Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
bea29 napisał(a):
Witam mamusie
U nas juz po chrzcinach mały pokazał ksiedzu że za duzo gada i taki koncert dał że ksiądz szybciutko do chrztu sie zabrał i odrazu był spokój Uroczystosc w restauracji juz była spokojna i sympatyczna mały z rąk do rak przechodził z czego był bardzo zadowolony .To był dla nas ważny i szczególny dzien i cieszę sie że wszystko sie udało tak jak zaplanowalismy.
Ogólnie pomału zaczełam wracac do pracy w domu ale Stas przez te zabki czasami tak płacze że za duzo nie da mi popracować i chyba tylko z doskoku bede mezowi pomagac jak znajde chwilke
a po zatym praca w domu to jednak nie to samo jak sie wychodzi i mozna skupic sie tylko na pracy.i chyba narazie czas tylko dla Stasia bedzie a pózniej zobaczymy bo mi sie wychowawczy nie nalezy (tzn. tylko bezpłatny moge wziaśc...
Co do sporów na forum powiem tak jestesmy tu by sie wspierac ,radzic itp jak ktos kiedys pieknie napisał "po co nam te spory głupie........"Miłego dnia dziewczyny i usmiechu !!! 🙂
mozesz sie do mnie odezwac bea29 🙂wiesz o cochodzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja dawałam jej NanPro1... ale kupiłam to mleko jakieś 2 miesiące temu. I ostatnio nie chciała mi go wypić. Doczytałam na opakowaniu, że może stać otwarte max. 3 tyg... 🤢
I wczoraj musiałam jej dać sztuczne (bo jadłam pizze z serem) i leciałam szybko do apteki po mleko. Kupiłam BEBIKO i Hania zjadła ze smakiem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Martys wykapana , spi 🙂
a ja jestem na etapie szukania maty ...
mysle nad czyms takim http://www.babymama.pl/Zabawa/Maty-do-zabawy/Mata-Playspot-Skip-Hop/flypage.tpl.html
ma ktoras z was?????????

Ale fajowa 🙂 🙂 Ja na razie jeszcze nie rozglądałam się za czymś takim... zreszta nie wiem, czy będę miała miejsce na taką matę...
Ale bardzo mi się ta podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek a Ty kochana nie karmisz juz piersia ??

karmie, ale Hania ostatnio cos strajkuje i szarpiemy sie tronke.
Poza tym, niebawem wracam do pracy i musze miec cos w rezerwie, na czarna godzine. Bo u Hani to roznie bywa.. no i zaczynamy za dwa tygodnie wprowadzac stale pokarmy. Alez mam stracha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Ja dawałam jej NanPro1... ale kupiłam to mleko jakieś 2 miesiące temu. I ostatnio nie chciała mi go wypić. Doczytałam na opakowaniu, że może stać otwarte max. 3 tyg... 🤢
I wczoraj musiałam jej dać sztuczne (bo jadłam pizze z serem) i leciałam szybko do apteki po mleko. Kupiłam BEBIKO i Hania zjadła ze smakiem 🙂 🙂

jakies kochana konkretne BEBIKO? pytam, bo ja to wogole nie mam pojecia o mlekach modyfikowanych..:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Ja dawałam jej NanPro1... ale kupiłam to mleko jakieś 2 miesiące temu. I ostatnio nie chciała mi go wypić. Doczytałam na opakowaniu, że może stać otwarte max. 3 tyg... 🤢
I wczoraj musiałam jej dać sztuczne (bo jadłam pizze z serem) i leciałam szybko do apteki po mleko. Kupiłam BEBIKO i Hania zjadła ze smakiem 🙂 🙂

jakies kochana konkretne BEBIKO? pytam, bo ja to wogole nie mam pojecia o mlekach modyfikowanych..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
albo takie.. te bardziej za mna przemawiaja.. sa zarówno dla niemowlaka jak i starszego dziecka 🙂
http://www.babymama.pl/Zabawa/Maty-do-zabawy/Mata-Animal-3w1Tessell/flypage.tpl.html


Oooo! Te zdecydowanie fajniejsze! 🙂 🙂 Ile fajnych rzeczy można z nich zrobić 🙂
Aneczka, chyba Ty będziesz miała większą frajde niż Martyśka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek a Ty kochana nie karmisz juz piersia ??

karmie, ale Hania ostatnio cos strajkuje i szarpiemy sie tronke.
Poza tym, niebawem wracam do pracy i musze miec cos w rezerwie, na czarna godzine. Bo u Hani to roznie bywa.. no i zaczynamy za dwa tygodnie wprowadzac stale pokarmy. Alez mam stracha...

aha rozumię... powiem Ci ze ja tez juz powoli nastawiam sie psychicznie do stałych pokarmów ale jeszcze troszke, chciałabym do 5 mies. nie dawac za duzo, zobaczymy czy mała bedzie sie najadała moim mlesiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Wiecie co? Ja dopiero jak przyszła pielęgniarka to pierwszy raz usłyszałam o konieczności wprowadzenia GLUTENU. Nie wcześniej niż w 5-tym miesiącu i nie później niż w 6-tym. A Wy o tym wiedziałyście? :> :P

tak, od wczoraj 🙂 w paczce HIPPa wyczytalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez nie słyszlam o glutenie.. fajnie wiedziec 😁 😘
no wiecie te maty super sa byłam u kumpeli co ma własnie taka mate ta w kółka i dziecko swobodnie sie bawi.. kula itp.. np teraz kłade ja na macie z pałkami no i nie ma na niej tyle miejsca co na piankowej 🙂 🙂 ciekawa jestem czy one maja taka sama wielkosc..aaaa i wieciej to nie trzeba wszytskich puzzli dołanczac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...