Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
Moniczka i tak prawie każda z nas codziennie tu zagląda 🙂

bo wez i nie zajrzyj 😉 to juz zboczenie hehehehe
ja jak tylko moge to zagladam...tylko czasem nie zdaze nawet sie przywitac a juz mnie wywala....czasem wkurza mnie ten brak neta...a z drugiej strony dobrze ze nie mamy bo by czlowiek nic w domu nie zrobil hehehehehe
jak twoja mala???spi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
siedze zerkam na mojego synusia i tak se mysle,ze dopiero na ktg latalam...a tu synek zaraz 2m-ce...jezuniu jak ten czas leci...
zna sie moze ktoras na temacie urlopu wychowawczego???czy jak ja jestem "samotna matka"w sensie nie mezatka to czy mi sie nalezy jakies platne swiadczenie z tego tytulu podczas wychowawczego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marinka napisał(a):
moniczka dokłądnie mam taki początek. Tak, tak odebrałam był gotowy do odbioru po tygodniu. Dostaliśmy sms, że jest, pojechała i odebrałam 🙂

no ja tez szybko dostalam smsa ze juz jest,tak samo z aktem urodzenia szybciutko dali,a mielismy czekac od porodu chyba m-c...
pytam o ten pesel bo dziwnie tak ze "24" a nie "04" nie????ciekawe czemu....zawsze pesel to mi sie kojarzyl z data urodzenia od tylu...a tu tak dziwnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
coś Ty. co chwila cyca chce - oczka szeroko otwarte i o śnie nie myśli...

cyca chce bo glodna moze sie nie najada????
ja po swoim zauwazylam roznice....po radach babcinych zeby przejadac,az sie uleje...tyle ze ja butla to widze ile je...i ci powiem ze cala butle juz mu robie...i zjada,troche mu sie uleje i zasypia...wczesniej marudzil dluuuuugo dllllugo....i za cholere spac nie chcial i szukal cyca....teraz jest lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczka1979 napisał(a):
marinka napisał(a):
moniczka dokłądnie mam taki początek. Tak, tak odebrałam był gotowy do odbioru po tygodniu. Dostaliśmy sms, że jest, pojechała i odebrałam 🙂

no ja tez szybko dostalam smsa ze juz jest,tak samo z aktem urodzenia szybciutko dali,a mielismy czekac od porodu chyba m-c...
pytam o ten pesel bo dziwnie tak ze "24" a nie "04" nie????ciekawe czemu....zawsze pesel to mi sie kojarzyl z data urodzenia od tylu...a tu tak dziwnie


mam to samo - majka się urodziła 5 maja a ma jakby 25 maja - byłam pewna że to błąd ale powiedzieli ze tak teraz jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moniczka1979 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
coś Ty. co chwila cyca chce - oczka szeroko otwarte i o śnie nie myśli...

cyca chce bo glodna moze sie nie najada????
ja po swoim zauwazylam roznice....po radach babcinych zeby przejadac,az sie uleje...tyle ze ja butla to widze ile je...i ci powiem ze cala butle juz mu robie...i zjada,troche mu sie uleje i zasypia...wczesniej marudzil dluuuuugo dllllugo....i za cholere spac nie chcial i szukal cyca....teraz jest lepiej...


moze i głodna - dwa dni nie pilam herbatki na laktację wiec moze i mniej mleczka. ale juz sie robi śpiąca i marudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamargaretka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
marinka napisał(a):
moniczka dokłądnie mam taki początek. Tak, tak odebrałam był gotowy do odbioru po tygodniu. Dostaliśmy sms, że jest, pojechała i odebrałam 🙂

no ja tez szybko dostalam smsa ze juz jest,tak samo z aktem urodzenia szybciutko dali,a mielismy czekac od porodu chyba m-c...
pytam o ten pesel bo dziwnie tak ze "24" a nie "04" nie????ciekawe czemu....zawsze pesel to mi sie kojarzyl z data urodzenia od tylu...a tu tak dziwnie


mam to samo - majka się urodziła 5 maja a ma jakby 25 maja - byłam pewna że to błąd ale powiedzieli ze tak teraz jest


To proste 😉 nasze maleństwa nnie mogą mieć peselu z "0" ponieważ takie pesele już iedys ktoś dostał i być może nadal żyje mając lat 100 albo 100pare 😜 a ta "2" jest symbolem roku 2000 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...