Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
heja
U nas też kiepsko.
3 pobudki : w sumie 2 sprowokowane przeze mnie bo tak się kręciła (nie mogła znależć sobie pozycji do spania -raz na boczek, potem obrót na brzuszek, aż zbrakło miejsca na ten obrót więc wylądowała na obiciu), że musiałam iść zobaczyć czy się nie zakopała w pościeli. Ostatnio to budzi się jak miesięczniak - co 2 godziny !!! Nawet mm próbowałam zapodać ale beee.
Nie napisałyści mi co sądzicie o tym bym spróbowała MLEKO HUMANA bo jak pisałam wcześniej Julka polubiła mleczną kaszkę tej firmy. Wiem, ze smak będzie inny ale może różnica nie będzie radykalna ? Co sądzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej! U nas nocka ok. Tylko o 1:30 zaniósł sie kaszlem nieziemsko, az oboje z Marcinem zerwaliśmy się z łóżka, dałam mu pić i przeszło, ale nawet oka nie otworzył!Obudził sie o 5:30, dostał cyca i spał do 8 u siebie. Ja dochodzę do wniosku, że te pobudki to była masakra w nocy, ale najwięcej chyba po psychice dawało mi to, że on ciągle budził się z płaczem i za cholerę nie chciał sie uspokoić. A od dwóch dni ta ostateczna pobudka jest taka jak była dawniej: to ja się budzę, bo już jestem wyspana i po prostu słyszę, że on sobie coś tam gada albo się bawi i do niego wstaję. I wreszcie mogę mu powiedzieć jak dawniej "dzień dobry", a on uśmiecha sie szeroko. A nie ciągle wycie... chyba te leki pomogły bardzo. Musiało go fest boleć to gardełko i pewnie zatoki...
Doris ja Ci średnio poradzę, bo się nie znam na mm. Ale jak Małej smakuje to czemu miałabys nie spróbować.A to mleko HUMANA ma jakiś szczególnie inny smak od innych mlek? Czy chodzi Ci o to, że ma inny smak niż kaszka? (co jest normalne)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!

u nas noc nawet ok, karmienie dopiero nad ranem, tylko wierci sie to nasze dzieck, no jakby miejsca sobie nie mogło znaleźć... jak wezmę go do nas, leży na boczku, cyk na brzuszek sie przekręci, podnosi główkę i patrzy gdzieś ale ma zamknięte oczy... leci na bok w stronę Marcina - jakby chciał sie przytulić, potem w moją, tak kilka razy i gleba, śpi. Za chwilę to samo...

ja mam za to problem, wieczorem daje u mm, no i w pewnym momencie mam tak twarde, pełne piersi że nie mogę spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris ja też uważam że jak małej smakuje kaszka, to czemu nie kupić mleka z tej samej firmy, będzie się to wszystko uzupełniać.

POwiem Wam że my kupujemy Bebilon, a byłam przedwczoraj w biedronie a tam były te mleka z nestle jakies różne rodzaje, bebiko, i coś tam jeszcze, no i te mleka są strasznie tanie w stosunku do bebilonu! czy one mają jakiś słabszy skład czy są gorsze, czy co w ogóle?
bebiko i nestle coś ok. 16 zł a bebilon 48!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia tak to niestety jest, jak zaczynasz mm podawać... powinna ci się zmniejszyć laktacja niedługo i przestanie boleć...
Ja karmię już tak rzadko, że nie pamiętam nawet jakie to uczucie mieć takie fest pełne piersi 🙂

A co do mleka, to tak jak ze wszystkim płacisz za nazwę... ja kupuję bebiko, skład nie różni się od innych mlek... ale jest o połowę tańszy niż Nan... na przykład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu, to normalne, bo nagle ograniczyłaś jedno karmienie z piersi...może warto byłoby odciągnąć troszkę, żeby tylko poczuć ulgę? Ja czasem robiłam tak w takich sytuacjach, że dawałam troszkę cyca, zeby sobie ulżyć tylko, a potem mm już do końca. W końcu tego pokarmu zrobiło się "w sam raz".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
POwiem Wam że my kupujemy Bebilon, a byłam przedwczoraj w biedronie a tam były te mleka z nestle jakies różne rodzaje, bebiko, i coś tam jeszcze, no i te mleka są strasznie tanie w stosunku do bebilonu! czy one mają jakiś słabszy skład czy są gorsze, czy co w ogóle?

