Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dorota552 napisał(a):
Ivi ja właśnie na głowie mam lniany 🙂 nie lubię go bo śmierdzi rybami ale czego się nie robi dla urody 😉
Dziś po raz pierwszy podgrzałam włosy i założyłam czepek, mam taki od pasemek gruby-zobaczymy jakie będą efekty.
Zmykam grzać mleko Tynie i do spania. Dobrej nocki 😘


Hihi ja ciężko znoszę zapach oleju Sesa. Bardzo męczacy ale jest rewelacyjny!
Lnianego nie miałam ale byłam o krok od zakupienia, jednak stwiwerdziłam, że muszę zużyć te które mam i dopiero go kupię.
Miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki dziewczynki 🙂

Dzisiejszy dzień był dla mnie szokiem, bo doszło do mnie, że faktycznie rozwija się we mnie mała istotka. Nie sądziłam że tak szybko się pocznie 🙂 i cały dzień w związku z tym chodziłam do tyłu, nawet nie miałam weny na obiad. Cieszę się bardzo, bo planowaliśmu drugiego bąbelka, a z drugiej strony boję się, dwoje dzieci to już poważna sprawa.. wiem że to też pewnie sprawka hormonów.. ale jestem strasznie zmieszana i przypomniały mi się "uroki" porodu ☺️
no ale przed 30 będę miała już dwójkę dzieciaczków 🙂 i na tym zakończy się moje kariera rodzicielki 🙂
Iza też bym chciała dziewczynkę, ale wiadomo szansa 50/50. Najważniejsze by było zdrowe, a wszystko inne się ułoży 🙂

Monia u nas to samo się dzieje.. pojawia się coraz więcej czerwonych suchych plam.. najwięcej w zgięciu kolan, na czole ma jedną i na przodzie ud.. już wyeliminowałam krowie mleko, jogurty na mleku krowim... w zamian podaję mu jogurty na mleku sojowym.. na razie nie zmienia się nic.. smaruję ponad to oilatum.. już sama nie wiem co robić. W czerwcu chyba polecę do PL to wybiorę się do alergologa, bo pewnie jakaś alergia pokarmowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti też dziś nad tym myślałam, jakoś tak szkod ami się Miłoszka zrobiło, że już nie będę miała dla niego tyle czasu no i też zaczęłam się zastanawiać jak to będzie z tą miłością do dwójki 🙂
ale tak jak dziewczyny piszą można kochać jednakowo 🙂

Gosia a Twoja szwagierka będzie miała pierwsze? Ciekawe na kiedy ma termin.. z tego co sama obliczyłam na podstawie miesiączki, przypada mi połowa listopada. Tego miesiąca najbardziej nie lubię 😁 może dzięki narodzinom mojego dzieciaczka polubię ten zimny, deszczowy miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata a ja gdzieś przeczytałam że sojowe jeszcze bardziej może uczulac niż krowie.... 😮
Jejku jakaś taka ospala jestem... Chyba przezta diete... Dietetyczka pozwoliła mi zjeść kremówke... Więc zjadlam! I jeszcze małą paczkę kinderkow i jedno dwie porcję innego ciasta. Jaka ja jestem na siebie teraz zła! Glupia też jestem... Niepotrzebnie ruszalam słodkie 😞

Agata ja jestem z listopada 🙂 i dlatego lubię ten miesiąc 😉

Miałam dziś noe isc do pracy bo nie miałam z kim Filipa zostawić. No i śpię sobie, dzwoni telefon czy jednak nie przyjde bo koleżanka całą noc wymiotowała i niekumata jest przez to, wiadomo. Więc zawiozlam Filipa do Mamy
I tak mi minął dzien na wariackich papierach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej , hej
Kawkę piję i próbuję zjeść śniadanie...
Jakiś ciężki okres u minie ze sprzętem się zrobił...Najpierw poszedł laptop, 3 dni temu zepsułam xboxa a dziś dekoder nki szlag trafił... 😞
Ale co tam dziś pierwszy dzień wiosny, astronomiczny, jutro kalendarzowy ale już czuję to ciepło wiosenne patrząc na śnieg za oknem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no nie no. Ivi w jakims nieotwieralnym przez moj laptop programie zgralas ten filmik hehe. jak moge youtube ogladac tak nie moge Twojego filmiku otworzyc nozesz..
Mysza oj z seria awarii sprzetowym witam w klubie. nam sie zaczelo od sylwestra tak masowo hehehe. aktualnie siedzimy bez telewizora juz nawet i jest tak troche smutno wieczorem, bo glupich wiadomosci nie mozna obejrzec.
to w ten wekend zmiana czasu?
podnosze temat czy ktos gdzies widzial mleko acidofilne w sklepach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!

