Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A my już po urodzinach teścia. Pawełek sie porzygał 😉 A teraz śpi sobie smacznie, a ja z nim w pokoju, bo przyjechali moi rodzice i zostali na noc. Męża zostawiłam u teściów,bo pewnie miałby mało w dupce, więc lepiej jak zostanie i jej będzie marudził. Babcia oczywiście mnie wkurzyła, bo jak rozmawiałam z Marcinem,którym autem przyjechać jutro po niego (mniejszym czy większym) i stwierdziliśmy, że większym, bo jeszcze babcię trzeba wziąć, to ona mi na to "ja pojadę autobusem". Noszzzzz kurwa! Łaskę mi robi czy co?! Mieszka drzwi obok nas, a ja i tak i tak pojadę po Marcina! Głupia stara baba, naprawdę, mam jej dość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly czasami takie odnoszę wrażenie jakbyście były rywalkami z babcią! serio!

Powiem Ci, ze ja też mam takie wrażenie. Problem kręci się wokół pytania "kto powinien wychowywać Pawełka?". Jej wydaje się, że ona, a ja w życiu na to nie pozwolę.Ja się bawię z dzieckiem, a ona mi go wyrywa i za wszelka cenę chce udowodnić, że potrafi robić to lepiej. Niestety, nawet moim rodzicom jest przykro,jak widzą, jak ona się zachowuje... dziś o mało nie wyrwała dziecka z ręki mamie mojej szwagierki, która nie może mieć dzieci. Jej mama była położną, chciała troszkę to dziecko ponosić, sama nie może zostać póki co babcią. I mu fajnie śpiewała. A babcia aż się gotowała ze złości, wszyscy to widzieli... Korba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MAmuska Adi spioszek słodko sobie spi.. i nadal 2005 rok hahaha
Buterfly bo babcia zapomniałą ze to nie jej dziecko... tak sie rozpedziła w tym wszystkim.ja mam tylko czasem fazy z moja mamą, ale to rzadko. zreszta powiem co powiem ona swoje i na nastepny dzien jest juz ok.a mały sie bardzo cieszy jak ją widzi wiec niech czasem przychodzi, ale max 3 razy w tygodniu bo jak juz chce czesciej to nie za dobrze to wrózy bo zaraz sie pokłocimy 🙂 ale pzrewaznie widujemy sie dwa razy w tygodniu wiec jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co...tego problemu może by nie było, gdybym nie mieszkała z nia drzwi w drzwi... To był największy błąd mojego "dorosłego" życia- że sie na to zgodziłam. Nic dobrego z tego nie wyniknęło, a tylko problemów co nie miara. I wieczne zdenerwowanie,bo jak tylko wiem, że będę się z nią widzieć, to od rana boli mnie brzuch i czuję się źle- serio. Jak przed egzaminem na studiach! Moi rodzice długo uważali,że przesadzam, ale teraz to już sami mówią, żebym jak najszybciej się stąd brała, bo zwariuję. Ona nawet się obraziła za to, że sąsiadka woli przynosić swoją miesięczną córkę do mnie na 20min jak idzie zaprowadzić starsze dziecko do przedszkola, a nie do niej! "Bo ona lepiej by się zajęła". Tylko nikt jej nie powiedzial, ze brat mojego męża nie może miec dzieci właśnie dlatego, że tak świetnie się nim zajmowała, że zaniedbali pewną chorobę i teraz są konsekwencje. Nikt tego głośno nie powiedział,bo nie chcą robić przykrości mamie i babci- a to właśnie babcia wychowywała szwagra. Ona na wszystko ma jeden tekst "przejdzie samo".Ajjjjj....wiem, ze to nie forum na takie dyskusje, ale ostatnio coraz częściej dopada mnie taki dół z tego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Filipek jest tak śliczny, że oczu nie da się oderwać! W ogóle jakieś takie ładne dzieci nam się trafiły. Ja to jestem z tych, co to nie każde dziecko się podoba... Raczej mało które... A u nas takie sliczne te dzeciaczki, naprawdę! Mamy cudne modelki i przystojniaków jak talala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 bo kuzwa za kazdym razem jak zmienie baterie to date trzeba ustawic... no ale lipa nie powiem ze nie... adrian juz wedlug daty ma 6 lat 😉.
Ja pierdziele ogladam KSW ale chyba nie dam rady, ide spac bo o 6 karmienie a jutro ide na 5 godzin do pracy, musze jakos wszystko ogarnac... chwila snu w naszym przypadku to cos cennego 🙂.
Dobrej nocki wam zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nasze dzieciaczki na forum rzeczywiscie sa najfajniejsze!
Marlena to ustaw bez daty w ogole. a jak na kompa wrzucisz to i tak jak klikniesz we własciwosci danego zdjecia lub najedziesz po prostu myszką to masz date utworzenia 🙂 dobrej nocki
Buterfly ale fajnie masz miesieczne malenstwo...takie tyci tyci...a mieszkanie drzwi w drzwi no maskara ja tez bym nie zniosła.to tak jakby mieszkac w jednym mieszkaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania-no to Pawelek porzadnie imprezowal na urodzinach dziadka,ze az pawik poszedl 🙃
Basia-no to pomysl co za mama ze mnie!!!Lenka miala 2 miesiace jak zaczela zostawac z tatem,nie lubi tego,ale trudno!
Magda-a tak kibicowalysmy!codziennie z 2 kompow szly glosy od nas.
Beti-Filipek jest taki CAŁuŚny!

