Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasiar fajny wózeczek! i trzymaj się tam, to tylko 19 dni 😉 dasz radę 🙂 my też już mamy spacerówkę, ale póki co Milo jest twarzyczką do mamusi 🙂

co do szorstkości u nas też są takie szorstkie obszary, nie wiem co, ale spróbuję z tym sudocremem jak Mikaanka napisała..

no i u nas też ostatnio noce ciężkie... nie chce iść spać, wczoraj jak nigdy wcześniej się nie zdarzyło, musiałam go wyjąć z łóżeczka i wziąć do salonu, b bym przepis na życie przegapiła... i co u mamusi ledwo usiadłam na sofie odleciał.... a noce ogólnie... masa pobudek.. kiedy to się unormuje? czy to zęby czy skok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i widzicie, kazdy co innego mowi z tymi krostkami, ja juz sama nie wiem.... poobserwuje troche. Dzis Adrian dostanie banana z brzoskwinka, zobaczymy.
Dziewczyny kupilam projektor dla dziecka, sa kolorowe figurki, literki, cyferki, muzyczka, rozne dzwieki i mozna tez samemu cos nagrac. Kombinuje, bo on musi jakos sam zasypiac, mam dosc noszenia na rekach, kregoslup mi peka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta mój adres [email protected]

Dziękuję.

Mamuska Moja Lenka też ma suche miejsca tylko nie krostki a takie plamki, które wyczuwa się pod palcami. Ma też dwie takie hmm "żólte" na nóżce i pod kolankiem. Lekarz przepisał krem ze sterydami, którym mieliśmy smarować 3 dni potem Lipobase a na buźkę Beptapten. Kazał też prać w płatkach mydlanych. A co już dałaś i jakie kupki robi Adrianek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 ja mu juz podalam tak:
warzywa: seler, ziemniak, marchew, brokula, fasolka szparagowa, burak
owoce: jablko, banan, gruszka, jagoda.
mieso: gotowany kurczak
Poza tym kleik ryzowy naturalny i o smaku waniliowym.

Kupki ok, roznej konsystencji i koloru, w zaleznosci od tego co jadl. Codziennie 1-3 kupki.

Cos mi sie wydaje ze zeby beda szly, bo nawet po jedzeniu robi sie marudny, grzebie w tej buzi non stop, no i kupki czasem rzadkie, chwilowe goraczki (czasem tylko pol godziny). Macalam mu dziasla, nic nie czuje ale widac wyraznie juz doleczki gdzie maja wyjsc zeby, sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już nie mam pomysłów, robię mu zupkę: marchew, ziemniak, pietruszka seler, czasami dodaję buraka, a czasami brokuły (ale ta średnio lubi). Nie mogę znaleźć w sklepie świeżej dyni, bop bym zrobiła z dynią... jakie jeszcze warzywka dodajecie do zup??

i pytanie odnośnie GLUTENU

czy już zwiększyłyście dawkę tego glutenu w zupce? czy dalej 2-3gramy tzn pół łyżeczki??
jak powinno się zwiększać dawkę po jakim czasie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata w tym poradniku BObovita co dostałam ostatnio, jest napisane że dzieci karmione piersią 2 miesiące ekspozycja na gluten, dzieci karmione sztucznie 4 miesiące ekspozycji na gluten, z tym że tu po 2 miesiącach zwiększa się do 6 g.
Dzieci karmione piersią po tych 2 miesiącach bez ograniczeń mogą jeść gluten, oczywiście jeśli wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny
Mikaanka Oskarek super chłopczyk.
Mamuska u nas tez takie liszaje sie pojawiaja. jak była wylaxznie na piersi miała na udzie, teraz ma na podudziu, wiec u nas powiazanie z glutenem raczej nie.
Aj kobiety, Wasze maluchy teraz zaczeły sie budzic czesto w nocy, a ja kurcze od pół roku ani jednej nocy nie przespałam całej. u nas standard to 4 - 6 pobudek. Ja to wyje rano o 5:30 bo wtedy juz budzi sie tak ze trzeba sie nia zajac. potem zasypia na godz.
Gosia no to teraz juz wiem jak marudził Ci mały, trzydniówka też za nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja dzis spróbuje inaczej, zawsze myjemy ja o 19:30 max, dzis kapiel po "barwach". Moze ja ja za wczesnie kłade spać. Gosia smyknij mi tez te ksiazke [email protected]. wielkie dzieki.

a my dzis po wizycie w pracy, wszystko juz wiem,. smigam w grudniu na jeden dzien zwinac aktualne oferty i cały grudzien przygotowania do powrotu.
jutro załatwiam żłobki, moze cos sie uda i chyba jak u Ciebie Gosia od wrzesnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj eksperymentowania ciąg dalszy... kąpiel z 19 przeniesiona na 19:30 (już resztki sił miała), później butla 180ml mm... zjadła 140ml i dopchałam ją cyckiem, zobaczymy jak przetrwa noc, bo poprzedniej nocy już budziłam R bo nie miałam siły do niej wstawać co 5 minut 😮
Ogólnie dziś w dzień jak Mała spała to ja z nią i spała po 1,5 godziny... ale kurde przecież nie mogę sobie takich drzemek urządzać bo chaty nie ogarnę... no i dwa spacerki były krótkie bo mżawka była cały dzień... zaraz pewno śmigamy na spacerek z psem 🙂

aha u nas brokuł nie podszedł Małej... na 2 dzień się prężyła jakby miała wzdęcia... więc będę musiała ponowić próbę za jakiś czas 🙂

A... no i poszukuję wózka używanego 🤢 żeby mieć zastępczy bo swój oddaję na gwarancję, a 16 albo 17 wyjeżdżam z Marysią na conajmniej miesiąc odpocząć 😉 do swoich rodziców i czymś muszę tam ją transportować... znalazłam ogłoszenie, że ktoś sprzeda roana marite za 150zł, tylko ciekawe w jakim stanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...