Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Julka najczęściej jak się budzi to wtedy gdy robi obrót z plecków na brzuch bo nie starcza jej miejca w łóżku na ten obrót i ... ląduje na boku łóżeczka i wtedy ryk ... dlatego jak ją odkładam to zwykle staram się kłaść ją bliżej prawej strony żeby miała max. dużo miejsca na ten obrót bo robi go w lewo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
cyc bo łyzeczka to bym chyba pól nocy dawała hihi 🙂 raz mi sie udało oszukac go butla ale mleczko a drugi raz chciałam to sie skapował i lipa była. wczoraj tez butle próbowałam i niestety lipa.
ps. Ivi ale Twoja Lenka pije hoho.pewnie prze to że taka aktywna
Małgorzata moj tez juz kuchnie zwiedza i pokoje. ale ja zanim ide 🙂 daje mu juz zwiedzac bo jak mu zabraniam to jets gorzej.mis ie podoba jego mina i spid jak cos chce dotknac a ja wołam "Filip" no maskara...dzieci to uwielbiają wszystko co zakazane 🙂
Czerwówka a nie masz juz nic nic mleczka moze Niki by jescze podoiła tego drugiego albo laktartorem go podrównac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivi1984 napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Beti co do tego żłobka, to ten państwowy kosztuje 199 zł - opłata stała , do tego 5 zł wyżywienie za każdy dzień w danym miesiącu, z tym że jeśli dziecka nie ma w danym dniu i nie je, przechodzi na następny miesiąc.

a tu sobie zobacz, przykładowy cennik jednego z prywatnych żłobków krk:
http://www.krasnoludki.strefa.pl/cennik.html




Ja mieszkam w mniejszej miejscowości i u Nas też koszt priv żłobka to około 800zł.



Tak Ivi, nie jest drogo, tylko tak, prywatnych nie ma za bardzo w centrum, no i jest ich mało... nie ma szans na dostanie sie za bardzo. Już nie wiem kogo bym musiała przekupić żeby dostać sie do takiego żłobka. W porównaniu z niańką to nawet nie ma o czym gadać,żadne pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
ivona55 napisał(a):
ano 🤪 i to drze sie jak mu nie pozwalam!


haha, u nas to samo 🤪
chce ją posadzić ale się nie da bo tak sztywno trzyma nogi !


hehe dokladnie! Dzis w wanniechciał stać jak go chciałam posadzic 🤪 kombinator mały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja sobie tego nie wyobrazam jak bedzie raczkował bo juz zadna poducha go nie zatrzyma na chwile. teraz obok kaloryfera mam taka wysoką albo kłąde posciel na kupe by nie poszedł jak np kaloryfer właczony albo po prostu bo za firanke potarga i głowa moze przywalic o kaloryfer. a jak zacznie raczkowac to jzu zanda przeszkoda go nie zatrzyma...maskara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak sobie myslę a propo pobudek,... znajoma przesłała mi książkę pt. " Każde dziecko może nauczyć się spać" od razu zaznaczam , ze jeszcze jej nie czytałam, więc nie wiem o co chodzi z tą metodą zasypiania ale u niej i kilku jej znajomych podziałała. Jeśli macie ochotę to prześlijcie mi swoje maile a ja wam jutro wyślę tą książkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julka nie raczkuje, narazie pełza, do raczkowania ma tylko pozycję wyjściową 😁, dupcia jednak jest zbyt ciężka ... dziś nawet porozrzucałam do podłodze najfajniejsze przedmioty : pilot od tel., komórkę, aparat fot., pączka na talerzyku 😆 , podpełzała do komóry 😁
za to chce stać, "jara" się tym - jak Wojtuś hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...