mysmy wczoraj byli na domowtch andzrzejkach,Lenka sie nawet zdrzemnela,gala rodzicom sie poudzielac towarzysko !na 4 godz z domu sie wyrwalismy i bez wozka!!odespala wrazenia i teraz od 6 rano mi piszczy i spiewa 😁
milego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry wszystkim.
My już nie śpimy od 6 rano, wczoraj się zagapiłam i w ferworze sprzątania i układania w szafkach nie zorientowałam się że jest już 21:30 a kąpiemy małą maz o 19:00, ale jakoś szczególnie nie złościła się z powodu tak późnej kąpieli.
Kilka razy spotkałam się już z opinią, że karmienie dziecka łyżeczką na noc rozbudzi je. Spróbujcie, napewno warto, każdy dzieciak wydaje mi się jest inny, ale moja zasypia w bujaczku z łyżeczką w ustach jak już jest na maxa najedzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasienka w sumie masz racje bo mojego karmienie łyzeczką męczy!dlatego karmię przed drzemką pierwszą by padł bez lulania 🙂
Andzia juz nie moge sie doczekac zdjec malutkiej Lenki 🙂
my dzis mamy ostatni dzien szpinaku wieczorkiem wrr obrzydlistwo no i trzeci dzien brzoskwini rano, po połówce słoika.brzoskwinia słodka jak pieron i ...dodatek wody znaczny. beznadzieja z hippa.
a czego dodatkowo nie polacam:
http://www.agito.pl/blendery/zelmer-hand-blender-490.6-np-symbio.0.342205.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=Feed&utm_content=342205&utm_campaign=wszystkie#nclid=2238f925b7e40dcb9d4d4f24ccd8a211
niby predkosc 600 i lipa
http://allegro.pl/fisher-price-edukacyjny-zolw-z-klockami-sorter-i1937849180.html
tez dziadostwo z fishera.ps jakies przeceny w lidlu sa z fishera jak ktos lubi ta firmę od 28ego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania zazdroszczę i tęsknię do tych czasów kiedy Mała przesypiała noc... dzisiaj miałam chyba z 4 pobudki 😞 no i sama sobie zrobiłam ze 3 bo albo mi się chciało siku albo pić masakra jakaś ta dzisiejsza noc 😞
Chciałam małej dać na noc butelkę mm z kaszką żeby spała to zjadła 50ml i cycka... a i tak gó**o to dało... kaszka łyżeczką przed snem też nie przeszła...
macie jakieś inne pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tos mnie pocieszyła z ta kaszką ... moze macie za gorąco skoro sie budzilas sama czesto? albo po prostu zęby i na to nic nie poradzi sie...trzeba przeczekac 😞
dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez juz bawiąc sie głosem mają faze na mówienie szeptem? moj udaje jakby był na jakims koncercie rockowym.nie jest to od gardełka bynajmniej bo tez piszczy i w ogole ale złapał faze na takie "haaaaa" niskie, wydychane,szeptem i tak robi od paru dni... patrze w umiejetnosciach ze to niby na 8 miesiac 😮 kurcze a wciaz czekam na smianie sie buuu on woli isc swoim torem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny, nasza nocka jak zwykle - normalna 🙂 dzis wstalismy o 9 🙂

Nequitia moze kaloryfer jest zapowietrzony?? pamietam w polsce w domu raz tak mielismy i musieli odpowietrzac.
My mamy elektyczny wiec wlaczam i wylaczam kiedy chce.

Ja karmie Zuzie lyzeczka na noc i z zasypianiem nie mamy problemu 🙂 tak wiec zalezy od dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia, no właśnie ja wczoraj wieczorem załączyłam nawilżacz, bo miałam ostatnio wrażenie, że Pawełek się budzi z powodu suchego powietrza. Nie wiem, czy to na pewno to zadziałało, ale będę widzieć dalej. Wiesz, jak się włącza kaloryfery to zawsze powietrze jest suche. Zresztą jak włączylam nawilżacz to nie nadążał z tą parą. A nad ranem już znacznie mniej jej puszczał, więc widocznie było fest sucho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wpadłam na chwilkę Agatka miałam gości wczoraj i nie zdążyłam odpalic laptopa bo mały marudzi jak cholera.
Trochę pomaga ta kaszka są małe rezultaty ale powoli myślę że sięuda by się tak nie wybudzał od 2 nocek mały je o 21 potem o 2lub3 i rano o 8-9 zależy jak się wybudza to daje herbatke i dalej zasypia 🙂
Jedynie dziś taki marydny jest pogoda do dupy bo pada i pochmurno jest wieje mocno 😞
Beti masz przystojnego synka a te oczka szkoda gadac 😉Co do lekarki to ją zmieniam bo to małpa istna ostatni raz idę do niej 5 grudnia i się wypisuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...