Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Bambosz my uzywamy smoka wylacznie do spania bo kiedys usypiala wylacznie na cycu wiec jak widze ze juz sie najadla i przysypia to wyjmuje cyca i daje smoka i moment i spi nawet jak nie przysypia ajest spiaca to smoczek od razu ja usypia i jakos nie zauwazylam zeby strasznie go kochala i chciala nie do spania jak nie spi to raczej jest gadanie albo branie palców do buzi albo skrzydel motyla jak lezy na macie 😁 a jak zasnie gleboko to smoka wypluwa i czesto wyciagam jej z pod glowy a ona spi i jej to nie przeszkadza bardziej chyba mi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my na szczescie nie mamy wiekszego problemu ze smoczkiem wogole go bezmala nie uzywamy, a co do raczek no to wpycha do buzki no trudno,dobrze ze nie wykonuje tego palcami albo kciukiem.
a sluchajcie no,co sadzicie o fotelikach do karmienia,wiem ze juz byl ten temat ale co lepiej drewniane czy plastikowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Fijolku ja planuje sadzac Oskara jak juz bedzie umial sam dobrze siedziec,nie wczesniej,a co do kaszki to nasza tez wychodzi taka jak mleko wiec chyba tak ma byc.
Beti piekne z was kobietki 🙂
Joljcik,Marinko zdrowka kochane 😘
Bambosz piekna masz corke
Marinko smoczek Avent,proszek od 2 dni vizir sensitive...a Oskara smaruję mleczkiem Nivea
Jamargaretko bedzie ok...Majka zacznie przybierac i wszystko bedzie ok
Joma jak u was zdrowko?
Hussi ja mam plastikowy fotelik,ale solidny taki lepszy nie ztych tanszych...ale my dostalismy wiec nie kupujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie...
ale miałam dzis wychodny dzionek ... 🙃 🙃 🙃no obupiłam mała w pajace do spania -na zimniejsze noce i zakupilam tez smoczki tomme tippee, i mam do was pytanie czy uzywa ktoras w was dla dzieciaczka tych smoczków???????????

Zosia nie chciała tego smoka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
po skonczonym 5 miesiacu... a tak pełna para od 6.

i myslisz ze Martynka bedzie juz siedziec?? pytam, bo wydawalo mi sie ze te krzeselka sa juz dla siedzacych dzieci.


nie mam pojecia czy bedzie siedziec 🙂 🙂 ale ten fotelik mozna na pol lezaco zrobic, tak jak lezaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki za odpowiedz dziewczyny, Bambosz wiem o co chodzi i szczerze to zastanawiam sie nad takim czyms wlasnie.a co do sadzania w takim foteliku to dopiero po nowym roku chyba.
Monalissa akurat jesli chodzi o moj ewenement to smoczek nie dziala,smoczek dla Piotrusia jest fuj moze to i dobrze o jeden nawyk mniej za to wynalazlam inne sposoby uspakajania np.ruszajace sie galezie drzew 🙂
Aneczka my uzywamy tommy tippie tylko do karmienia ale pasuje mu ta butelka.
no to na dzis chyba tyle.dobrej nocki.moze jeszcze wpadne.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
po skonczonym 5 miesiacu... a tak pełna para od 6.

i myslisz ze Martynka bedzie juz siedziec?? pytam, bo wydawalo mi sie ze te krzeselka sa juz dla siedzacych dzieci.


nie mam pojecia czy bedzie siedziec 🙂 🙂 ale ten fotelik mozna na pol lezaco zrobic, tak jak lezaczek 🙂

aha, no to rozumiem teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
po skonczonym 5 miesiacu... a tak pełna para od 6.

i myslisz ze Martynka bedzie juz siedziec?? pytam, bo wydawalo mi sie ze te krzeselka sa juz dla siedzacych dzieci.


nie mam pojecia czy bedzie siedziec 🙂 🙂 ale ten fotelik mozna na pol lezaco zrobic, tak jak lezaczek 🙂

aha, no to rozumiem teraz.


🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...