Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Wiecie co, babcia Marcina wczoraj przyniosła bardzo fajną zabawkę Pawełkowi...Niby nic,ale dziecko zafascynowane, bo wszystko gra i brzęczy i się obraca: http://allegro.pl/fisher-price-muzyczne-kluczyki-grzechotki-melodie-i1919670632.html Bardzo to fajne- jakbyście chciały coś kupować swoim dzieciom albo komuś tam- napisane jest, ze to od 3 do 36 miesięcy... Myślę, że 3 to za mało, a 36 to zdecydowanie za dużo, ale tak dla naszych dzieci i nieco starszych naprawdę super!


o kurde Ania ja mam tą zabawkę, dostałam od szwagierki, używane, i wrzuciłam do takiej torby do wyrzucenia, bo mi się nie podobało, a nawet nie popatrzyłam konkretnie co to... może to wyciągnę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
A jak działa ten strażnik snu w praktyce?


Jak dziecko zaczyna płakać głośniej, to włącza się (w zależności co ustawisz) muzyczka, muzyczka ze światełkami albo Twoj nagrany głos. Ale trwa to jedynie przez minutę. To raczej jest na to, żeby spokojnie dojść do dziecka zanim się rozedrze na dobre, a zdążyć jeszcze chwilę usiąść zanim się pobiegnie do niego, zeby uniknąc wpadnięcia na komodę 😉 Paweł jak to usłyszał to się zaraz uspokoił, ale po paru minutach od wyłączenia i tak zaczął mnie wzywać- tyle, że on byl głodny, bo zawsze jak wstanie o 7 to dostaje jeść. Nie wiem, jakby to zadzialało, jakby przebudził się na chwilę w nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
A jak działa ten strażnik snu w praktyce?

Ile u Was trzymała sie wysypka po trzydniowce?! Bo u nas od wczoraj wieczora Niki zsypana :-( bidulka a na 13:30 rehabilitacja.. Gorączki już nie ma ale dalej marudzi a w nocy chyba 10 razy budziła sie z płaczem :-(
Do tego chyba zeby bo pcha raczke i szoruje jak szczoteczka do zębów..
Padła dziś już drugi raz.. I piszczy od 6:30..

Taki Mikołaj to pewnie super prezenty były ;-)


ta wysypka u mnie to dosłownie kilka godz była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):

o kurde Ania ja mam tą zabawkę, dostałam od szwagierki, używane, i wrzuciłam do takiej torby do wyrzucenia, bo mi się nie podobało, a nawet nie popatrzyłam konkretnie co to... może to wyciągnę?

Gosia, nasz Pawełek lubi ją. Tzn. najczęściej bierze po prostu do buzi, ale ten niebieski kluczyk ma dźwięki i jak przypadkiem sobie naciśnie i mu zaczyna grać, to się cieszy 🙂 Zwłaszcza, że najczęściej udaje mu się to jak ma kluczyk w buzi, a to nowość, ze coś wtedy brzeczy 🙂 a ten czerwony ma takie coś co się obraca- Paweł stara się to robić sam, ale nie umie, więc mu pomagam i tez się śmieje. Pewnie zależy od dziecka, ale całkiem niezłe to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my wróciłyśmy właśnie - byłyśmy na kontroli u lekarza, wszystko już jest dobrze, możemy już wychodzić na dworek. Cieszę się, że antybiotyk pomógł bo obie mamy dość siedzenia w domu. Cały tydzień się kisiłyśmy w domu. Tylko teraz pogoda do d...y. U nas cały czas leje.
Wszystkim chorym dzieciaczkom : ADIEMU, FILIPKOWI, WOJTUSIOWI życzymy zdrówka !!!

Iwona - Julka też nie miała gorączki, ani razu, ona nawet na chorą nie wyglądała ! Kataru też nie miała tylko raczej zatkany nosek, sapała, jak ją ręką dotykałam do plecków to aż czułam jak jej coś tam chodzi w środku ... 😮 ale to już jak choroba była rozwinięta bo na początku lekki kaszel- niepozorny strasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć kobitki!

my po spacerze, po zupce 🙂 mały się bawi na jumperku 🙂

kurcze mam nadzieję, że uda mi się dostać coś podobnego do tej żyrafy, bo brzmi fajnie 🙂 już nie mogę się doczekać za 3 tyg będziemy w Polsce, to nakupię małemu kupę zabawek edukacyjnych w języku polskim 🙂

Marlena idź najlepiej do lekarza z maluszkiem i przestań już wyczytywać w google co może dolegać Adiemu, bo tylko bardziej się nakręcasz i martwisz. Ja mam tak samo, że jak coś mi dolega, albo małemu to zaraz w magicznym google wyszukuje co to może być...i wynajduję takie choroby że głowa mała..
I KONIECZNIE DAJ ZNAĆ CO I JAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niezły, ale ten droższy jeszcze fajniejszy... Kurcze, tyle tego... To jest też ładne:
http://allegro.pl/fisher-price-krzeselko-do-karmienia-model-2011-hit-i1949151673.html tylko musiałabym zobaczyć to na żywo, czy to na pewno dobrze stabilne...
http://allegro.pl/promocja-fisher-price-zen-krzeselko-do-karmienia-i1953612543.html ta kolekcja w ogóle jest super
http://allegro.pl/fisher-price-krzeselko-zoo-v4600-2xzabawki-gratis-i1925871983.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
Doris, jak to krzesełko do karmienia? Kółka sie dobrze blokuja?


pamiętałam żeby Ci odpisać,
więc 4 kółka są obrotowe, wszystkie się blokują i nawet nieźle jezdżą 😮 tylko jak je zablokujesz to poprostu nie będą się kręcić ale obracać tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też krzesełka ze stolikiem nie kupię, wygląda to nie fajnie, jak maluch podrośnie to mu kupię taki stolik z krzesełkiem 🙂
Gosia to Chico Polly fajne 🙂
Ania, Fisher Price - kurde ceny to z kosmosu mają 🙂

ja nie wiem, chciałaby,m kupić w żywych kolorach, żeby małemu się podobało, a wiadomo dzieciaki lubią żywe kolory... więc chyba będę bardziej patrzyła pod kątem dziecka, a nie żeby mi do salonu pasowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...