Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agatka no u nas dokladnie tak jak piszesz, dialog jest 🙂. Najbardziej mi sie chce smiac jak Adrian probuje cos wytlumaczyc a ja nie rozumiem i on sie wkurza, czasem nawet sie rozplacze 😁.
Dobrze ze szczepienie macie juz za soba, my kolejne mamy jak Adi bedzie mial 11 miesiecy.

Gosia u nas od 9kg tak owszem ale i od 9 miesiaca, nie wiem czemu 😮, ale troche sie boje kupowac. Tzn. grupa 1, bo grupa 0 to sie zgodze, ale Adrian juz sie nie zmiesci.
Pokaz jaki Ty kupilas, bo pewnie przeoczylam gdzies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam fotelik 9-13 kg ale zanim Niki osiągnie wagę 9 kg to chwila minie... Moja chrzesnica ma 17 mcy i nieco ponad 9 kg waży a je jeszcze nawet w nocy i kotleta złapie buzia sie nie domyka ;-)
Najwyżej trochę wcześniej zamienie

Dziś dzien darcia!!! Jak poparzona wyla od południa, nawet rączki beee
A jak smok sie zatkal przy kolacji... Jezuuuu
Jeszcze ja słyszę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ja właśnie chyba też bym wolała je obejrzeć na żywo, przymierzyć, dotknąć 😜
Trochę drogie ale tu chodzi o bezpieczeństwo więc nie zamierzam oszczędzać. Jak sobie oberzałam filmik z crash testów i zobaczyłam jak się niektóre zachowują to stwierdziłam, że życie i zdrowie mojego dziecka jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZE.
TO TY TEŻ DAJ ZNAĆ JAKBYŚ PIERWSZA JE OBEJRZAŁA BO JA NARAZIE TYLKO CZYTAM I SIĘ PRZYMIERZAM DOPIERO BO JULKA JESZCZE W NOSIDŁO WCHODZI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W Guardianie ulepszona została widoczność na boki dla dziecka oraz ochrona przy uderzeniach bocznych. Dzięki poprawionej geometrii dziecko widzi wszystko do przodu i na boki siedząc prawidłowo oparte w foteliku - ma to znaczenie dla bezpieczeństwa - główka jest w zagłówku a nie wychylona do przodu; oraz dla zdrowia plecków dziecka - są podparte a nie wykrzywione (certyfikat AGR). Nie jest sztuką wyprodukować fotelik z gigantycznym zagłówkiem z którego nic nie widać i z którego dziecko cały czas się wychyla - to żadne zabezpieczenie w czasie wypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marika321 napisał(a):
aaa i jeszcze jedno co macie do nosków dla maleństw bo ja kupiłam nose frida aspirator i spray tetrisal i nie jestem pewna czy może byc ten spray ....


Ja mam ten spray od początku. Jest ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też trzymamy kciuki za Szymona!

Buziaczki dla Nikolki! Cudnie wyglądacie 🙂

Gosia Borysio też przystojniaczek....
Mój FIfcio też tyle ważył na szczepieniu. 9100 ale to już było chwile temu. I też z 80 mi już wyrósł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysia śpi już 2 godziny, ja byłam na spacerku z R, kupiłam dużo marchwi, pietruszki i selera... baza do zupek, wszystko obraliśmy, starliśmy i popakowałam porcje na dwa dni na zupki, więc tylko wsypać do wody i dodać składniki zmienne hihi trochę mniej roboty będę miała w ciągu dnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas też zawsze się drze przy czyszczeniu nosa...

Też kaszlu nie ma... te syropki pomogły chyba... dzisiaj powinnam iść na szczepienie... no właśnie z katarem można iść? nie ma gorączki, nic złego się nie dzieje oprócz płaczliwości, marudzenia i nie dawania mi spokoju nawet na sekundę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...