Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Buterfly ksiazeczki fajne obydwie. jak kupisz jakas to sprzedaj info jakie są w rzeczywistosci.co do mycia jak był mały to myłąm po kupce płatkiem kosmetycznym ale sa dla dzieci dzieciece płatki wiec chyba nie maja tej chemii? sa takie wieksze i mniejsze.małą miseczke brałąm miziu miziu.a od 3iego miesiaca biore go na kolanko, w wannie kran odkrecam i reką myje dupsko potem na druga strone okrecam i reszte myje. ale chyba macie prysznic bez wanny?to lepiej w tej miseczce. powiem wam ze te chusteczki to jesli chodzi o kupe to sa kiepskie. kiedys jeden dzien myłam nimi dupke i zrobiło sie małemu odparzenie. i siusiak zaczerwienił.normalnie w jeden dzien.mimo kapieli wieczornej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
rycze jak pokazują filmiki tej Madzi..jej jakbym mojego widziała...jak tak mozna 😞
co do włosów to włosy są the best nawet te na rekach T!!!! targanie najlepsza frajda i tak ajk Doris pisze im bardziej boli tym bardziej on sie cieszy,co za dobre dziecko haha chyba musze kupic peruke, albo lalkę z mnóstwem włosow haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boze patrze pogode...i dopiero we wtorek bedzie u mnie -9, ale odczuwalna -12. bez słonca wiec nie wiem czy wyjdziemy. a ja byłam na swiecie zewnetrzym w poneidziałek ostatnio!!!!!! zwariuje 😞 chciałabym zeby mi ktos został nawet na godzine z małym by wyjsc z tego domu ale gówno. matka mi wielka propozycje dałą ze przyjdzie o 7ej wieczorem. podziekowałam bo mi małego rozbudzi do zabawy, no a ja juz wieczorem nie mam siły na spacery czy zakupy.. 😞 taką mam pomoc.no coz bynajmniej nie bede nikomu dziekowac w przyszłosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz co, Beti...to chyba zależy które zęby. Bo te na dole są mniejsze, więc poszło szybko, parę dni. Ale na górze teraz to już od 3 tygodni było widać. Najpierw kawalątek taki biały, ale nie plamka tylko dosłownie już kość. Wczoraj była lekka kreseczka, a dziś dosłownie łopata wyszła! Bardzo szybko, w szoku jestem.
Co do książeczek to chyba kupię tą drugą, ale sprzedawca jest na razie na urlopie, więc zdążę jeszcze przejść do Matrasa. Tam mają mnóstwo tez takich fajnych książeczek za pół darmo, może znajdę podobne to sobie pooglądam na żywo.
Ja już nei mam siły myśleć, co ta dziewucha zrobiła z Madzią.. jak teraz przeczytałam, że kurteczka na pewno nie była Malutkiej, to już mi rece opadły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobre pytanie Beti zadałaś - mnie też to ciekawi, u nas widać róg jednego, a tego drugiego o którym mówiła lekarka, że się przebił wcale nie widzę ... 😮 szyba za szybko się pochwaliłam ...