Ogólnie teraz jak weszło GMO to soi bym nie tykała bo ona chyba w każdym przypadku jest zmodyfikowana 😞

Mysza hehe biedna ty, ja zawsze takie szczęście miałam jak byłam dzieckiem, co chciałam skorzystać z czegoś to się psuło no i joby dostawałam od ojca, że popsułam :P haha
A u mnie taka wiosna, białym "kwieciem" zakwitło za oknem... nawet asfalt na jezdni poczuł powiew wiosny i też zakwitł.... śniegiem :/ i sypie nadal... makabra jakaś 😞

Moje dziecko od rana bojowo nastawione... hehe jak tak dalej pójdzie to matka na urazówce wyląduje na koniec dnia 🤪
Żeby tej wiośnie jakoś dać wyraz naszej tęsknoty to ubrałam eM w tęczową sukienkę i żółte raktuzki 🤪 tak ślicznie wygląda, że już w ogólnie się doczekać nie mogę aż zacznę ją stroić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku taka cisza nieznośna , że aż trudno w domu wysiedzieć, jestem przyzwyczajona do tego,że zawsze coś gra 😠
Co do soi to podzielam zdanie Magdy, oglądałam program " wiem co jem" na temat soi, i oprócz kwestii tego całego GMO, nie powinno się jej podawać w dużych ilościach chłopcom, warto obejrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
do dupy z taką wiosną. Mówili że niby od 17-tego miało się ocieplać a tu co, dziś 20-ty i dupa śnieg pada. W tym roku i Boże Narodzenie i Wielkanoc śniegiem obsypane.
Naszykowałam Martynie płaszczyk wiosenny na święta, sukienkę a się okazuje że kombinezon trzeba uprać 😞 A jaki wesoły lany poniedziałek będzie z mrozkiem na dworze ile bałwanów będzie można zobaczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi, Alanek słodziak taki malutki 🙂
wczorajszy link u mnie też się nie otwierał, dopiero ten poniżej.
Co do olejków, lniany mam taki zwykły tłoczony na zimno do celów spożywczych, mój doktorek od odchudzania kazał mi na tym jedzenie szykować ale w życiu, a do włosów użyłam go po raz ostatni po umyciu włosów i tak jeb... rybą 🤨
Recenzję Sesa oglądałam na YT, dziewczyna jego zapach porównała do moczu i jakiegoś zioła już nie pamiętam jakiego, dlatego nie kusi mnie aby go kupić. Do mojej kolekcji dołącza http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31076 i olej kokosowy, tym ostatnim planuję odratować te moje końcówki.
Paznokcie mi już się zregenerowały (już 🙂 3mieś to trwało), ale teraz ie przyjmują lakieru.
Zdążę pomalować a za chwilkę płatami lakier odchodzi. Wytrawiam paznokieć przed pomalowaniem zmywaczem ale nic to nie daje. Jak nie urok ...

