Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiulka trzymaj sie narazie to chyba my dwie wiemy co to zabkowanie tylko czemu u ciebie jest z efektem a u mnie nie?
Wiolis witaj, ja tez cie pamietam z brzucholka, fajnie ze do nas wrocilas i zapraszam do dyskusji.buziaki dla Patrysia na zdjeciu profilowym wyglada na duzego powaznego obywatela!
Aneczka Marinka poszla ale wrocila,ma problemy jakies ale nie mowila nic konkretnego,jest rzadziej ale jeszcze sie pojawia.
Martynko a moze to faktycznie nie byla skaza? jedz dziewczyno jedz bo nikniesz w oczach,albo przegapilam albo nie pisalas jak poszedl egzamin???
Fijolku no wlasnie jak Hanna po eksperymentach zywieniowych? a za rozmowe trzymam kciuki bo wiem jak to jest niestety z marnym skutkiem.
Dziewuszki wiem ze juz rozmawialyscie duzo na ten temat ale zapytam,jak smakuje chlebek z automatu do pieczenia? moze macie jakies fajne przepisy? zakupilam sobie i chcialabym poeksperymentowac.bede wdzieczna. 😘
Piotrul juz od 3 godzin spi a ja zamiast odpoczywac siedze na necie bo jakas bezsennosc mnie zlapala,ehh jak nie urok to.... no nic sprobuje jednak ta glowke do poduchy przylozyc.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super.. moje dziecię nie chce już spać.. 😠 🤔
Rzucamy się po tym łóżku jak pchły... a to z jednego cycka jej daję, a to z drugiego ale nie chce juz jej się jeść ani spać... 😮

Hussi
egz poszedł nieźle, jutro będę miała wyniki, ale babka jest porąbana!!!! Nie da mi wpisu, bo chce jeszcze dodatkowe zadania mi wymyślić (mi i koleżance, która też w maju urodziła), bo nie chodziłyśmy na jej zajęcia (choć miałyśmy indywidualny tok studiów...). A najlepsze jest to, że ona w sobotę była ostatni raz w tej szkole i będzie w poniedziałek myślała, co tu zrobić, żeby nas ktos odpytał i jak tu wpisy do soboty dać. Yyyyyh kilka wyjazdów do Łodzi mi się szykuje.. :/ a nadgorliwość gorsza od faszyzmu..... Wrrr....

Moja Hania sobie gada.... 🤨 🤨 Idę do niej 😁 może zaśniemy jeszcze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joma spotkanie w pracy mam dzisiaj 🙂 taka rozmowe kwalifikacyjna na nowe stanowisko. Wiec to raczej nie jest spotkanie towarzyskie 🤢
Aneczka marchewke podalismy dwa dni pod rzad-bylo ok. Zadnych niepokojacych sygnalow ze moze byc cos nie halo. W kupie troszke marchewki bylo ale z tego co wiem to normalne. No a wczoraj poszlo jablko 😁 no i tez elegancko.
Martyna Hania tez sie obudzila kolo 5 i jesc nie chciala. Dalam jej smoka i troszke to trwalo, ale zasnela. Do 7:30. dobre i to. Teraz sa akrobacje na lozku bo Hanula do perfekcji opanowala przekrecanie sie z plecow na brzuch. Wczesniej jakos to szlo, ale zawsze sie jakas raczka podwijalo i nie bylo to na 100%. A teraz musze ja pilnowac zeby mi sie z lozka nie sturlala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Hanka wystawia język jak chcę jej dać smoczka 😁 masakra...
Zasnęła przed 6.00 jak suszarkę włączyłam 😮 🤔 😁

Hania się nie przekręca... :/ Ale wczoraj o mało co nie wyskoczyła z fotelika!!! Zawsze jak jemy przy stole to Hania siedzi z nami w foteliku obok mnie. Nie zapinam jej pasami a ona odepchnęła się nogami, wygięła plecy i o mało co nie wypadła!!! 😮 Skoczek mały 🙂

Teraz leżymy na łóżku i się wygłupiamy a jakaś taka niedospana jestem...

