Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Co do Luny to mnie po prostu zdziwił fakt że skasowała swoje konto.chyba ze sie samo kasuje jesli ktos sie nie loguje długo...ale nie wydaje mi sie bo tylko jej znikło.przykre ze tak po prostu usunęła sie z tego co było. tzn są to bądz co badz jakies wspomnienia. a jak tak kazdy bedzie kasował swoje konto to nic nie pozostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
uuuf, nadrobiłam !
zaraz idę zjeść obiadek,
Julka drzemie,
Ania- rzeczywiście jesteś pier...nięta hahha - żartuję oczywiście ! 😉 ja aż tak się nie wczuwałam w mycie brodzika, wsypałam tylko kreta jeszcze bo moje wypadające włosy zapychają wszystkie odpływy - MASAKRA.
Iwona- Julka miała lekki, suchy kaszel, ale jak byłam u lekarki i ją osuchała to stwierdziła, że ma dużo wydzieliny wiec ten kaszel to pewnie jest bardziej mokry niż suchy. Lepiej nie lekceważyć nawet najmniejszego kaszlu u takiego dziecka bo wystarczy jeden dzień i może być zapalenie oskrzeli jak u nas. Ja w szoku byłm jakona mi to powiedziała !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za odpowiedź 🙂 Ja nie wiem...dziś np nie kaszlał...ja czasem to panikuje ☺️ Paweł to mi czasem mówi że szukam tej choroby ☺️i że powinnam wyluzować...ale nie wiem...jak bedzie kaszlał to pójde i już

Ania jaka Ty laska fajna jesteś 😁 Wyglądasz na 20 lat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Człowiek głupi zamiast razem z dzieckiem się położyć to szuka obie zajęć... tak ja ja teraz, idę na spacer 😁


no właśnie, ja też tak mam, ale kiedy zrobić coś dla siebie jak nie wtedy kiedy dziecko ululane ?
Mama moja zawsze mi gada w ten sposób jak się skarżę, że niewyspana jestem.
Wyśpimy si po śmierci 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania - bardzo ładne to zdjęcie nowe ! Ja Wam powiem, że mało mam zdjęć z Julką bo mój m. to nie lubi robić zdjęć więc wszystkie zdjęcia to Jula ma sama albo z tatusiem! Potem powie jak duża będzie, że mama to się nią nie zajmowała bo na zdjęciach to tylko z tatą ! 😠 😠 😠
Muszę kupić statyw 😁

Dziś spróbowałam dać małej herbatkę hippa - lipa + rumianek w niekapku przerobionym na kapka (sposób, który przeszedł u Oliwki Kasi) i ... DUPA ! Ciekło jej, zakrztusiła się i się wystraszyłam, potem się tak wnerwiła, że miała humor zwalony przez godzinę. Ja muszę chyba jej łyżką to picie podawać, eehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Thx Ania 😉
Marlenka kupki mogą być rzadkie przy ząbkach. I u Wojtka też bardziej 3-ki i pytałam właśnie o to jak byłam u kontroli czy nie powinny najpierw jedynki pójść to mi powiedziała że wcale nie! Zazwyczaj wychodzą jedynki jako pierwsze co nie znaczy że te 3 nie idą pierwsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do "gównianego" tematu to u nas dzisiaj też była w końcu kupka... Maryśka to jakoś tak robi nieregularnie ale oprócz tego wszystko jest okey...
Marlena jak jest powyżej 10 kupek dziennie wtedy jest biegunka i należy się do lekarza zgłosić...


A na obiad mama Madzia zaserwowała chłopom (mój R i teściu) wołowinę w sosie chrzanowym z koperkiem i ziemniaczki 🤪 dumna z siebie jestem no i teraz gotuję barszcz biały na jutro 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...