Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a moje dziecko właśnie ściąga książki z dolnej półki w biblioteczce 😁 porządki robi 🙂

Wczoraj gotuję dla niego zupkę, on bawił się na macie, a za chwilę był w kuchni i chciał mieszać rączką w psim żarciu 😁 😁 😁

Mój mały już raczkuje, na razie ślamazarnie z przerwami, ale do przodu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HEj Mamusie!

Byliśmy wczoraj u lekarza, dostałam ochrzan, że sie wypisałam na własne żadanie ze szpitala z takim małym dzieckiem.Wyniki te co miał robione badania są w normie... Mamy skierowanie do neurologa. Jutro jedziemy. Na 11.30 jesteśmy umówieni. Lekarka wstępnie powiedziała że pewnie trzeba bedzie zostać na oddziale żeby badania porobili... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BarbaraK napisał(a):
HEj Mamusie!

Byliśmy wczoraj u lekarza, dostałam ochrzan, że sie wypisałam na własne żadanie ze szpitala z takim małym dzieckiem.Wyniki te co miał robione badania są w normie... Mamy skierowanie do neurologa. Jutro jedziemy. Na 11.30 jesteśmy umówieni. Lekarka wstępnie powiedziała że pewnie trzeba bedzie zostać na oddziale żeby badania porobili... 😞


Basiu cieszę się że tamte wyniki ma w normie i koniecznie daj znac jak po neurologu i zostań na tym oddziale niech porobią te badania co będziesz spokojniejsza.Wiem nikt nie lubi szpitali ale czasami lepiej zostac i porobic te badania i miec to z glowy.

Tak w ogóle to dzień dobry 🙂
Kurcze nie mam czasu na neta mały ostatnio nie bawi się tylko ciągle chce na ręce albo byś się z nim bawiła normalnie nic zrobic nie mogę przy nim 😞
Dziś pogoda do dupy i spał tylko 50min a zawsze ok10 idę na spacer tzn na zakupy i śpi wtedy ok1,5-2godz i mam go z glowy też już spacerówką jeżdzimy 🙂a w domu już tak nie chce spac tyle czasu 😞
Jakoś was nadrobiłam ale co u kogo to nie pamietam wybaczcie 😞
Jedynie Lenka Ivi to jest zdolna dziewczynka szokuje na maksa 🙂

My też u lekarza byliśmy odnośnie tych plam no i niby ma suchą skórę i to od tego zapisała nam maśc natłuszczającą do zrobienia w aptece i kąpiel w oliatum zobaczymy czy pomoże.
Na rączkach już plam nie ma ale ma na nóżkach tzn po 1 na każdej i tego zwalczyc nie mogę 😞

Magda daj znac co z Maryśką???

U nas też noc do dupy tysiąc pobudek chyba jego taki urok bo już nie wiem czemu się wybudza 😞Już 2 miesiące takie są kiedy to minie zwariowac można 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny, że się o nas martwicie!

Ja się strasznie boję o FIlipa, nie śpie w nocy, jak przysnę to zaraz się budzę i sprawdzam czy oddycha... Mam tydzien opieki. Nastawiam się psychcznie na pozostanie w szpitalu...
no i od soboty strasznie boli mnie żołądek... 🥴 jem na musa, bo mnie trzęsie . No i wogóle zamyślona jestem jakaś. FIlipowi ten bezdech się nie powtórzył, śmieje się cały czas i szczesliwy jest ze mama w domu 🙂

DUZO ZDROWIA DLA MARYSI!!!!!!!:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia jak o tym nie myślę to jest git. ALe jak tylko popatrze na Filipa to aż mnie mdli na myśl że znowu go będą kuć, albo będą chcieli mi wenflon dać, albo uśpić do tomografii, masakra jakaś!
Dobrze że w tym szpitalu do którego jadę może ktoś z nami być cały dzień, bo u nas w Lubaczowie tylko chwile mógłby ktoś być...

Nadrabiam Was - czytam do tyłu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia ja też myślę ze Twój ból brzucha to z nerwów...i w sumię Ci sie nie dziwię...Myślę ze ten pobyt w szpitalu dobrze wam zrobi...nie mówie i wenflonie itp ale wszystkie badania jakie mu zrobią upewnią i uspokoja Cię że wszystko jest oki(wierze w to!) Także mama weź sie garść! Znajdz siłe dla Filipka bo On teraz własnie tego najbardziej potrzebuje! Pamietaj że on wyczuwa Twoje emocje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
a moje dziecko właśnie ściąga książki z dolnej półki w biblioteczce 😁 porządki robi 🙂

Wczoraj gotuję dla niego zupkę, on bawił się na macie, a za chwilę był w kuchni i chciał mieszać rączką w psim żarciu 😁 😁 😁

Mój mały już raczkuje, na razie ślamazarnie z przerwami, ale do przodu! 🙂


Agatka to pogratulowac tylko małego broja! 😁 No i raczkowania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Ivona 🙂 Ale jak sobie przypomnę jak płakał, jak wyciągał do mnie raczki... 😞

Magda właśnie dla EEG zostaniemy pewnie w szpitalu, bo normalnie czeka sie ok 2 miechy a jak jesteś na oddziale to odrazu biorą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Proszę Cię aż mnie serce boli...ja dostałam taka końska dawke przezyc zaraz po Wojtka urodzeniu...taki malutki a juz wenflony, zastrzyki...dlatego wiem jak to boli i wiem że nie mozna sie teraz łamac tylko ostro do samej siebie podchodzic...Jestem z Tobą Basiu:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziaki również dla Juleczki i Nicolki 😘 😘

Basia nie martw się, nie stresuj, po prostu musicie zacisnąć zęby i przejść przez ten szpital. Na pewno będziecie spokojniejsi po tych badaniach i poznacie przyczynę tego omdlenia. Trzymaj się kobitko!

MAgda a Ty daj znać do u lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Witam Was Mamusie!


U nas noc do d...! pobudek niezliczona ilość! szału można dostać od tego!


Gosia przybij piątkę 🙂 he ja mam tak samo od grudnia 3miesiąc już leci taki trochę przywykłam już do tych pobudek z moim K.Normalnie odechciewa się drugiego dziecka tak nam daje w kośc 😞

Znowu go uspałam spał 50min zjadl deserek pobawił się i go uspałam bo oczy tarł jak nie wiem.

Gośka mam pytanko orientujesz się że jak jest się na wychowawczym i płaci ci mops te 400zł to skąd dostaniesz pita do rozliczenia???z mopsu??czy jak to wygląda wiesz może???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia wiem co to znaczy patrzec jak kłują Ci dziecko zakladają wenflon itd ja to przechodziłam jak Szymek był mały po urodzeniu bo z nim zle było 😞Był pokluty wszędzie miał 2 wenflony co chwilę jakieś zastrzyki i badania usg i coś tam jeszcze jak sobie przypomnę to aż serducho boli 😞
Głowa do góry wytrzymasz i ciesz się że chcą ci te badania zrobic.Bo ze służbą zdrowia jest różnie 😮
Musisz byc dzielna dla Filipka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
caluski dla wszystkich 8-miesieczniakow!!! 😘 😘
zdrowka dla Marysi
Basia ,badzcie dzielni!

u nas dziwnie spokojnie,pewnie cisza przed burza,nawet cala noc od 20-6 rano przespana..a za oknem w sloncu 20+ i tym sie ciesze!


Andzia jak ja Ci zazdroszczę takiej nocki i tej temperatury na dworze 🤪 🤪 🤪
U mnie 0 stopni wieje zimny i dosyc mocny wiatr i sypie śnieg pogoda do dupy no i jest ponuro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...