Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Małgorzata dzięki, oby tak było bo jestem podłamana... Marysia się zatrzymała z rozwojem ruchowym... ćwiczyć z nią nie mogę więc napięcie się pogłębia i asymetria też 😞 😞 ryczeć mi się chce jak pomyślę o tym wszystkim... najchętniej bym się nawaliła normalnie 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka, uściski dla Nikolki! Jejku, a pamiętam, jak siedziałaś w szpitalu po porodzie jeszcze... ale ten czas leci...
Magda, na pewno Marysia nadrobi wszystko. Sama wiesz, jak ładnie nadrabiałą do tej pory..co ja mówię! nadrabiała!? Ona była do przodu wobec wszystkich chyba tutaj! Dasz radę! Już tyle wytrzymałyście, że jeszcze troszkę na pewno starczy sił! ONA Ci to wszystko wynagrodzi, zobaczysz!
Mnie od rana mdli. Z nerwów. Od rana afera na całą rodzinę za wczorajszą aferę z babcią. Z nerwów nic nei jem i słabo mi cały czas. Jeden wielki ferment. Jak tak dalej pójdzie to sie chyba rozwiodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam mamusie! 🙂
My po spacerku 🙂 pogoda piękna, choć powietrze ostrawe, w Irlandii Północnej spadł śnigo, pewnie dlatego 🙂 no ale kremik na buziuńkę, ciepłe ubranko i wyszliśmy 🙂

Buziak dla Nikolki 😘

Magda nie łam się, już tyle przeszliście, dasz radę! Ania ma rację, Marysia na pewno wszystko nadrobi w mgnieniu oka, zdolna jest! 🙂 Trzymaj się i nie łam!! choć wiem, że łatwo nam się pisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda będzie dobrze!! Maluchy szybko nadrabiaja zaległości.
Mój chrzesniak ten z autyzmem po codziennych terapiach zaczął mówić!!! Na razie po japonsku ( tak to określa jego mama) ;-) ale gada jak przekupa :-) wszystko da się wypracować a dzieciaczki są naprawdę pojemne!!

Aniu Ja mam to samo, dzien zaczął się od kłótni z M. A on stwierdził ze w takim razie wynosimy się z powrotem do Warszawy.. A ja na to ze nigdy w życiu stara 85 (chyba) jędza mnie nie wykurzy!!! O nie!!!
Prędzej ja ją do domu starców ;-)
Wiec wyluzuj i podchodz do tematu racjonalnie na chłodno i zeby jej dopiec a nie odwrotnie.
Możesz zawsze zabronić jej widywac swoje dziecko.
Ona tu nie ma nic do gadania.

Pamiętacie co pisałam o spacerach?! Dziś zasnela po wlozeniu do gondoli i śpi już 2,5 h !!!!
Nie spała tyle od czasu kiedy była noworodkiem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące całuski dla Nikolki od Filipa i ode mnie oczywiście 😘 😘

Magda trzymaj sie! Zgadzam się w 100% z dziewczynami, dużo przeszłyście, ale twarde jesteście i dacie rade. Bo kto jak nie wy?? Trzymamy kciuki za Was!!

Ale miałam poranek.... 😮 Złożyłam moją prace mgr - obrona w następny czwartek... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti teraz lekarze to na łatwiznę idą, pampersy, słoiczki i takie tam wynalazki naszych czasów... kiedyś tego nie było i jakoś jesteśmy zdrowi... mi nie mówiła moja w prawdzie o słoikach nic ... podgrzewać je można, nawet w podgrzewaczu do butelek... ale jeśli sama chciałaś gotować to gotuj sama, a i jeśli karmisz piersią to od 4 miecha powinnaś właśnie kaszkę dawać z glutenem a nie od słoika zacząć, i to 2 miesiące pomalutku z tym glutenem ( ja dostałam taki poradnik glutenowy od swojej pediatry)... sorry ale ta lekarz Twoja powalona jest- stwierdzam po tym co napisałaś... ja też nie wiem czemu jestem antysłoiczkowa... ewentualnie raz na jakiś czas... albo jakiś deserek to okey, ale żeby dzień w dzień? przecież to trochę kosztuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti jak skończy Mała 4 miesiące mówiła, że mogę po troszeczku dosypywać do mleka... tylko no właśnie ja mleka nie odciągam... i będę musiała, przynajmniej 50ml mleka i na czubek noża kaszki... zresztą ja to się nie znam i jestem jak zwykle nie w temacie, muszę poczytać co i jak z tym glutenem i kaszkami i dopiero to zrobię jak będę plan działania robiła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti mnie pediatra powiedziała, żeby zacząć od zupek. Nie wiem kompletnie jak je robić jeszcze, ale to potem się nad tym pogłowię. Jeszcze jest 2,5 tygodnia. Co do świeżych warzyw to przynajmniej poza zimą my mamy dostęp do takich ekologicznych, niepryskanych, bo moja mama odkąd nie pracuje postanowiła stworzyć sobie warzywnik i zahodowała sobie kury dla świezych jaj 😉 Śmiejemy się, że pani główna księgowa została farmerem, ale bardzo się z tego cieszymy, bo ona ma zajęcie, a my najświeższe rzeczy 🙂
Czerwcówka, jak Cię czytam to jakbym siebie czytała 🙂 Dziś tak tym wszystkim byłam podbuzowana, że kazałam Marcinowi samemu uśpić Pawełka, bo nigdy tego nie robi, a potem nie rozumie, czemu proszę go, żeby się zachowywał ciszej. A Pawelek zrobił taki szum, że masakra. No kompletnie nie dal się uśpić. A ja podeszłam i tylko go przytuliłam i się uspokoił i zasnął po 2 minutach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...