙂 (Marinko - super fryzurka 😉 )

Co do kąpieli, to Hania troszkę jeszcze w wanience się boi, ale jak ją przekładam główką do dołu to się uspokaja... no i trochę afery jest przy wyjmowaniu... ale jak już w ręczniczek się owinie to jest ok.

Jejciu... Hania śpi i myślałam, że zrobię muffinki z przepisu, który mi dała Jamargaretka... ale okazuje się, że mam wszystko oprócz mleka... :/ no nic, czekam na męża...

Miłego dnia Mamuśki :*


Martynka no co jak co ale mleko na pewno masz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Martyna - no wiesz co - nadstaw cyca nad kubek i już masz mleczko - ehhehehehe 🙂))))

hahaha 🙂 nie pomyślałam o tym :P
Dzisiaj pierwszy raz ściągałam mleko... 20ml... 🤨 Dałam Hani pierwszy raz butelkę (te 20ml) 😉 i zjadła ładnie 🙂 a później dorwała się do cyca 🙂 🙂


Maja jak jadła z butelki to knczyc tak musiala nad cycem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...