Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
moj mały pieronek miał dzis drugi dzien non stop nogi w górze i łapanie za stópki, nawet sie pieluchy nie da zmienic...a na macie pieron tez za nogi, rano tylko mniej je łapał to wykombinował jak poruszac zabawkami bez ich chytania-zaczał ruszac pałakami i sobie piszczał..no masakra spryciarz jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Basia niestety wygrały osoby, które miały po kilka tysięcy głosów 😮 więc nie dla mnie taki konkurs bo ja nie mam aż tylu znajomych hehe z forum, żadnej dziewczynie się nie udało 🙂

Ostatnio ktoś wspominał o zabawce gdzie dopasowuje się kształty i znalazłam fajną 🙂
http://allegro.pl/smoby-domek-ksztaltow-rozowy-zabawka-interaktywna-i1951433397.html

Niby to samo ale ciekawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bo na brzuszku gile wychodzą bo ciezej mu sie oddzycha i je wydycha 🙂 warto tez po pozycji na brzuszku odciagąc, bo to co zostaje jest wtedy ze tak powiem blizej wylotu i łatwiej sciągnąc, mniej mczarni jest. ja wczesniej najpierw kłądłam na brzuch na chwile potem sciagałam, nawet po kapieli. teraz narazie nie musze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti - moja Julka dziś odkryła, że ma stopy, wcześniej tylko tak jak Wojtuś Iwonki łapała się za kolanka a dziś pierwszy raz za STÓPKI, ale to śmieszne byłp zwłaszcza, że miała akurat wietrzenie pipci więc dupcię wypieła i za stópki 😁 😁 walnęłam odrazu kilka fotek, no i muszę odnotować ten fakt, piszę sobie daty "pierwszych razów" itd 😜

aaa - dzięki za info o L4, tak też mi się wydaje, że nie powinna pytać, ja teraz jestem na urlopie zaległym do 03.01 więc chciałabym to jakoś wydłużyć no i w pon w takim razie uderzam do pediatry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja z tymi kształtami kupiłam zółwika, klocuszki są tez grzechotkami mają lustereczko, ale nie polecam bo hm...cena w sumie taka sama jak ten domeczek ale, w żółwiku sa tylko 4 klocki i grzechotki sa kiepskawe, no ale juz zakupione wiec trudno.
natomiast polecam kostkę
http://allegro.pl/kostka-edukacyjna-mowi-smily-play-0715-gratis-i1945835563.html
na kazdej stronce ma jedną rzecz tzn jeden rodzaj, a to wazne by nie było nackane, jak gadałam w osrodku własnie, bo dzieci nie moga sie wtedy skupic.takie duze kostki drewniane sa fajne ale to na inny wiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to smutno jest...

Bo Wy cały czas jeszcze z dzieciaczkami, a ja jak ta wyrodna matka do pracy poszłam... 😞
I w sumie to mało co widzę FIlipka i się z nim bawię...
O 8,.30 wyjeżdzam a o 17.40-18 wracam.....
😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakie mam fajne stópki...
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/522/dscn1217f.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9043/dscn1217f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a tu robie minkę 🙂 hihi
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/dscn1237k.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6753/dscn1237k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia skoro musiałas to musiałas!!! ja mam nadzieje ze nie bede musiała. na pracy tej nie zalezy mi i nie chce wracac chce zmienic.mam nadzieje ze nie bede w sytuacji ze musze pracowac przed tym czasem jaki sobie zaplanowałam ale ktoz to wie, narazie w sumie jestesmy w stanie zyc za 2 tysiace we troje, reszte odkładamy, choc w kielcach jest ciezko zarcie- ceny jak w wawie no ale nie uzywamy nic wiecej tylko minimum. tzn najwiecej na małego wydajemy hahaha.ale w styczniu mój idzie do nowej pracy w kielcach, z wawy rezygnuje wiec moze byc krucho bo na zlecenie, w nowej firmie dopiero sie rozkrecajacej wiec jak zarobi tylko tysiaka i nie znajdzie nic dodatkowego, i odłozona kaska sie wyczerpie, to albo on wróci do pracy w wawie a szkoda by było, bo wreszcie idzie w styczniu do pracy w zawodzie, albo ja ide do pracy. na pewno do roku czasu bede z małym bo wymaga rehabilitacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się miałam pytac czy za czas przebywania na zwolnieniu należy się urlop 🙂 To ja też troche mam, bo w sumie to od 4 miesiąca na zwolnieniu byłam... Hmm..

