Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
brawo brawo dla Haneczki 😁 😁
a moja gwiazda z pleców na bok sie przekreca i prawie na brzuchu laduje no masakra bo na przewijaku mi to robi, nie moge jej przebrac, nic.. oj robi sie ciekawie 😁
a my dzis bylismy ogladac foteliki od 9 kg, dziadki chca zebysmy wybrali na chrzciny, myslimy miedzy maxicosi tobi a romerem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrobiłam!

Aneczka my mamy jeszcze wkładkę ale chyba zaraz wyjmiemy ją!
Ania, Małgosia i Martyna suuuuuuuuper zdjęcia!

Kasidelko będzie spokanie w Warszawie więc się spotkamy cooooo?
☺️ 🙂 🙂 🙂

No to kiedy dziewczyny się spotkamy w Wawie?

A ja się kladę spać bo padnieta jestem po dzisiejszej wyprawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wczoraj wstępnie rzuciłam hasło że warszawskie spotkanie możemy zrobić u mnie

tyle że to byłby już wrzesień, bo na razie zostaję u mamy

tęsknię już za moim mieszkaniem ale ze względu na Majeczkę najprawdopodobniej zostanę w bełchatowie do końca sierpnia. ale koniec sieprnia. początek wrzesnia jestem otwarta na spotkanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
Martynko buziaki dla Haneczki za te akrobacje 🙂 my obecnie jestesmy na etapie przekrecania sie na boczek a od dwoch dni moj synu kombinuje jakby tu sie na brzuch z pleckow wywalic 🙂
Jamargaretka my tez bedziemy chyba dawac stowe a co do tego ze sakramenty sa bezplatne jak to Kasia powiedziala to te czasy dawno minely teraz jest co laska ale minimum....
a co do wkladki w foteliku to ja mam na calosc inna niz u was ale jeszcze chwila i tez ja wyciagamy.
dzis stala sie nie fajna rzecz zadzwonili do mnie z pracy zebym nie wracala po macierzynskim bo tak mi sie akurat umowa konczy, wychodzi na to ze moja firma nie jest za powiekszaniem rodziny, no nic finansowo damy sobie rade ale i tak mi przykro jak mnie potraktowali a Piotrus chyba to wyczul i spi sobie grzecznie.buziaki i do potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hussi31 napisał(a):
Witajcie!
Martynko buziaki dla Haneczki za te akrobacje 🙂 my obecnie jestesmy na etapie przekrecania sie na boczek a od dwoch dni moj synu kombinuje jakby tu sie na brzuch z pleckow wywalic 🙂
Jamargaretka my tez bedziemy chyba dawac stowe a co do tego ze sakramenty sa bezplatne jak to Kasia powiedziala to te czasy dawno minely teraz jest co laska ale minimum....
a co do wkladki w foteliku to ja mam na calosc inna niz u was ale jeszcze chwila i tez ja wyciagamy.
dzis stala sie nie fajna rzecz zadzwonili do mnie z pracy zebym nie wracala po macierzynskim bo tak mi sie akurat umowa konczy, wychodzi na to ze moja firma nie jest za powiekszaniem rodziny, no nic finansowo damy sobie rade ale i tak mi przykro jak mnie potraktowali a Piotrus chyba to wyczul i spi sobie grzecznie.buziaki i do potem.
ale sie po swinsku zachowali wobec ciebie ni przejmuj sie znajdziesz cos lepszego")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O mamo - 200zl szok, my za slub dalismy 300zl i ksiadz zalatawial nam osobe bo slub byl dwujezyczny (ang-pol) wiec slubu udzielal nam pralat 🙂

Nasza Zuzia dzis miala szczepienie waga: 4,84 kg i wzrost: 55cm 🙂 przespala 1,5 h po szczepieniu , wstala zjadla 120ml i bawi sie z tata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...