Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
Szczerze to zakładam Robalowi już 74 i sa jej troszke wieksze 68 ma w sam raz a 62 juz dawno poszly w zapomnienie(chociaz zalezy jakiej firmy bo niektore sa jej dobre. Zośka jest długaśna i wiele śpiochow w nogach jest jej za krotkie... A jesli chodzi o spiworek to uwazam ze na zime powinien byc wiekszy bo mam zamiar wziasc mala na sanki tej zimy i musi byc cieplo ubrana 🤪 🤪 🤪
Śpiworek kupilam z outletu RESERVED za 50 zł


To przyzwoita cena bo jak juz Fijolek pisala te co sa fajne sa cholernie drogie.
Co do rozmiaru to Oskar też 74 juz nosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bambosz napisał(a):
Jest coprawda różowy a mam małe uczulenie na ten kolor a za ta cene nie patrzylam na kolor, nie mam go jeszcze w domu ale jak bede mogla to wrzuce fotke

nie dziwie sie za taka cene .. tez bym rozowy przebolała 😁 😁 osobiscie to jest ost. kolor jaki dla małej biore ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
a to cos wam daje jak zmierzycie...///???? u nas dr nie mierzy bo kazdy jakby chciał zmierzyc to inne wymiary wyjda..

wiesz co, za kazdym razem jak Hania jest mierzona lezy nieruchomo wiec mysle ze jest w miare dokladnie. nie wiem co mi daje, zaspokaja moja ciekawosc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😞 😞 😞 Hania zasnęła w końcu 😞 męczyłyśmy się trochę... cholera... DIETA DIETA DIETA...
Już zapomniałam, ze moje dziecko potrafi TAK płakać!!! 😞 i co? głupiej matce zachciało się naleśników z jajkiem i mlekiem... a może to jeszcze od wczorajszej pizzy z serem? a może butelka mleka bebiko? JUŻ MNIE TO ROZWALA TOTALNIEEE!!!
Czasami jak zjem "mleczne" to nic się nie dzieje... więc juz sama nie wiem, czy ona ma tą skazę czy nie...
A dzisiaj ok 16 jak się obudziła, to zasnęla dopiero 10min temu po ogromnym płaczu i masażu brzuszka ciepłą suszarką 😞 tzn. od 16 do ok 21 było wszystko ok... tylko nie chciała spać i marudziła... leżałyśmy sobie, bawiłyśmy się... a jak tylko chciałam ją usypiać to płacz... więc znowu leżała i ok a jak usypiania to wrzask i napinanie brzuszka i kopanie nogami i wyginanie sie do tyłu 😞 dostała tez czopka... 😞 😞 ehhh
Kurdeeeeeeeee!!! Teraz ja mam mega doła 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
a to cos wam daje jak zmierzycie...///???? u nas dr nie mierzy bo kazdy jakby chciał zmierzyc to inne wymiary wyjda..

wiesz co, za kazdym razem jak Hania jest mierzona lezy nieruchomo wiec mysle ze jest w miare dokladnie. nie wiem co mi daje, zaspokaja moja ciekawosc..


🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
😞 😞 😞 Hania zasnęła w końcu 😞 męczyłyśmy się trochę... cholera... DIETA DIETA DIETA...
Już zapomniałam, ze moje dziecko potrafi TAK płakać!!! 😞 i co? głupiej matce zachciało się naleśników z jajkiem i mlekiem... a może to jeszcze od wczorajszej pizzy z serem? a może butelka mleka bebiko? JUŻ MNIE TO ROZWALA TOTALNIEEE!!!
Czasami jak zjem "mleczne" to nic się nie dzieje... więc juz sama nie wiem, czy ona ma tą skazę czy nie...
A dzisiaj ok 16 jak się obudziła, to zasnęla dopiero 10min temu po ogromnym płaczu i masażu brzuszka ciepłą suszarką 😞 tzn. od 16 do ok 21 było wszystko ok... tylko nie chciała spać i marudziła... leżałyśmy sobie, bawiłyśmy się... a jak tylko chciałam ją usypiać to płacz... więc znowu leżała i ok a jak usypiania to wrzask i napinanie brzuszka i kopanie nogami i wyginanie sie do tyłu 😞 dostała tez czopka... 😞 😞 ehhh
Kurdeeeeeeeee!!! Teraz ja mam mega doła 😞 😞

Jesli chodzi o dokarmianie to lekarz mi polecil Bebilon Comfort jest dla dzieci kolkowych, coprawda ma cene ale przeciez twoje dziecie nie pije tylko butli jak moje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę, że była mowa o kombinezonach...
Ja właśnie dzisiaj widziałam w Coccodrillo za 200zł! Powariowali!
Nie powiedziałabym, że był jakiś mega super...
Ja mam jakiś jeden - ciekawe czy będzie dobry...

Martyna 😘
Ja wczoraj też pojadłam parę placków ziemniaczanych i coś czuję, że dzisiejsze marudzenie Mariuszka było tym spowodowane...
Jak nawet ja się po nich wczoraj źle czułam...to co dopiero on...
Nie wiem co mnie podkusiło...nawet nie przepadam za bardzo za plackami...
Jak jem już wszystko to raczej unikam takich tłustych, ciężkich rzeczy...
Ale tak naprawdę nie wiadomo co jest przyczyną płaczu naszych dzieci, więc nie obwiniajmy się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jest prawie 3 w nocy a Hania jeszcze śpi... 🙃
Ja wstałam bo mi cycochy rozrywało 😜 więc musiałam ściągnąć trochę mlesia...
Ciekawe ile moja Królewna pośpi... jeju... tak lubię patrzeć jak ona sobie słodko leży... 🙂 🙂 🙂
No nic, może jeszcze zdążę trochę podespać 😉 Rano jadę do Łodzi więc odezwę się dopiero później

Aneczka, Joma
dziękuję 😘
Bambosz dzięki za info o mlesiu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...