Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aneczko u mnie nie było nigdy 4 dni przerwy, raczej 2dni... a czopki dawałam Hani jak się męczyła z kupką i nie mogła zrobic i płakała...

A zapomniałam napisać, że Hania waży 5300 i ma 62cm... 🙂 🙂
Trochę dziwnie bo jak ja z nią na wagę wchodzę to wychodzi 5800 😮

O. Hanna robi kuupę na bujaczku 🙂 cóż za skupienie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czy Wasze maluchy tez chcą już siadać??!! 🙂 🙂
Moja Hania jak siedzi w pozycji półleżącej na moich kolanach to sama się dźwiga do przodu, żeby usiąść! 🤪 ale to chyba nie jest najlepsze dla jej kręgosłupka....? 🤔
Taka rozrabiaka mała, już by chciała mamie uciec 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Werona napisał(a):
Hej.
Moja paczka spakowana, ale ja nie mam adresu... 😞 hussi, prześlesz mi?


Werona, ja Ci wyślę sms'em 🙂 😘

Dziękuję Ci już doszło 😘 😘

Dzięki za odp co do morfologi.
Więc pani w przychodni spytała mnie kiedy dziecko jadło i powiedziała, że nie zrobi badania bo musi być 4godz po jedzeniu (a była 2godz) bo wynik wyjdzie fałszywy. Podjechaliśmy do szpitalnego laboratorium i tam nie było takiego problemu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 😁 😁
Martyna .. no małej nic nie dolga, nie płacze, brzuszek mieciutki, ale juz bym chciała zeby zrobiła 🙂a co do proby siadania to tez jak ja mam na kolanach to sie dzwiga do przodu 🙂 a jak na brzuszku lezy to tylek do góry podnosi 😁 tak nasze dzieciaczki cwicza miesnie 🙂 🙂
Beti dzieki bardzo to poczekam jeszcze 🙂 🙂 ale jak sie załatwi to az boje sie pomyslec..
a musze wam jeszxze posmecic, od piatku wieczor wody nie mamy , w toruniu most buduja przez wisłe no wode wył,,, mam nerwa ze hej, dobrze ze chrzcin w domku nie mielismy bo bym chyba sie rozryczała, dzis juz mieli wlaczyc a tu nawet kropla nie zleci i taka jestem zła,,
i co tu robic, jak mała sie obudzi to chyba sie zbierzemy i do mamy za torun pojedziemy na wies 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti dzieci roznie sie rozwija nie ma co na inne dzieci patrzec, nasz d jakiegos czasu przekreca sie z pleców na brzuszek, był czas ze raczki spod brzucha wyjac nie mogła i sie denerwowała teraz juz jest ok .. i kula sie po macie 🙂 🙂
a i zabawa tez juz fajna jest łapie zabawki i ma frajde przy tym, kupiłam jej pałak z zabawkami głównie do sam,nosidełka i wszedzie jej go zaczepiam, nawet na przewijak. super sprawa polecam !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka może być tak, że ta kupa nie będzie jakaś rewelacyjnie wielka! 😁 Bo to jest tak, że dzieci jak nie robią kupy przez parę dni, tzn. że mają takie zapotrzebowanie na jedzenie, że wszystko wchłaniają i juz do pampka nic nie dolatuje 😁 🙂

Współczuję Ci z tą wodą... u nas kilka dni ciepłej nie było, ale to się da wytrzymać, można zagotować 🙂

Hania się przekręca z brzuszka na plecy 🙂 Bawi mnie to i za każdym razem cieszę się jak głupia 🙂 i tez juz kombinuje z łapaniem zabawek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Super ten pałąk! Taki kolorowy! Gdzie go kupiłaś?


:* w smyku, ale w dzieciecych sklepach głównie maja, nawet na sali w realu widziałam my mamy z canpolu , ale sa narozniejsze, ja go główniedo nosidełka sam kupiłam bo jak jedziemy we dwie zeby miała czym sie zajac 🙂 a no i do lezaczka tez pasuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas pani dr mówiła że po 3 dniach nie robienia kupki warto dać pol czopka lub pomoc termometrem bo jak sie w srodku wszystko zapiecze to bedzie ciezko zrobic

ale ja dawałam czopek po 5 dniach

skoro brzusio miękki to możesz chyba jeszcze poczekac - stosowac tylko masaze, ciepłe piekluszki itp

Aneczko a jak po chrzcinach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka napisał(a):
u nas pani dr mówiła że po 3 dniach nie robienia kupki warto dać pol czopka lub pomoc termometrem bo jak sie w srodku wszystko zapiecze to bedzie ciezko zrobic

ale ja dawałam czopek po 5 dniach

skoro brzusio miękki to możesz chyba jeszcze poczekac - stosowac tylko masaze, ciepłe piekluszki itp

Aneczko a jak po chrzcinach?


dzieki kochana 🙂 🙂
wszytsko dobrze wyszło, w kosciele była spokojna obserwowała, a na przyjeciu troszke pospała troszke przy cycu,,, i nasz skarbus juz ochrzczony uffffff 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ooo jaaaaaaaa cie! jakie Martynka ma włoski! cudne!

moja koleżanka urodziła chłopca! a to koleżanka ze szpitala jak rodzilam Anielke 🙂 chłopiec Oskarek 56 cm i 4200 😮 😮 🙂 🙂 🙂 taaaaaaaaaaaki wieeeeeeeeeeelki chłop 🙂 🙂

Gotuję żurek i chyba jednak mnie będzie mnie przez 3 dni, jadę też sobie na mazury 🙂 a co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczko mi włosy wypadają straaasznie!!! 😞 😞 aż mi sie płakać chce... Ale w aptece nic mi nie dali, tylko powiedziała, że Femibion który biorę powinien pomagać.... A tu nic 😞

Moja koleżanka też wczoraj urodziła chłopca - Franek 4380g!!!! 🤪

Marinko
milego wypoczynku!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie kochane! widze ze dotrzymalyscie slowa i wysylacie paczuszkie WIELKIE DZIEKI!!!!!:kiss:
u nas od wczoraj nie ma kupy i sama nie wiem od czego dostaje tyle mleka ile dostawal, je troszke zupki,duzo pije wiec nie kumam na szczescie brzusio miekki i nie placze wiec jakos mnie to narazie nie przeraza.
Aneczko czuprynka Martynki cudowna oczu oderwac nie moge, a co do rozwoju to super ze juz tyle umie,moj Piotrus narazie przewraca sie na boki ale coraz bardziej widze ze chce na brzuch wiec mysle ze to kwestia czasu, za to siadac to juz by chcial wszedzie nawet z bujaka mi sie do gory podnosi....
taki upal dzisiaj u nas ze nawet w cieniu sie nie da wysiedziec wiec wrocilismy do domu narazie...
a na dniach przyjdzie mata z ktorej pozniej mozna zrobic tunel ale fajowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...