Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no to strasznie długasna.moj Filip mial dwa pomiary po zgieciach wyszło 76 wiec go zmierzyła na stojaco i od teraz na stojaco bedzie mierzony by mu tak duzo nie wychodziło 🙂 i ma 73 cm, ale na 74 cm to niektore spodnie jeszcze wejda i bluzy,tez juz na 80 wiekszosc ubranek mamy zwłąszcza body, bo tłów ma długi. 🙂 i to jest problem. ja chcialam spiworek-kombinezon kupic i kupilam bo dostepne sa tylko 74 maxymalne a on hmm....za mały jest, no bo kto majac rok czyli rozmiar 80 ubiera dziecko w spiworko-kombinezon? raczej w zwykłe kombinezony z nogawkami... ah... dla mnie to problem taki rozmiar.. 😞 znalazłam w cocodrillo na necie 80tke, ale jak nie widze na zywo jak to wyglada to tak srednio kupowac w ciemno takie drogie rzeczy..mali modele nam rosną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello!
nadrobilysmy wszystko 🙂

u nas tempka od wczoraj 38,1-38,2 , maruda malutka ze hoho
na szczesie jest weekend wiec nie jestem sama 🙂
dzis zupka z gołąbkiem

Lenka super poza - ucieczka z bujaka 🙂

ja tez mam multisporty ale my dostajemy te karty zupelnie za free do kwoty chyba 250 albo 300 zł z socjala a jak to wykorzystamy to wtedy dopiero dokupujemy za fajne stawki
ale ja nie miałam czasu skorzystac
i dzięki Gosiu za gruszę bo bym zupełnie zapomniała, jakies specjalne warunki trzeba spełnić ?! czy tylko długość urlopu?

Niki padła..

A Ja próbuję swoich sił w Bobovicie i na razie się łapię na 15 miejscu chyba albo 14
a 15 jest punktowanych
więc jeśli któraś z Was dostała ode mnie zaproszenie na meila i ma chwilkę na zagranie to będę wdzięczna 🙂

u nas są już dwie trójki ale do linii dziąsła, normalna kość wystaje jak u mnie tylko kończy się z granicą dziąsła
i u Natanielka mojego brata to samo się robi 🙂 a ma całe 2 mce 🙂 , widocznie geny

wydaje mi się, że teraz ta temp to na zęby.. bo ani katar ani kaszel..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zostawiłam Pawełka na macie, poszłam do łazienki, wracam, a ten Maluch na brzuszku uradowany! Sam się obrócil jak mama wyszła 🙂 A przy mnie to tylko na boczek i obserwował.
Jutro robimy Pawełkowi rodzinnego Mikołaja, ciekawe co tam fajnego dostanie 🙂
Doris, jak krzesełko? Powiedz mi, czy te kółeczka jakoś fajnie się blokują? I czy blokuja się cztery czy tylko dwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Czerwcówka jak masz ciągłość, no i 10 dni urlopu ciągiem musisz wziąć w tym roku! - co do tej gruszy

acha i ten wniosek musisz koniecznie złożyć jeszcze w tym roku też!


oj ale ja w tym roku to ma opiekę a urlop planuje w przyszlym 🙂


to nie będziesz miec gruszy za2011 niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka super!
Filip drugi raz unynany na balkonie spi w gondoli w pokoju juz ale jeszcze balkon otwarty..zaraz przymkne..
Czerwcówka a moze trzydniówka?
Buterfly gratuluje obrotu Pawełka na brzuch.dzieciaczki to sa cwane, jak sie z nimi bawimi to nie chca sie wysilac a jak nie bawimy to mysla co by tu zmajstrowac 🙂 ps.otwierałas juz ten deserek dla 6 miesieczniaków bo jestem ciekawa jaka ta konsystencja jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, nie otworzyłam. Jakoś sama nie wiem... napisane, że od 6 miesiąca to mnie jakoś stopuje. Głupia chyba jestem... Dziś dałam troszkę marchewki (może jak przyzwyczaję Pawełka to przejdzie to uczulenie, wczoraj też troszkę dostał i było ok) i troszkę banana. Jak otworzę to dam znać na pewno! Póki co mam jeszcze tyle jedzenia dla niego, że spokojnie może poczekać ta brzoskwinia. A jutro Paweł kończy 5 miesięcy to się zacznie z jedzonkiem. Mama kupiła mi książkę "Kuchnia dla dzieci" i tu są przepisy na każdy miesiąc życia Maluszków poczynając od 5. Nie jest tego dużo i te pierwsze przepisy nie są zbyt odkrywcze, ale im starsze dziecko tym te przepisy fajniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no własnie mialam kupic, ale na pólce był jeszcze sopelek a na odwrocie penatenu bylo logo jonson and jonson i dlatego wybralam sopelek tez ma dobre opinie testowany w gorach,ale narazie poki sa te temp.dodatnie to uzywam bambino bo nie mamy czerwonych polikow,a od 6ego jak skonczy to sopelek bo na sopelku jest napisane po 6ym miesiacu.poki da rade to bambino no chyba ze beda czerwone poliki to juz zapodam sopelka. a z tym deserkiem tez bym nie otwierala ale bylam ciekawa jaki w srodku bo a noz sie zdecydowalas skoro taki skład nomalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, ale dzień... o 11 zadzwoniła znajoma z tekstem, że pracę trzeba oddać zaliczeniową... więc w 15 minut ją napisałam i zawiozłam, niedawno wróciłam, i zaraz na 17 znowu jadę do szkoły, ale już bez Marysi 🙂 teraz piję kawę drugą i zjadłam śniadanie... armagedon na 17 mam napisać 3 prace a 16 wyjeżdzam hehe jak zwykle wszystko na opak mam zaplanowane 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny, ja przez te kursy nie mam czasu 🙂
doszedl mi jeszcze kurs na przedluzanie rzes, prawdopodobnie tatuaz biologiczny tez 🙂

Nasza noc dzis byla koszmarna, mala budzila sie co 30 min, lekki stan podgoraczkowy i w efekcie mamy prawa jedyneczke- dolna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka dziewczyny!
Ania gratuluje obrotu Pawełka 🙂 Mój Wojtek od wczoraj tez sie obraca 🤪 Na początku myślałam że przez przypadek ale teraz prawie przy każdej okazji robi obroty 🙂
Kasia gratuluję ząbeczka!!! Super!!!
Magda na wszystko na raz masz!!! Żeby Ci tylko Marysia dała czas na to!
Ja bym nie napisała nawet wstępu...ehh Wojtek ma marudliwy okres...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...