ALe wiecie jak to jest. Wracam z pracy, zmęczona (pierwszego dnia miałam stłuczkę i lusterko zbiłam - no i znów 250 zł w plecy) chcę się pobawić z małym, a on juz powoli do spania się zbiera no i tak mi jakoś właśnie dlatego smutno.... 😞 MAło czasu mu poświęcam i nie mogę dla niego gotować, bo najzwyczajniej w swiecie z czasem nie wyrabiam... 😞

Szkoda Magda że nie wygrałyście! Tak Wam kibicowałam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia no z urlopu mozesz skorzystac 🙂 i ps masz dwa dni opieki 100% płatnej, to inna opieka niz to na chore dziecko. a co do gotowania sie nie przejmuj i tak wiekszosc mam jest na soikach do roku czasu 🙂 u mnie tez narazie głownie sa, dopiero 4y razy sama robiłam cos.zawsze mozesz jak masz wolne cos zrobic sama jak bardzo Ci to doskwiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti śliczny FIlipek 🙂

Zresztą wszystkie Filipki są śliczne - mój też 😁

Jutro może nową fotkę wrzuce.
Dziś mykam
Dzięki dziewczyny. No i forum mi brakuje, zresztą brakuje mi tego luzu co miałam przez pół roku... Robiłam co chciałam itp. a teraz? Tylko praca, dupa... Nic ide spać!

Dobrej nocki
do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JEsli jesteś na urlopie to Opieka (L4 na dziecko) nie przerwa automatycznie urlopu!!!!
Trzeba odwołać urlop!!!
Najlepiej zadzwonić do kadr i zapytać jak to jest u Was!!!

KSW
Cipao hehehe

Moja Corcia śpi od 19:30
Ja cały dzien w wyrku nawet zupke m dziś jej ugotowal
A my w Tesco mamy teraz w nocy taka promocje ze za każde 10 zł wydane na zabawki dostajesz z powrotem 5 zł na zakupy w Tesco
Wiec wczoraj byłam i kupiłam Niki już pod choinkę fisher p
329 PLN za takie miasteczko z wagonikamu super
Do tego zolwik i hulajnoge dla Kacpra i coś tam i 600 PLN sie uzbieralo..
Teraz teściowa pojechała kupić od siebie no to od 22 :00 :-)

Ja w strachu zeby Niki Ode mnie sie nie zaraziła cały dzien z dała :-(
Ale cieżko było
Jednak gorzej jakby coś złapała to jeść tak jak piszecie, biedne jak maja choćby katarek..
Wyciagnelam z lodówki zapasy mojego pokarmu jako antybiotyk :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti82 Slodki Twoj Filipek...taka fajna minke zrobil 😁.
Basia... ja tez poszlam do pracy. Na razie w domu pracuje ale od nastepnego piatku musze jezdzic do biura z tym ze ja musze oddac dziecko do zlobka, do obcych ludzi, a Twoje dziecko jest bynajmniej z babcia i w zaufanym otoczeniu.
Mi tez jest zajebiscie z tym ciezko, no ale coz jak trzeba to trzeba, nie ja pierwsza i nie ostatnia, a dziecku wcale nie jest przykro z tego powodu, tylko nam sie tak wydaje, bo my jestesmy swiadome sytuacji.
Nie przejmuj sie, jakos sie przyzwyczaimy 🙂, bynajmniej mam taka nadzieje.
Damy rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Czerwcówka z tym antybiotykiem to tak nie działą niestety, teraz bys musiała odciagac i podac to mleko co teraz masz bo jestes chora i teraz wytwarzasz przeciwciała na swoja chorobe...

A ja jestem zdania ze w moim pokarmie są i tak przeciwciala, ze jest zdrowy i bezcenny.
Bo jak karmi zdrowa mama to tez przekazuje cenne przeciwciala i cała reszte.

Ten mam talent jakoś mnie ominął...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...