Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris trzymam kciuki za Twoje przestawianie małej z cyca. 😉
Nequita kurde ja tez juz nie daje rady z tymi nocami. wczoraj jak siedziałam przy kompie do 1 w nocy to stwierdzilam ze sie w ogóle nie półoze bo tylko bede sie złoscic wstawawniem co chwile. ale padłam a rano wyłam ze znów cały dzien przede mna po pieknej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti - napisz proszę co już z jedzonka dałaś Filipkowi bo Ty tak jak ja raczej po malutku wprowadzasz wszystko a jak czytam pozostałe dziewczyny co już wprowadziły to mam wrażenie, że jestem opóźniona, u nas narazie tylko : jabłka, brzoskwinki, banan, jagody gruszki; marchewka; kaszka mleczno -ryżowa malinowa, kaszka mleczno -ryżowo-kukurydziana bananowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris u nas to jest powalona historia 🙂 bo w szpitalu Mała dostawała butelkę jak w inkubatorze była, później nie umiała chwycić cyca, więc ściągałam i jadła z butli, później nauczyła się jeść przez kapturki i jadła cyca, czasami dostawała butelkę, później nauczyła się jeść normalnie i już nie dostawała butelki... dopajać herbatką zaczęłam ją w szpitalu jak teraz była i pije normalnie, ale nie chciała pić mm z kaszką lub kleikiem, a dzisiaj samo mm wypiła ze smakiem 🙂 ciekawe jak po tym pośpi...
Była na samym cycu, ale jak po mm będzie spała to wprowadzę na stałe tą butlę jak Ania 🙂

Kasia ja właśnie wczoraj też po 1 się położyłam bo dobry film oglądałam 🤪
Człowiek głupi zamiast razem z dzieckiem się położyć to szuka obie zajęć... tak ja ja teraz, idę na spacer 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikaanka powieksz zdjecia nastepnym razem 🙂 fajniutki ten Twój Oskarek ale ajkeis aktualne w takim razie prosimy.kurcze jak Ty młodo i wygladasz.macierzynstwo Ci służy.
Doris ja wprowadziłam :jabłko, marchewkę, ziemniaka,szpinak,brzoskwinię (ktora jest obrzydliwie słodka nie kupie wiecej), i teraz dynię.a i jadłam juz tydzien cytrusy wiec tez taka nowosc ze go nie uczuliły przez moje mleko. kazdą rzecz daje tydzien ale te które raczej nie uczulają to łacze tzn np gdy 3-4 dni juz je jakis produkt to wprowadzam inny w drugim posiłku.a te które moga uczulac to raczej staram sie minimum 5 dni by jadł same.no i z herbatek była melisa z jabłkiem, a dzis kleik ryzowy z moim mlekiem.bo wymiekam co godzine pobudka, ciekzo uspac.człowiek sie przyzwyczaja do tego co dobre.narzekałam ze mi sie budzi 3 razy , a wczesniej ze 2 razy to powrociło tyle pobudek ile mial wczesniej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zadzwoniłam do firmy co produkuje bebiko i mnie w koncu zapisali na te 4y saszetki mleka.dobra sprawa takie saszetki bo jedna to zuzyjesz i nastepne mzona otworzyc kiedystam a nei jak z całym pudłem wywalic po 3 tygodniach trzeba a raz sie np uzyło... z hippa mleko tez dostalam juz choc jeszcze nie wypełniłam linku. chyba wypełnie jeszcze raz to moze dostane druga paczke 🙂 ale patrzcie z gerbera nawet raz nikt nie dostał...ale chytrusy 🙂
dałam dzis kleik ryzowy z moim mlekiem i jestem rozczarowana bo kurcze pisało 6-7 łyzek na 200 ml.ja miałm 90 ml mleka wiec dałam 3 łyzki i wyszło lejące sie. nie zdazyłam juz dodac wiecej bo juz sie ochłodziło od tego mieszania.a chciałąm taką gestą zrobic..bu. no ale zjadł całe, bardzo mu smakowało.
przyszedł projektor, na poczatku myslałam ze zepsuty bo baterie włozyłam melodyjka gra a obrazki sie nie ruszają, ale baterie jednak za słąbe były, włozyłam nowe to zadziałął ale Filipek jest wybredny.. nie bardzo mu pasuje takie cos,szybko sie nudzi patrzeniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zawsze mnie irytował ten serial rodzinka.pl , ale dziś normalnie śmiałam się w głos, co ja nigdy nie brechtam przed tv.
Teraz top model, nigdy tego nie oglądam ale Gosia przypomniałaś mi o tym programie a dokładnie o tym, że jest tam ta kobieta-facet.
Śmigam z psiuńkiem, winko i tv. Mała zasneła mi na kolanach o godz.21, wymordowałam ją. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...