Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a co takiego Niki dobrego wcinała??? 🙂

Ania mój czasami mruczy sobie pod nosem... coś podobnego do marudzenia, tyle że tak cichutko i nie płacze 🙂

a mój Milo podczas jedzenie macha lewą nóżką, to samo jak siedzi na leżaczku-bujaczku... tak macha tą lewą noga, że się sam potrafi rozbujać 🙂 cwaniaczek mały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czerwcówka - musiałam przeoczyć Twój post o tym L4. No ale dobrze, że dziś zadzwoniłam do kadr i się dowiedziałam, dzięki temu szybko zareagowałam i biegiem do internisty po zwolnienie na mnie (skoro ja też jestem chora).

Gosia - fajny ten Twój gin, że Ci tak na rękę idzie. Jak z nim gadałaś, że się udało ? Ja to jestem słaba jeśli chodzi o takie proszenie czy ściemnianie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz co Doris, ja zaczęłam jakoś, że dziś akurat ostatni dzień mojego macierzyńskiego, i on od razu zaczął sie pytać, co tam mam w planach, czy jutro idę do pracy, no to mówię że an razie wypoczynkowy, potem może opieka, ble, ble i sam mi zaproponował! On jest na czasie, bo jego córka też niedawno rodziła, a poza tym płacę mu tyle kasy regularnie że może się jakoś zrewanżować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hhhaha, ale Niki się upaprała !!!

Agata, Magda - w końcu zdecydowałam się na to krzesełko choć nie było mi łatwo. Jestem strasznie niezdecydowana i długo podejmuję dec. Czasami sama jestem nasiebie zła, że takie pierdoły tyle czasu analizuję 🤢 Wahałam się co do tych kółek bo jest jakaś norma, że powinny mieć tylko 2 ale są na allegro krzesełka renomowanych firm (tyle, że sprowadzane z USA) z 4 kółkami i to mnie przekonało do tych czterech.Ania- no mam nadzieję, że te kółka nie będą badziewne i niebezpieczne. Myślę, że stabilność krzesełka z 4 kółkami a trakiego z 2kółkami oraz z 2 takimi jakby kulkami 😮 jest podobna, a mnóstwo jest właśnie krzesełek -kółka + te kulki. 😮

Kasiar - oglądam właśnie - masakra ten dokument o tej Nikoli !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie tez mój gin chciał dać od razu zwolnienie i był ciężko zdziwiony, że ja nie chciałam 🙂
Paweł strasznie mruczy jak się bawi.. Dosłownie tak głośno, że nie słychac radia czy TV! To taki dźwięk jakby cisnął kupę trochę... ale to tylko jak się skupia na jakiejś zabawce mocno- tak zauwazyłam...
Co Nikolka jadła? Wygląda całuśnie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas było wczesniej takie zjajanie jak u Gosi pewnei. takie gadanie szeptem jakby, a teraz powrót pisków, on cały czas piszczy i krzyczy.
Gosia ekstra pomysł z tym sutkiem. pomysłowy ginek. Doris dobrze że jakos sie udało z tymi zwolnieniami. krzesełko bardzo fajne i cena jeszcze fajniejsza 🙂 z wyborem tak samo mam 🙂
Kasiar ale fajnie Zuzia ma juz tylu znajomych rówiesników.
my pp szczepieniu.mały ma 73 cm jak go wziełam by stał, a po zgieciach to wychodziło 76 wiec zrobiła w pozycji stojącej wymiar 🙂 waga nieciekawa, choc pediatra mówi ze ok ale jak dla mnie nie. bo spadł z centyla znowu jest juz ponizej 25ego.wyglada dobrze wiec nie rozumiem, chudy nie jest.jest normalny. chyba mu kaszke zaczne juz dawac.wazy 6900 😞 bardzo płakał i to długo przy szczepieniach, bo pneumokoki baaaardzo bolą. zaniósł mi się dmuchnęłam mu w twarz złąpał oddech potem znów sie zaniósł znów dmuchnęłam i jakos poszło.w kielcach okazuje sie z etez są darmowe meningokoki ale dla urodzonych w 2010 r.i dobrez bo bym miała dylemat szczepic czy nie szczepic skoro darmo, a takto nie faszeruje go wiecej tymi szczepieniami.
a i jestem zła bo pyatała mnie o to czy nie staram sie o zasiłek zebym poszła załatwiac sprawy z orzeczeniem o niepełnosprawnosci okresowej. bo bez tego ona mi nie wypisze w przyszłym roku opieki. bez sensu. w tym roku ze posciemnia na przeziebienie itd. bez sensu przeciez skoro Filip jest rehabilitowany to tymbardziej powinnam otrzymac opieke. ja to jutro zadzwonie do zusu i sie spytam czy musi byc zaswiadzcenie o niepelnosprawnosci, tam pisało na stronce zusu ze dziecko ma byc chore a nie niepelnosprawne.a chore przeciez nie znaczy tylko przeziebione. musze isc do OWi i skserowac historie choroby ewentualnie mzoe neurlog wypisze a jak nie to przeciez mam jeszcze prywatną pediatre.wkurzyla mnie. łachy nie robi.a co do załątwiania grupy to nie bardzo mam na to ochote ciągac dziecko, chyba ze bedzie krucho z kasą to tak a takto to chce ta opieke i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikolka wcinala zupke warzywna z kroliczkiem własnej roboty.
Wcale nie szło tak słodko :-) ale 120 ml w 2 ratach udało sie wywalczyć!!

Ja byłam na zwolnieniu chyba od 3 mca, tez Priv chodziłam, jak tylko zobaczyłam serduszko i przeczekalam 12 tyg już mnie nie było :-) na szczęście udało sie donosić i dziś mamy Niki.

Już jutro wybieramy sie na spacerek, koniec chorowania.
Myśle o dunkanie tak przed sylwestrem zeby zacząć a z drugiej strony na święta tyle okazji...
A i dziś wymyslelismy z m ze uciekniemy gdzieś na narty z dzieciakami na święta. Z dala od babki. Tylko My i dzieciaki ;-)
Znacie takie miejsce, rodzinne, przytulne, nadające sie dla Niemowlaka i z wyciagiem niedaleko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...