Ja to zauważylam już na początku, więc uznałam, że zacznę od tych tańszych i zobaczymy... Niedawno, kiedy były takie problemy ze spaniem to podałam Pawełkowi Bebilon, bo już myślałam, że to może wina mleka, ale wcale nie. Było to samo. Ja mam wrażenie, że po prostu Bebilon robi z siebie taką...lepsza markę... Poza tym jeśli lekarz przepisuje już jakieś mleko to tez to jest Bebilon. Może jest lepsze, ale jeśli dziecku nic nie jest to nie wiem, czy jest konieczne...Suma sumarum- kwestia rodzica co wybierze, potem dziecka, co zaakceptuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
poklaskałam Wam 🙂

😘
A tak swoją drogą, to szkoda, że nie ma Bebiko w takich dużych puszkach. A przynajmniej nigdzie nie widziałam... Jest Bebilon i Nan, a Bebiko nie ma. A to byłoby nie dość, ze ekonomiczniejsze to przynajmniej nie trzeba by było tych tekturowych beznadziejnych pudeł trzymać. Chciałam przesypać do jakiegoś pojemnika, ale jest napisane, zeby tego nie robić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za odp.
Ania - to mleko jest w dwóch wersjach - z prebiotykiem i bez, ja chcę kupić BEZ bo wychodzi na to, że to on daje taki DZIWNY POSMAK ŚMIERDZĄCY - jak w większość mm. Kurcze, niewiem jak smakuje mleko z cyca (oczywiście nie zamierzam próbować 😁 ), pewnie właśnie bardzo podobnie do mm. ale nie wali aż tak jak mm. Myśle, że mojej GWIEŹDZIE właśnie ten charakterystyczny smak nie pasuje. Może to mleko będzie mniej waliło ?
Gosia- ja też zastanawiałam się nad tym cenami - dlaczego takie różne, a bebiko i bebilon to chyba jeden CH... że tak powiem 🤨
A ja mam jeszcze cały BEBILON X 2 DUŻYY I DWA GERBERY ... A ONA TEGO NIE CHCE (DOSTAŁAM) I JESZCZE DUŻEGO HIPPA (JEDEN MAŁY I JEDEN DUŻY POSZEDŁ SIĘ PIERDZIELIĆ BO NIE CHCIAŁA 🤢)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tam próbowałam swojego mleka 😉 I jest dużo słodsze niż mm. Ale Pawelek je i to i to więc nie ma problemu. A co do prebiotyków i probiotyków to ja wczoraj do kaszki dodałam (bo musze przy antybiotyku) i smakowała ta kaszka jak kupa! Ale malinowa... Paweł zjadł, ale dzisiaj podam mu to jakoś inaczej, żeby nie psuc smaku kaszki.
Ja mam pytanie do Andzi- jest jakaś szczoteczka, która polecasz dla takich maluszków??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Niestety egzamin nie zaliczony. Na mieście popełniłam gafę, nie zobaczyłam znaku i myślałam, ze jestem na jednokierunkowej i zjechałam do lewej jak kazał mi skręcić w lewo...a tak dobrze mi szło...no ale spoko - w końcu zdam.

Mam pytanko - ile Wasze dzieciaczki jedzą mleka? Ja daje 150 ml i chyba za mało, tylko, że jak dam więcej to ulewa

Dziś ugotuje budyń na próbę, ciekawe czy będzie chciała jeść. Robiłyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tedit26 napisał(a):
Witam

Niestety egzamin nie zaliczony. Na mieście popełniłam gafę, nie zobaczyłam znaku i myślałam, ze jestem na jednokierunkowej i zjechałam do lewej jak kazał mi skręcić w lewo...a tak dobrze mi szło...no ale spoko - w końcu zdam.

Mam pytanko - ile Wasze dzieciaczki jedzą mleka? Ja daje 150 ml i chyba za mało, tylko, że jak dam więcej to ulewa

Dziś ugotuje budyń na próbę, ciekawe czy będzie chciała jeść. Robiłyście?


TEdit nie martw sie, następnym razem będzie lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...