Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No to nie jestem sama...ja dziś od 4 🥴I na początek dnia wiadomość...siostry ciotecznej maż zmarł dziś rano a dzis miał urodziny...35 lat 😞 😞 😞Zostawił 10 letnią córkę i sześcioletniego syna 😞eh...
U mnie w domu sajgon niesamowity a przez pogodę i takie wiadomośći wszystkiego się odechciewa no i dziś remontu ciąg dalszy,ciekawe ile to potrwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Hania dzisiaj od 6.00 już nie chciała spać... Grzesiek rano ją na łóżku przewijał to zasikała łóżko... hehe
Dziewczyny... za oknem szaro, buro... nie ma słoneczka, może dlatego tak się czujemy. Ja też taka niespokojna jestem, jeszcze do tego egzaminy 4 w ten weekend... Yhhh. Mam nadzieję, że dam radę!

Milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Martyna chyba coś było w powietrzu, bo mój Manio dzisiaj wyjątkowo w nocy obudził się o północy na cycka - a to ostatni raz zdarzyło mu się jakieś 2 miesiące temu...

Dziewczyny - wypędzam od Was deprechę!
Ja dzisiaj czuję się ok, ale mam czasem takie dni jak Wy...

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my już wróciliśmy ze szpitala
mamy wypis
mamy uzupełnić szczepienia
wybrać się do endokrynologa
wprowadzać jedzonko - dietetyczka na jutro ułoży plan. ale zaczynamy od kaszki bo najmniej smaczna. dziecko takie ma dostać ok 770 kalorii na dobę - hehehe - ciekawe jak sprawdzić mleko z cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello dziewuszki 🙂 u nas noc w miare spokojna chociaz nad ranem Patrys niespokojny byl 😞 oj te zabki 😞 przeciez one i tak pozniej wypadna 😞 u mnie katar nie odpuszcza 😞
oj przykro czytac takie wiadomosci 😞
ja dzis czuje sie ok chociaz rowniez czasem mam takie dni jak i Wy........
za 3 godzinki lece do pracy ale dzis tylko na 3 godzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jamargaretka echhhhh no nasz przybiera tyle co nic ale jednak, mam nadzieję, że Majeczce posmakują nowe produkty i będzie zdrowo rosła.
Ja właśnie dostałam wyniki scyntygrafii i nie jest źle, co prawda nerki zamiast pracować w systemie: prawa 50%-50% lewa to pracują 58% na 42% ale to i tak nie najgorzej. Będziemy teraz podlegać pod poradnię nefrologiczną i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
My bylismy u lekarza. Ja nadal chora ale dzieciaczki juz dobrze 🙂 Tylko mam dawać cały czas syrop cebulowy i lakcid 🙂

Ide kończyć obiad, bo dzieciorki śpią. Sama bym poszła spać najchetniej...

Pytania:
1) Jakich smoczków używacie? (o ile używacie 🙂 ) ?
2) Cały czas pierzecie w dziecięcych proszkach? Używacie zmiękczacze?? Typu JELP?
3) Czy smarujecie dzieciaczki jakims mleczkiem , czy nawilżaczie skórke?

Omg 😮 🤢 🥴 🥴 Dziś byłam świadkiem jak taka mamusiam biła( sorry ale nie moge użyć innego słowa , bo tak to wyglądało) swoje dziecko 2-3 latka. Jeju jak to dziecko płakało. I prosiło nie bij. Wiecie az miałam łzy w oczach i nie mogłam opanować. Tak mi szkoda było. Na szczęście ktoś zareagował i zostałao UWAGA ! wezwana policja. Myślalam, że zatłukę babe! 😠 😠 😠 Jak można w tak okrutny sposób bić dziecko. Po głowie , po brzuchu. 😞 😞 smutne i przykre. do końca nie zostałam , bo musiałam iść do lekarza.
A najgorsze jest to, że przyczyna był upadający lód... 😞 😞 😞 i teraz mam cały czas tę dziewczynke przed oczami. Anielka tak sie przestraszyła, że zaczeła płakać...

Dobra ale sie rozpisałam... 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...