Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ania, pytałaś o podawanie syropków, więc my mamy 2 syropki:
- flavamed - 2 x 2 ml po spaniu + 30 min po podaniu oklepywać plecki
- pulneo 3 x 2,5ml
- Cebion daję jej sama z siebie tak jak w ulotce czyli 8 kropelek na raz na łyżeczce
Syropki daję strzykawką, flavamed chętnie połyka bo jest smakowo chyba w miarę, natomiast ten PULNEO jest ohydny z tego co farmaceuta mówił i go wypluwa więc staram się tę strzygawkę troszkę głębiej do buźki wpakować, oczywiście nie obędzie się bez wycieku z pyszczka ale dobieram wtedy jeszcze troszkę i jeszcze raz daję.
Wczoraj pół tego słodkiego flavamedu wylałam na dywan 😮 🤢 - pierdoła ze mnie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia87 napisał(a):
Hej no do Kopenhagi z Malmo jest bliziutko, moj mąż prauje w Kopenhadze w restauracji Vesuvio nie wiem moze znasz ja?

wiesz co ja to nie wiem gdzie ta restauracja alo moze mój mąż sie orientuje , ja to mieszkam na takim zadupiu ze krancówka wiatru normalnie same domki i stadniny koni i wszedzi pełno bab na koniach ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania jaka czapaaaaaaa 🤪 świetna 🙂 ona z polarku jest?? bo Marysia też dostała polarową czapę fajną... chyba jak już będę mogła z nią wyjść to jej założę 🙃

My dostałyśmy mucosolvan... i mam jej podawać 0,2ml... więc tylko strzykawką da się to odmierzyć... bardzo wygodnie i Marysia szybko połyka to... a wstrzykuję jej tak jakby do policzka a nie w stronę gardła bezpośrednio więc miesza się ze ślinką szybko 🙂 Kurde wierzcie lub nie, ale od razu mi choroba przeszła jak wiem, że Mała chora jest... haha od razu ja się świetnie czuję... dziwne to, ale gorączka mi spadła choć rano jeszcze była, nos się odetkał... kaszel został od czasu do czasu coś odksztuszę a tak to jak ręką odjął... mi całą chorobę...

Dominika fajna taka okolica... pewno cisza i spokój, a sama konno jeździsz? czy tylko konie mechaniczne w motorach Cię kręcą?? 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Ania jaka czapaaaaaaa 🤪 świetna 🙂 ona z polarku jest??


Niestety, nie z polarku. Ale mam do niej półśpiochy dokładnie w takim samym wzorze i kaftanik 🙂 Ale już sa za małe.. tylko czapeczka została 🙂 Kupiłam je w Kolorino- pod domem mam wieeelki sklep. No i ostatnio otworzyli Pepco- mnóstwo slicznych ciuszków za naprawdę grosze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...