Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
O rany, tylko od 16 mnie nie było, a czytania full.
Zdjecia wszystkie świetne! Też muszę jakies wrzucić niedługo...
Ten pchacz mi się też podoba...ale na razie to ja nie mam na to wszystko miejsca. Normalnie szok. U nas kula pełzak chyba się nie przyjmie i sprzedam ją na allegro. Paweł się jej boi, a powiem szczerze, że faktycznie tak się durnie toto drze, że sama się denerwuje. Za to akwarium jest gites. Mały zajarzył o co kaman i sobie usilnie do niego zagląda, wyciąga rybki itd.
Korci mnie pilot- wszystko przez Beti 😉
Oby Pawełek dzisiaj spał jak należy, bo chyba walnę byka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
A jesli chodzi o karmienia to:

7-7:30 mm 240ml z kaszą manna
11-11:30 kaszka mleczno ryżowa 240 ml na gesto
15:30 zupka 200-250 ml
17-18 owoc lub słoiczek duży jakis owocków z jogurcikiem lub manna
19:30 mm 240 ml
Oprócz tego chrupki, pietki i podjadanie mi z talerza 😉



woooow, ale Wojtuś ma apetyt ...
u nas jeszcze jak jadła obiadek to max ilość jak mały gerberek, ale max ...
no i ta kaszka gęsta 240 ml - SZACUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
ale zaraz zaraz. kaszke podajesz jak? butelką? owoc jest słodki to mzoe przejsc dlatego a obiadek hm.. mzoe nie chciec łyzeczka np ze wzgledu na dziasełka. ciekawe moze spróbuj na próbe dziewczyny kiedys chyba na poczatku butelką pdoawały jak kaszke czy dobrze pamietam? jak masz smozcek taki to mzoe zrob zupke i konsystencji by przez butle przeszła i spróbuj


już tak zrobiłam 😞 i głowę odkręca ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly napisał(a):
O rany, tylko od 16 mnie nie było, a czytania full.
Zdjecia wszystkie świetne! Też muszę jakies wrzucić niedługo...
Ten pchacz mi się też podoba...ale na razie to ja nie mam na to wszystko miejsca. Normalnie szok. U nas kula pełzak chyba się nie przyjmie i sprzedam ją na allegro. Paweł się jej boi, a powiem szczerze, że faktycznie tak się durnie toto drze, że sama się denerwuje. Za to akwarium jest gites. Mały zajarzył o co kaman i sobie usilnie do niego zagląda, wyciąga rybki itd.
Korci mnie pilot- wszystko przez Beti 😉
Oby Pawełek dzisiaj spał jak należy, bo chyba walnę byka...


A która to kula?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buterfly Filip sie pilota tez bał 😮 przestraszył sie go. chyba jakis skok jest czy co bo dziwne to.
udało mi sie małego oszukac mm wcisnełam po ciemku zjadł 100 ml wiec chyba o zabki jzu nie chodzi bo by sie zaczał drzec na butle w buzi jak wczesniej.to chyba skok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczynki za pomoc, kochane jesteście wszystkie 😘 😘 😘
Boję się, że ją czymś zraziłam i się zniechęciła ... tylko czym ?
Przecież jej nie wpychałam na siłę 😮 boję się, że dawałam jej obiad po zbyt małej przerwie po cycu jak nie była zbyt głodna i się uprzedziła...

Czerwcówka - musicie z tą teściową mieszkać ? 😮 Ja bym nie dała rady choć teściową mam o.k
Każdy ma swój charakterek, jest inny więc na dłuższą metę to nawet ze spoko osobą jest ciężko, w końcu to obca osoba, jest to zrozumiałe bo tylko męża się bierze na stałe i da się znieść (choć też ni zawsze) a tu teściowa w pakiecie 😮

Ja się z moim wczoraj o bzury pokłóciłam i ... dupa była blada a nie WALENTYNKI, gó...o dostałam, aż mi smutno było jak czytałam o waszych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Buterfly Filip sie pilota tez bał 😮 przestraszył sie go. chyba jakis skok jest czy co bo dziwne to.
udało mi sie małego oszukac mm wcisnełam po ciemku zjadł 100 ml wiec chyba o zabki jzu nie chodzi bo by sie zaczał drzec na butle w buzi jak wczesniej.to chyba skok.


może przywyknie,
moja ostatnio też ma takie akcje
nieraz kichnę i płacz ... 😮
moja się Furbiego boi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny za troske. Ja nie mam pojecia co mojemu dziecku dolega. Kuzwa, walnal dzis 5 kupek, umylam go, podalam ostatnia butle i znow sie zkupkal 🤢, konsystencja ok, kolor miedziany, grzebalam jak jebnieta w tej kupie czy to przypadkiem nie krew. Zostawil 30cc. Pozniej oczy mu lecialy taki zmeczony ale marudzil strasznie. Nie moge mu nic podac przez ten antybiotyk, to posmarowalam mu dentinoxem dziasla, wierzgal, marudzil, w koncu zasnal, smoczek wyplul, nie da rady na spiocha wlozyc (zawsze wkladam, bo inaczej w nocy cyrk jak sie obudzi i zorientuje ze nie ma smoka). Nic nie wskazuje na zeby, a na antybiotyk dobrze zareagowal przeciez 🤢. Co do tego czy trafiony czy nie, to tutaj zawsze ten antybiotyk przepisuja, bo kolezanki coreczka miala ponad 40 stopni goraczki i zapalenie uszu i tez dostala ten sam. On po prostu jest jakis inny niz zwykle, jakby mi ktos dziecko podmienil, masakra jakas, ja juz mam dosc!

Doris25 ja juz podaje Adrianowi chlebek (bez skorki). Rwe na drobne kawaleczki i maczam w musie owocowym, albo serku topionym, albo maselkiem smaruje. Polecam sprobowac 🙂.

Co do chodzika, to juz sie nie wymigam, bo tata sie uparl, a ze rzadko sam mu cos kupuje, to nie przegadam go. Pchaczek tez kupie 🙂.

Gosia na pewno bedzie dobrze, Borysio jest juz duzy, a Ty wydajesz sie osoba ktora potrafi opanowac emocje i podejsc z dystansem do sprawy, chociaz pewnie zdajesz sobie doskonale sprawe ze bedzie trudno. Powtarzanie sobie pozytywnych stron tej sytuacji, pomaga 🙂. Ja to do tej pory dzwonie, 4 miesiace juz. Zawsze czuje sie zle ze go zostawiam, czasem nie moge sie skupic w pracy jak wiem ze jest chociaz troszke chory. W ogole tyle czasu minelo, a ja nadal zle sie czuje z tym ze go zostawiam. Z tym, ze ja jak to wiele osob z otoczenia mowi calkowicie zwariowalam i przesadzam czesto jesli chodzi o troske. Nie wiem, ale po prostu to uczucie odpowiedzialnosci mnie przerasta, cokolwiek by sie z Adrianem nie dzialo, to zawsze obwiniam siebie za to.
Nie wiem kiedy wyluzuje troche, moze jak skonczy 18 lat 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 Niektorzy dorosli tez sa wybredni co do jedzenia. Ja zauwazylam ze u naszych maluchow smaki sie wyostrzaja, bo Adrian tez sie krzywi na rzeczy ktore wczesniej lubil. Tez potrafi wydziwiac. Ogolnie jak mu sie zdarzy zostawic jedzenie to ja jestem w szoku, bo on wczesniej jadl do upadlego, a teraz jak mu nie dam jesc, to sam sie raczej nie upomina.

Gosia jak Borysio przyjal makaron, bo nie doczytalam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...