Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Moniczka to poszalałas 🙂

a czemu piersią nie karmisz bo chyba coś przeoczyłam

BO MAM BARDZO MALO POKARMU...
JAK DAWALAM MALEMU CYCA TO CIUMKAL TROCHE I ZASYPIAL...A DALAM BUTLE TO WYDOIL CALA[140ML]...I JAK CHCIALAM SCIAGNAC TO NAWET 10ML NIE BYLO...WIEC DALAM SE SPOKOJ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczka1979 napisał(a):
MAM SAMA DO SIEBIE ZAL ZE NAUCZYLAM MOJEGO MALEGO ZASYPIANIA NA MNIE...
TERAZ INACZEJ NIE ZASNIE...MALO TEGO JAK JUZ ZASNIE I POLOZE DO LOZIA TO ZARAZ SIE BUDZI I PLACZE....I OD NOWA JA GO NA RECE,LULU LULU ON ZASYPIA,DO LOZKA...PLACZE...PLECY JUZ MNIE BOLA JAK CHOLERA...


Moniczka mamy dokładnie to samo 🙂 ale pomyśl sobie jaki wypieszczony będzie Twój synuś. moja kolezanka zawsze powtarza - proszę mi nosić Majeczkę, żeby miała kształtną głowkę i żeby włoski się nie wytarły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A JAK PODAJECIE WITAMINE D3????
BO JA NA POCZATKU DODAWALAM DO MLEKA W BUTLI,ALE POLOZNA POWIEDZIALA ZEBY BEZPOSREDNIO DO BUZI WYCISKAC...I TAK ZACZELAM ROBIC....A WCZORAJ MALO NIE ZESZLAM....CO JA PRZEZYLAM W JEDNEJ SEKUNDZIE!!!!!OJ...
KAPSULKA MI WPADLA DO BUZIULKI I TO OD RAZU DO GARDLA....JA PANIKA....SZYBKO RZUCILAM MALEGO NA REKE GLOWKA DO DOLU,PALUCHA DO BUZKI I GRZEBANIE TRZESACA SIE ZE STRACHU LAPA....ALE NA SZCZESCIE TO WYLOWILAM....BOJE SIE MYSLEC NAWET CO BY BYLO GDYBY POLKNAL....MOGLBY SIE UDUSIC....OJ....
I DZIS WYCISNELAM NA LYZECZKE I Z LYZECZKI MU BEDE DAWAC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Martyna sliczna ksiezniczka!! 🙂
Monika ja podaje wlasnie bezposrednio do buzi. Ale az zbladlam jak czytalam co Ci sie przydazylo.. dzizasssss 🤢

NO JA SIE NIEZLE WYSTRASZYLAM....BO TO TLUSTE JAKIES CHOLERSTWO I NAWET NIE WIEM JAK KIEDY I CZEMU MI TAK SIE STALO....NIKOMU NIE ZYCZE....TAKZE JAK W TAKI SPOSOB PODAJECIE TO UWAZAJCIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
my tez dajemy witamine prosto do buzi

dziewczyny uwazajcie na te kapsulki....ja w ten sposob juz dawac nie bede...po takiej przygodzie to raczej nie dziwne chyba....powinna byc ta witamina w buteleczce i do tego powinien byc zakraplacz...i by bylo bezpiecznie...i wygodniej chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka a my znowu same bo misiek dzis wyjechał ehhh
ale malutka grzeczna chociaz zastanawia mnie głosnosc jej odbijania czasami to jak beknie to jak stary chłop no i nie wiem czy nie za szybko ja biore do góry od razu po jedzeniu
a mama mówi ze zle ze ja pionizje bo zle ja trzymam bo ona ma jeszcze za słaby kregosłup no to sie pytam jak mam ja trzymac zeby sie jej odbiło?
a pomidora tez dzis jadłam do obiadu mamcia nawet ze skóry go obrała ale był pyszny 🙃 🙃
no i jadłam tez juz maliny i agrest tylko nad świezymi ogórkami sie zastanawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monalissa napisał(a):
hejka a my znowu same bo misiek dzis wyjechał ehhh
ale malutka grzeczna chociaz zastanawia mnie głosnosc jej odbijania czasami to jak beknie to jak stary chłop no i nie wiem czy nie za szybko ja biore do góry od razu po jedzeniu
a mama mówi ze zle ze ja pionizje bo zle ja trzymam bo ona ma jeszcze za słaby kregosłup no to sie pytam jak mam ja trzymac zeby sie jej odbiło?
a pomidora tez dzis jadłam do obiadu mamcia nawet ze skóry go obrała ale był pyszny 🙃 🙃
no i jadłam tez juz maliny i agrest tylko nad świezymi ogórkami sie zastanawiam

co do odbijania to podobno wystarczy na brzuszek polozyc...zaraz po jedzeniu nawet...tak mi powiedziala dr chirurg jak chodzilismy na lapisowanie pepka....moj maly nienawidzi na brzuszku lezec niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczka1979 napisał(a):
monalissa napisał(a):
hejka a my znowu same bo misiek dzis wyjechał ehhh
ale malutka grzeczna chociaz zastanawia mnie głosnosc jej odbijania czasami to jak beknie to jak stary chłop no i nie wiem czy nie za szybko ja biore do góry od razu po jedzeniu
a mama mówi ze zle ze ja pionizje bo zle ja trzymam bo ona ma jeszcze za słaby kregosłup no to sie pytam jak mam ja trzymac zeby sie jej odbiło?
a pomidora tez dzis jadłam do obiadu mamcia nawet ze skóry go obrała ale był pyszny 🙃 🙃
no i jadłam tez juz maliny i agrest tylko nad świezymi ogórkami sie zastanawiam

co do odbijania to podobno wystarczy na brzuszek polozyc...zaraz po jedzeniu nawet...tak mi powiedziala dr chirurg jak chodzilismy na lapisowanie pepka....moj maly nienawidzi na brzuszku lezec niestety...

no to super bo moja własnie lubi na brzuszku tylko w nocy czasami jej nie odbijam bo jak podnosze to sie rozbudza i znowu chce cyca i tak w kółko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to chyba mało prawdopodobne ale wygląda jakby Majka ząbkowała.

slini sie, puszcza cyca, łapki do buzi, dziś ryczy cały dzień - zagladam do buzi a tam na dole jakby dwa ząbki przebijały przez dziąsełka

no nie chce mi się wierzyć ale tak to wygląda - i od jakiegoś tygodnia narzekałam do męża że Majka mocniej ssie bo mnie piersi bolą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...