Iza uchachałam się razem z Bo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W Lenkę wstąpił diabeł....
Nie ogarniam!
Dziś zjadła to swoje "mleniooo" i normalnie zasiadła do drugiego śniadania. Nagle zaczęła strzelać z łyżeczki jogurtem w TV 🤔 więc zabrałam łyżeczkę, dałam resztę kanapki do zjedzenia...
Lenka dostała szału bo w międzyczasie nie mogła dosięgnąć mojego kubka z kawą choć mówiłam, że jest gorące i nie wolno....
Obudził się Alanek przez piski Lenki...
I co? I Lenka zaczęła rzygać z nerwów, darła się i im bardziej się darła tymdalej rzygała!
Ona cała w rzygach, pół pokoju, stół, krzesło i po części ja...
Zdjęlam jej ubranie więc i włosy brudne...
Zaczęła tulić misia i wycierać w niego wymiociny z twarzy bo nie dała się wytrzeć a ućiekając gubiła resztki treści źołądkowej, które skapywały jej z brody i ręki...
ArmaKURWAgedon...
W tym czasie Alanek zaczął się zanosić i oboje darli papy na cały regulator...
Nstępnie wszyscy w trójkę udaliśmy się do łazienki, gdzie było "kąpanie" o które Lenka poprosiła...
No i niemal powtórka z rozrywki bo myćie włosów u Lenki to jakaś nieprawda....
Nie zapominajmy, że Alanek się darł i kołysałam jedną noga kąpiąc jednocześnie wrzeszczącą Lenkę...
Miły początek dnia 🙂 🤨 oKURWAsiwieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza, ja mam sporo znajomych ktorzy w wwa urzrduja mogę zapytac czy nikt nie planuje zmiany mieszkania... Napisz mi na fb najlepiej o warunkach to popytam...

Dzisiejszy dzien mam ppd haslem " jak bardzo moje zycie jest do dupy" istna masakra, i choc probuje cos zmienic wszystko jest cotaz bardziej spieprzone, chyba mam jakas depresję z ppwodu bezsilnosci i braku wplywu na cokolwiek, jest mi z tym bardzo zle... Każde niepowodzenie sprawia ze czuje sie coraz gorzej. Już nawet nie rozmyślań nad tym co moge zrobic wiecej bo nie dochodze do żadnych madrych wnioskow...

I ciagle mam w głowie mozliwosc tego ze mala ma padaczke, jak to sie okaze prawda to nie wiem... ale chyba nawet do przedszkola jej nie bede mogla wyslac... ;( sorry że wam smucę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda kazde dziecko moze chodzic do przedszkola,z epilepsja przyjmuja w integracyjnych zawsze, w zwyklych zalezy od wychowawcow ale tez przyjmuja, czasem trzeba polazici popytac.
ja mam nadzieje ze u was bedzie ok.tylkoszkoda ze tak dlugo musisz cezkac na diagnoze.najgorsze jest czekanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda ja też mam nadzieję, że będzie wszystko ok.
U nas Kubuś dziś znowu 37,5. Skąd to znowu...nie wiem, na antybiotyku jest przecież 5 dzień.
Mnie coś gardło brało we wtorek, wypiłam na noc coś ala teraflu a wczoraj wieczorem patrzę a tu cały dekold i plecy w pokrzywce, zdarzyło mi się to już 2 raz,po wypiciu,leku z saszetki na przeziębienie z tego wniosek, że chyba jestem uczulona na paracetamol .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Myszka ja przed ciążą nigdy nie miałam na nic uczulenia.
Ostatnio mnie wysypało po żelu, teraz mam uczulenie na jednym ramieniu i nie mam pojęcia skąd się wzięło i od czego.
Olej kokosowy rewelka, już się cała nim wysmarowałam.
Super pachnie i taka delikatna skóra jest po nim jak już wsiąknie- polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Magda również życzę żeby Twoje obawy się nie potwierdziły. Głowa do góry, wszystko się ułoży.

A co to za mleko acidofilne? na co to??

ja już sama nie wiem co z tym moim dzieckiem.. chyba zaczne mu podawać przetwory mleczne typu jogurty, bo 2 tyg nic nie dawałam a zmiany skórne się nie zmniejszają.. a co ciekawe są suche i blade, jak posmaruję go oilatum to robią się mega czerwone, a potem znów przygaszają... 😮 mama już mi radzi spróbować zwykłej wazeliny... nie wiem na co to uczulenie. Trzeba będzie alergologa odwiedzić w PL chyba.

zauważyłam też, że ma więcej plam od czasu choroby.. wtedy zaczął strasznie dużo pić.. praktycznie duży kubuś starcza mi na dzień, półtora.. może to przez soki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...