Beti -ja też caaaaały czas myślę o tej Madzi, nie daje mi to spokoju ...
W środę oglądałam uwagę i cały czas mam w pamięci tę matkę Madzi kłamiącą do kamery ...
aż mnie serce boli ze smutku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja widze obydwa dwa dolne ale sa cały czas od paru dni takie tyci. i sie zastanawiałąm czy one beda miesiac wychodzic bo zwariuje.dzieki za odp.mam nadzieje ze u nas tez za pare dni powyłaza juz do konca te jedynki a nie stoją i czekaja nie wiadomo na co.
Doris moze ciezko dostrzec, nie wiem jak u Ciebie ale mojemu ciezko zrobic przegląd zebów haha. najłątwiej jak sie drze to wtedy odchyle szybko ale musi byc swiatło bo te zabki dla mnie takie mleczno przezroczyste narazie. jakby były białe białe to predzej sie dostrzeze, moze jak wyjda wieksze to wtedy bedzie juz widac jak na dłoni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ps Buterfly super Ci przytył Pawełek! chyba ze 700g.
ps 2 ja dzis z ciekawosci zerknełam na skłąd kaszki na mleku modyfikowanym i na skłąd samego mleka modyfikowanego, miałąm bebilonu saszetke....i troszke mnie zaskoczyło ze kaszka na mleku nie ma połowy witamin co ma samo mleko. i chyba zaczne robic kaszki ryzowe i dodawac mleko modyfikowane,bo widze ze te kaszki mleczne mają taki podstawowy skład jesli chodzi o witaminy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
400gr w 3 tygodnie. To chyba całkiem nieźle. W każdym razie ja jestem zadowolona, bo nie jadł mi zupek i w ogóle przez te zęby był niejadek, do tego choroba. A jednak przytył 🙂
Ja pamiętam, ze na dole widziałam kreseczki-właśnie takie mleczne, ale pewnego dnia przejechałam palcem i poczułam po prostu ostre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie dziwne to jest z tymi kaszkami, ja też bym tak zrobiła ale moja gwiazda się pewnie pozna (że dałam mm) ...
wogóle to sie teraz zastanawiam czy ona zje mi jeszcze kaszke po tym rzyganiu ... rzygała tą kaszkę, potem jeszcze cycem bo obiadu wogóle jesc nie chciała ...
dziś tylko cyc przez cały dzień + flora bakt. + jogurcik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
napewno nie jest ale zależy czyj hihi
a ja sie włąsnie modle by te 400-500 przytył w miesiac to bedzie juz spokoj na dłuzej.bo jego jedzenie było własnie takie sobie.dzis dopiero mi wtrynił kaszke i to bez marudzenia i sadze ze jeszcze by zjadł wiec jutro dorzuce wiecej.zjadł tez mały obiadek i popił cycem. zabki juz czuje palcem.ale nadal dla mnie takie mleczno przezroczyste.takie mleczne po prostu hahahhaa.ale sa tyci tyci.T. był zszokowany ze takie małe hahah chyba spodziewal sie juz całych 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.tublu.pl/Zabawki/Zabawki_dla_najmlodszych/Mata_Playspot_Skip_Hop_puzzle_piankowe_ZOO.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-02&utm_content=1289#nclid=0ff59ef598e14ed9e73a0ea659b6fd5d
FAJNE!

Pograłam z R i z teściówką w Skribę, ale ubaw... no i wygrałam, wypiłam piwko i fazę załapałam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojej zasnęłam na kanapie przed Władcą Pierścieni.
Milo zdążył się już obudzić, Ł do niego poszedł, potem ja poszłam i wiecie co... nie wiem co mały zrobił, ale smoka znaleźć nie mogliśmy, nie było go nigdzie, nawet kołderkę wyciągaliśmy... omackiem sprawdziliśmy wszędzie, nawet pod łóżeczkiem.... 😁no nic wyparzyłam drugi 🙂

Dobrej nocy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boze własnie przeczytałam na wp ze znalezli ciało MAdzi. a jescze miałam nadzieje ze sprzedała... nawet dziecka nie pogrzebała normalnie..gorzej niz psa potraktowała...
Mamuska u nas nocki lepsze ale tak na zmiane.raz pierwsza faze spi godzine potem 3 godziny potem 2-3 a potem albo nie chce spac od 3ej albo spi z pobudką co godzina.albo sa krzyki co chwila w nocy i sie ma dosyc. ale to wina ząbków.
mały wpierniczył 250 ml kaszki gęstej! widze ze apetyt powoli mu wraca..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełku moc buziaków i uścisków 😘 😘 😘

Sprawa Sosnowiec- MASAKRA!!

Marlena Marysia już przestała się budzić w nocy... to znaczy budzi się o 6 albo 5 ale to już jest znośne hehe i nie narzekam 🙂

Beti no fajne, fajne takie puzzle-mata... może jak wygram to 21 milionów... 😉 przydało by się hehe

Aha i co do nocy, to Marysia zaczęła lepiej spać jak jej kupiłam nowe opakowanie Bebiko... dopiero przedwczoraj zwróciłam uwagę, że jest to mleko specjalnie na noc 😮 ma dodatek kleików kukurydzianego i ryżowego, więc zaczęłam dodawać tylko kaszkę- 4 miarki 🙂 tak więc 7 mleka, 4 kaszki i 260ml wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to widze ze ma apetyt MArysia z tego miksa to wychozi chyba z jakies 300 ml całosci?, ja w nocy zrobiłam w koncu kaszki ale u nas lipa, pospał godzine, nic nie działa 😞 😞
no słyszałam ze jest mleko z samym kleikiem ryzowym i z tymi dwoma. 🙂 a mata no drogawa dla mnie równiez ale bardzo fajna naprawde. taka kasa jest w lotto do wygrania?
mykam bo półgodzinna drzemka dobiegła konca 😞 T. spi po nocy jak sie obudzi to ma sie zajac małym bo ma dzis wolne i chce koniecznie wyjsc na jakies zakupy spozywcze! bo zwariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...