Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Animosia...bedzie wszystko dobrze 😘 Moj maz pracuje calymi dniami,ale zawsze wieczorem zmienia pieluszki ,usypia malutkiego do snu,i w weekendy tez to samo.Maz tez mi czesto gotuje,bo nasz Kevinek caly dzien jest w akcji,a wieczorem jest zmeczony,pozniej budzi sie w nocy i tylko ja wstaje,bo maz mu cycka nie da,a rano musi do pracy.Od 4 rano Kevinek nie spi,i tak jest prawie za kazdym razem.Jestem zmeczona i niewyspana,i czasami tez sie denerwuje...ale mimo to uzbrojona jestem w cierplowoscv,bo wiem,ze malenstwo niczemu nie jest winne...ono placze,czy krzyczy,bo tylko w ten sposob umie wyrazic ,co jego dreczy,boli itp.maluszek jest taki niewinny...Moze Twoj maz czuje sie troche odrzucony? Nie dus w sobie swoich lekow,tylko porozmawiaj z mezem.....a Twoje zachowanie tez nie jest dziwne,podobno duzo matek po porodzie zachowuje sie tak...nawal obowiazkow,niewyspanie i w ogole zycie jest inne i postawione na glowie.Badz silna...juz niedlugo bedzie lepiej i sloneczko Wam zaswieci.Zycze Wam tego z calego serca 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Padam na twarz,zmeczenie robi swoje...nerwowa jestem i krzycze 😞i na meza i na synka nawet 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞Co ze mnie za matka?
Maly jak zwykle grzeczny tylko te jedzenie...jakbym mu cyca nie zabrala to by caly dzien lezal...Maz przyjechal i ciasno i nie wygodnie nam we 3 w lozku wiec Oskarek spal w swojej kolyssce i nie buntowal sie,ladnie zasnal i spal...jak meze nie bedzie to chyba tez bede go tak klasc zeby pozniej nie bylo problemu z odzwyczajeniem go od naszego lozka...
Wlasnie zjedlismy obiad,Maly Ksiaze spi to weszlam,zaraz wstanie jesc a potem idziemy na spacerek,
A co do kupki to moj to wali jedna za druga ale jak puszcza baczki to tez sie meczyl bo poplakiwal itp.kupilismy herbatke koperkowa HIPP od 1 tygodnia zycia i zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
właśnie robię spaghetti dla mojego męża - i ten zapach smażonej cebulki i czosnku - ja to uwielbiam ale zamierzam być silna i nie będę tego jadła.


Oj tam dka siebie zrób poprostu bez tych dodatków i zjedz połowe normalnej porcji 😉


Gratulacje dla Majeczki ze kupka zrobiona 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anonimosia trzymaj sie ja też chwilami z sil opadam że nie ogarniam tego wszystkiego i nie jestem taka idealna pisałam zreszta o tym kilka postów wczesniej damy rade 🙂 🙂 🙂 🙂każdego dnia bedzie lepiej ..

Jesli chodzi o gotowanie pomału wszystkiego sie nauczysz moge podac CI swój przepis na pulpeciki w sosie koperkowym 🙂

miesko mielone z piersi z kurczaka (wersja lagodna)lub mielone z łopatki
jajko
przyprawy -sol pieprz vegeta magi
jogurt naturalny(ja używam augustowski)
koperek 🙂
robisz wywar woda +vegeta aby nie byl za słony z mieska przyprawionego tak jak na mielone robisz male pulpeciki i wrzucasz na gotujacy sie wywar gotujesz do miekkosci kiedy lekko ostygnie mieszasz jogurt z odrobina maki i dodajesz troszke wywaru wszystko razem mieszasz dokładnie by nie bylo grudek i wlewasz do wywaru zagotowujesz ,na koncu dodajesz duz ilosc pokrojonego koperku
SMACZNEGO 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
właśnie robię spaghetti dla mojego męża - i ten zapach smażonej cebulki i czosnku - ja to uwielbiam ale zamierzam być silna i nie będę tego jadła.


Oj tam dka siebie zrób poprostu bez tych dodatków i zjedz połowe normalnej porcji 😉


Gratulacje dla Majeczki ze kupka zrobiona 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


za pozno. juz wszystko zmieszane ale ja dla siebie mam zupę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZESC DZIEWCZYNKI
jamargaretka pytalas o to usg....ale nie zdazylam odpisac....no wiec na usg musisz miec skierowanie albo od chirurga albo od ortopedy....ewentualnie zaplacic i bez skierowania...my wczoraj bylismy,45zl zaplacilismy i wszystko ok...
a dzis bylismy na szczepieniu...aaaaale bylo krzyku....ojojoj....jeszcze takiego placzu nie widzialam u malego....ale juz po 10 minutach sie uspokoil... 🙂no i musze pochwalic sie ze juz maly wazy 3900 !!!!! 🙂
wczoraj wieczorem karmilam go o22,a maly spal potem cala noc prawie,zglodnial dopiero o 5 🙂 i po jedzonku ladnie tez zasnal....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jamargaretka twoja mala taka sama jak moj maly jesli chodzi o ta "hube" 🙂
tez zasypia na mnie najchetniej,a jak tylko delikatnie wloze go do lozeczka to zaraz sie przebudza i wtedy roznie....albo placz albo se lezy i sie gapi w sufit i macha rasiami i tam po swojemu "yyyy","uuu"...hehehehe
a dzis sie tak slodko usmiechal do mnie jak do niego mowilam...kochany szkrabek... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jutro jedziemy do babci,w sensie mojej mamy....i bedziemy skladac papiery o becikowe,juz zaswiadczenie lekarskie jest to juz mozna...i do pracy podejde po druk zgloszeniowy dla malego[zcna chyba]bo potrzebny do przychodni np....bo ostatnio sie cos jedna w rejestracji plula ze maly nie zgloszony do zusu czy jakos tak....eh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka jestem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
otóz pani neonatolog pochwaliła Oliwcie ze super wygląda i nawet nie zapłakała jak ja rozbierałam i jak ją badała 😮 😮 😮 no i przybrałyśmy na wadze na samym cycu 300g w równo dwa tyg 🤪 i teraz mój kluseczek wazy 3400g misiek mówi ze z takiego żarłoka to bobasek Michelin wyrośnie 😁 a na bóle brzuszka dostałam instrukcje aby kłasc na brzuchu mała i masowac jej brzuszek i tyle 🤢 jutro idziemy do naszej przychodni po skierowanie do ortopedy to tez wypytam ALE dzisiaj chyba mi ktos dziecko podmienił bo normalnie cisza i spokój ale odstawiłam dzis cały nabiał zadnego serka ani jogurtu wiec jesli to zasługa tego to nawet wyrzekne sie ukochanego mleka 😞
o 6 nakarmiłam ja u mamy i lezała sobie grzecznie jak makiem zasiał a jak ja karmiłam to czułam pod ręka jak puszcza bączki 🤪 i nawet nie kwekneła polezała pol godziny i wyszłysmy do domku i cała droge nie spała i o 7 juz u nas zrobiłysmy kapiel i o 7.30 jadła prawie 15 min i odbiłam ja ślicznie i znowu na minutke do cycka aby zasneła i wyobrazcie sobie spi jak aniołek ciekawe jak długo ehhh tak bym chciała sie wyspać ale i tak jestem happy aaaaaaaaaaa no i kładłam ja na brzuszku kilka razy
i własnie zjadłam bułeczke drozdzowa z truskawka pierwszy raz mam nadzieje ze jedyną reakcja jakby co bedzie tylko wysypka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...