Fijolek
powodzenia na rozmowie!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fijolek napisał(a):
Martyna, dzieki 🙂 mam nadzieje ze wszystko sie uda.
a co do fotelika, to my juz od konca lipca przypinamy. Ostatnio na chwilke nie przypielam, wracam a ona prawie mi sie zsunela z fotelika.. 😮

No nam wczoraj pierwszy raz taki numer wywinęła! 😮 🙃
Już nam się coraz sprytniejsze robią te nasze dzieciaczki 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
Fijolek napisał(a):
Martyna, dzieki 🙂 mam nadzieje ze wszystko sie uda.
a co do fotelika, to my juz od konca lipca przypinamy. Ostatnio na chwilke nie przypielam, wracam a ona prawie mi sie zsunela z fotelika.. 😮

No nam wczoraj pierwszy raz taki numer wywinęła! 😮 🙃
Już nam się coraz sprytniejsze robią te nasze dzieciaczki 😁 🙂

no kazdego dnia w zasadzie cos nowego moja Coreczka mi funduje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂

Ale pospałam!
Manio obudził się o 3, potem o 6 - nakarmiłam go i zaniosłam do Mamy...pospałam do 8 🙂 Potem nakarmiłam i znowu się położyłam... 🙂

Fijołek no to dałam plamę!
Coś mi się pomyliło, bo chyba czytałam, że miałaś spotkanie z koleżankami ze studiów, ale to przecież w dzień hehe ☺️

Mój Manio tez się jeszcze nie przekręca, ale ma jeszcze na to czas...
Za to mostki robi - i nie ma mowy o nieprzypinaniu w foteliku - dupkę tak wysoko podnosi, zapiera się nogami i zjeżdza w dół 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam poniedzialkwo 🙂 u nas za oknem masakra, zimno i pochmurno... ale to normalne dla Irlandii 😞 depresyjna pogoda...
hussi31 dzieki, dzieki- ja Ciebie rowniez pamietam 🙂
Fijołek POWODZENIA 😘

Patrys tej nocy cos niespokojny byl 😞 co jakis czas budzil sie, mruczal i wkladam cale piastki do buzi 😞 oj te zabkowanie 😞 slyszelismy,ze Camilla jest dobra? Wiecie cos o tym? ale mimo tego ladnie przespal...zasnal o 20 obudzil sie na cycusia o 3 a poziej dopiero o 9... znowu troszke cycusia i znowu zasnal- spi teraz z tatusiem w pokoiku (maz po nocce), spioszek moj kochany 😉
Co do chlebka to jadlam kilkakrotnie- PYCHOTKA !!! Ale niestety nie znam przepisu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też pogoda do du**...
Właśnie ululałam Hanię... jakaś marudna jest... chyba właśnie przez tą pogodę...
Więc znowu staję przy żelazku.

Jakie jabłka są najlepsze na słoiczki dla dzieci? Fijolek mi pisała, że papierówki, ale jeśli nie dostanę swojskich papierówek? Bo antonówki to chyba jednak za kwaśne, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna ja robilam wlasnie z antonówek i wyszly bardzo słodkie chociaz nie slodzilam
po wczorajszym wieczornym jedzeniu i spaniu od 19 obudzila sie przed 22 😮 😮 😮 no przeciez nieprzytomna jestem a zeby bylo malo to pierdki ja budza co 15 min 😮 masakra jakas juz mam dosc tego nic nie bede jadla oooooooooo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martyna_czaro napisał(a):
No to ja jeszcze o rozszerzaniu diety...
Bo będę robić jabłuszka w słoiczki i jestem podjarana 😜 😁
A przecież fajnie byłoby dać dziecku surowe, starte jabłko... a ze słoiczków to już takie przegotowane będą...

racja ale ja mam np antonowki ze wsi i uwierz mi takie jablko jak dojrzeje to polezy tylko kilka dni a w zimie masz jablka te co sa przechowywane w chlodni bo juz dawno jest po zbiorach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...