Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aj Doris moze i sobie jakos radze ale czasami brak mi cierpliwosci. jak przed sekunda. wycwaniła sie i wypycha jezor jak jej wkładam jedzenie. normalnie sie wydarłam: Ty małpo jedna butelka nie, łyzeczka nagle tez nie, szkoda żryj albo pójdziesz głodna spać, żywcem wepchnełam jej kaszke do żoładka. 😠 😠 😠a teraz mi jej szkoda bo siedzi w bujaku jkaby chciała przeprosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ciiiiisza, chyba wszystkie mamuśki czytają "UŚNIJ WRESZCIE" ... HAHAH 😁
Ja sobie jutro wydrukuję bo z kompa nie lubię czytać (poza naszym forum 😉 )
lecę spaciulku. Mieliśmy z m. jakiś film obejrzeć ale nie mamy żadnego popcornu ani chipsów ani piwa ... więc lecimy spać, dobrej nocki bez głupich snów !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris dość droga ta Calma ale to zawsze coś, można spróbować. Uciekam z psem na dwór, mała zasnęła przed chwilą. Nie chciała jeść to łyżeczka bo była chyba za bardzo śpiąca i się złościła że ja jej coś wpycham a ona chce lulu. Podrzućie mi link do wkłądania fotek, zawsze go gdzieś gubie. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niezła ta butelka... ale coś mi się nie chce wierzyć, że to zadziała... sorry za takie podejście ale wiem po Maryście jak trudno było ją nauczyć jeść w drugą stronę, czyli zrobić tak żeby przeszła z butelki na pierś, a później z kapturków na goły sutek... pamiętam jak mi było przykro gdy udawało jej się złapać cyca samego, a jak poczuła że to cyc to miała odruch wymiotny bo była przyzwyczajona go gumowego smoka... i sądzę że nauka picia z butelki też polega na tym, że dziecko nie chce czuć smoczka tylko miękki, plastyczny cyc...
Kasienka a smoczek Oliwia ciumka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
ojej bidulka...
a Ty idziesz "do roboty" od stycznia, tak ?
co z tą CALMĄ ? WEJDŹ NA ALLEGRO:
http://allegro.pl/medela-butelka-calma-150-ml-smoczek-oslonka-i1943512425.html


fajna ta butelka, szkoda że takiej nie kupiłam jak dawałam mleko na wieczór małemu, może do dzisiaj ssał by pierś.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak poczytalam nad czym sie wczoraj zastanawialyscie,tez mnie uderzylo to,ze spora grupa mam z brzuszka zniknela..
wydaje mi sie,ze niektorym z trudem przychodzi publiczne jakby nie bylo "wylewanie"problemow,moze cos poszlo nie tak i chca byc same ze swoimi klopotami,a moze po prostu macierzynstwo przerasta i nie ma na nic czasu??albo tak jak jedna mama(dosc dziwna zreszta)bodaj na kwietniowkach napisala:cytuje"a odwalcie sie nudne jestescie nie chce mi sie gadac ciagle o tych zupach i kupach"
osobiscie wdzieczna jestem,ze wynaleziono internet za to forum i stronke oklaski dla Was i admina,mimo ze mam juz dziecko to wielu nowych rzeczy sie dowiedzialam!buziaki dla Nequitii za rade z karmieniem lyzeczka!to dziala!!!
zmykam ,bo Lenuszka cos za bardzo spiewa,wesolutka-pewnie sie osrala 😉aha!w koncu dzisiejsza noc spokojna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):Zazwyczaj wychodzą jedynki jako pierwsze co nie znaczy że te 3 nie idą pierwsze...


z zebami jak z cala reszta w medycynie-zazwyczaj to nie znaczy zawsze!choc osobiscie baaardzo by mnie takie kielki zaskoczyly 🙂jak juz wyjda,to poprosze zdjecie maluszka z szerokim usmiechem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny... wczoraj przeczytałam tą książę i się zastanawiam.. właściwie to nad tym zastanawiałam się już wcześniej, no ale teraz tym bardziej... Wasze dzieci jedzą i zasypiają czy najpierw śpią, a jak się obudzą to domagają się jedzenia? U nas jest tak, że jak rano Pawełek po przebudzeniu dostanie jeść to potem się bawimy, a jak się zmęczy (zazwyczaj po ok.2,5-3h) to zasypia. A jak się obudzi to pierwsze co musi być cyc. I tak przez cały dzień. Jedyny posiłek, ze najpierw jest jedzenie, a potem spanie to wieczór- zasypia bez problemu sam. w tej książce jest napisane, ze normalny cykl to jedzenie, spanie, zabawa i tak w kółko mniej więcej co 3h. Ale jak ja chcę najpierw go nakarmić, a potem ma iść spać to zasypia na cycu i to sie moja z celem..bo wcale się nie naje, a jak się obudzi to jest głodny. Nie wiem, czy powinnam zmienić ten system czy nie? a jak tak to jak? W sumie to karmienie po spaniu nie jest złe, bo Pawełek jest wtedy bardzo zadowolony i zawsze wiem, czego się spodziewać...jak wrócę do pracy to np.moja mama będzie wiedziała, że jak Pawełek zasnął to może sobie przygotować wszystko, bo po przebudzeniu będzie jedzenie. Co sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...