Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witajcie,
co do karmienia, ja zawsze karmie na lezaco. tak sie nauczylam w szpitalu i tak mi wygodnie. Jakzdarza sie butelka, to tez raczej na lezaco.
My dzis zaliczylismy dwu godzinny spacer wokol jeziora. Jestem padnieta totalnie. pogoda byla tak piekna ze nie moglismy usiedziec w domu. Nadal jest cudnie i mam nadzieje ze jutro tez tak bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejo! No i ja jestem. Byliśmy dziś na Mazurach na jeden dzień i piękna pogoda była. Teraz idę usypiać dzieciaczki i spaaaaaaaaaaać. A powoli będę sie pakować na weekend bo na tydzień z koleżankami moimi zostaję na działce a później z tej działki lecimy prosto w góry na tydzień 🙂 🙂 Oj zacznie sie chodzenie po górach 🙂 2 chusty juz uprane przygotowane. 3 w razie gdyby Józek zwymiotował.

Moja starsza córa ma taki etap , że bawi się samochodzikami 🙂
Józek to tak się super śmieje na głos , ze odjazd po prostu 🙂
Ja już chciałabym mieć rodzeństwo kolejne dla moich szkrabów ale dopiero za rok mooooooooooże 😁 🥴
zrobiłam już sałatkę śledziową dla męża na śniadanko 🙂
Jutro zakupy muszę zrobić w aptece na ten wyjazd i w ogóle strasznie dużo rzeczy. ]
Ojoj jak ja się cieszę , że ten Wyjazd już niedługo 🙂 Może będzie ładnie i pochodzimy, ale pogoda dziwna więc może lać ;(

Doooooooooobra już nie zanudzam i lecę zupkę nastawić na jutro bo jutro nie zdążę tego zrobić 🙂 🙂 🙂
Miłego wieczoru weekendowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy
U nas noc spokojna...teraz problem z zasnieciem...jak zawsze.Godzina usypiania,10 minut spania...
A jeszcze siostrzenice meża będe miec na wakacjach na klka dni.9 lat ma i jest wsZedzie wejdzie...gdzie diabeł nie może tam Kaśkę wyśle...eh...
Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka,dZiewczyna z którą poznałyśmy się w szpitalu...razem leżałysmy na ginekologi,potem na przed porodowym i ja urodziłam w piątek,a ona w niedziele i rodziła na tej smej sali i łóżku co ja.Ma córeczkę,taka malutka i drobna w porównaniu do Oskara,a włoski ma prawie jak Martynka Aneczki.
Jutro mężuś przyjeżdza 😁 😁 😁 😁 😁 🙃Już się doczekać nie mogę...zazdroszczę tym co maja mężów na codzień...no i jedziemy do księdza Ten chrzest ustalic bo już ludzie zaczynaja gadac(Zycie na wsi)...na 13 sierpnia planujemy,mialo byc 6 ale chrzesnej nie bardzo pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo,

u nas też noce sie normują tzn. maluszek zasypia około 19.00 i śpi do 2.00 na butlę i znowu w kimkę do 7.00 😁 😆
gdyby nie to ulewanko to by było idealnie ...a tak boję się go zostawiać bez nadzoru nawet jak spi bo jeszzce sie zachłyśnie tfu tfu....
Z tego mleczka Isomil zrezygnowalismy bo tte twarde kupki byly dla malego meczarnia co prawda nie plakal ale tak sie meczyl przy ich robieniu parł jak stary chlop az sie czerwony robil...wrocilismy do bebilonu pepti ulewki sie nasilily ale kupki sie normuja na jajeczniczki 🙂

Pytanko, czy wasze dzieciaczki tez maja tak czesto(co dziennie) czkawkę ??

Ja do pracy planuję na październik wrócić może listopad 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Smutno mi się dzień zaczyna bo chyba nie uda nam się wyjechać do dziadków w przyszły piątek. Najgorsze jest to, że w piątek jest ślub naszych przyjaciół, tak bliskich jak najbliższa rodzina...oni zaraz po slubie wyjeżdzają za granicę i nie wiemy kiedy się uda spotkać. Dlatego to też to tak ważne dla nas. Wiem, że księciunio jest najważniejszy ale mimo to jest mi strasznie smutno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jolajcik napisał(a):
Hej

Smutno mi się dzień zaczyna bo chyba nie uda nam się wyjechać do dziadków w przyszły piątek. Najgorsze jest to, że w piątek jest ślub naszych przyjaciół, tak bliskich jak najbliższa rodzina...oni zaraz po slubie wyjeżdzają za granicę i nie wiemy kiedy się uda spotkać. Dlatego to też to tak ważne dla nas. Wiem, że księciunio jest najważniejszy ale mimo to jest mi strasznie smutno...
Jolka uśmiechnij się i pomyśl że oni zrozumieja ze nie mozesz tam być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie! dzis nocka spokojna,wogole poki co na nocki nie moge narzekac.
W przyszlym miesiacu rozszerzamy troche diete maluszka alez bedzie zabawa 🙂
co do powrotu do pracy to pazdziernik wypada ale jeszcze nie wiem czy wroce bo jesli damy rade finansowo to nie,szkoda bedzie szkrabka zostawic...
no nic czekam az malenstwo sie obudzi i lecimy chociaz troche na dwor mimo ze jakos pieknie nie jest.buziaki dla was i milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...