Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ania masz racje z tym świętym , niestety :-(
W takim wypadku postaram sie to jakoś zorganizować (siebie) przed terminem ;-)
U nas idą dwie jedynki na raz :-(
Jedna sie przebila i jest juz 1/4 zęba
Druga dopiero kropke widać ale taka solidna więc znowu mam Meksyk ale w nocy śpi ładnie
Zaraz ja sprzedaje babci na spacer ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szybko te ząbki wam wychodzą.
ja mykam.napisałąm podanie do spółdzielni ,trzeba w koncu załatwic sprawe z ciepła wodą która jest letnia. dosyc grzania na gazie by dziecko wykąpac. bede działac razem z sasiadką lub nawet całym pionem włąsnie sie dowiedziałam 🙂 jescze dwa podania odnosnie wentylacji i wycieku z kaloryfera. maskara z ta spółdzielnia.papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!

U nas noc z jedną pobudką - czyli standard.. tyle, że 50min się męczyłam żeby zasnął, w końcu skapitulowałam i wzięłam go do łóżka..
Co do jedzonka u nas wygląda ostatnio to tak:
rano ok 6-7 mm z kaszką na 180ml wody.
ok 10 drugie śniadanko i tu jajecznica z 2 jaj i do tego jedna kromka chleba z masłem (tak więc Beti u mnie Milo to mały żarłok bo nawet do jajecznicy jeszcze chlebem dopycha) 🙂 albo 2 parówki, czasami dwie kanapeczki z szynką, pasztetką, czy twarożkiem, czasem owsianka na mleku krowim, albo płatki śniadaniowe z BoboVity.
ok 12-13 zupka, zupki już nie robię takiej gęstej, bo robię już 2 dania. Dzisiaj np była jarzynowa z lanymi kluskami, niczym nie podbijana.
po zupie drzemka
jak wstanie ok 14-15 drugie danie. i tu też różnie, np suflet z warzywami i mięskiem, gulasze, pulpecik, naleśnik, makaron ze szpinakiem, kluski z serem, a dzisiaj np ryż gotowany na mleczku zapiekany z jabłkiem 🙂
potem ok 18 przekąska - jogurcik, serek homogenizowany, owoc..
ok 21 mm z kaszką na 210ml wody
przez cały dzień ok 200ml herbatki z BoboVity
w między czasie chrupki, chrupaczki ryżowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti walcz walcz!! wiem co to znaczy spółdzielnia, tylko by czynsze podwyższali a gówno robią... dosłownie biurokracja!

Iza współczują problemu z zębem... ale jak się mówi, co masz zrobić jutro zrób dziś, tak jak Andzia napisała jak to odłożysz do "po porodzie" to długo nie pozbędziesz się problemu. Ja też zawsze boję się takich zabiegów dentystycznych... a usunęłam chirurgicznie na znieczuleniu (które w zasadzie słabo działało, a dostałam 4 zastrzyki) 2 ósemki które nie miały miejsca żeby się przebić. Jak zobaczyłam te korony po wyjęciu to słabo mi się zrobiło że coś takiego pod dziąsłem miałam. Lekarz był w szoku, że usuwam dwie na raz...w dodatku jak sam stwierdził jedne z największych zębów mądrości jakie widział w swojej karierze 🙂 dałam radę! ale 2 tyg wyglądałam jak chomik w dodatku sińce miałam takie jak by mąż mnie katował 😁 także dasz radę! 🙂 a mnie czeka powtórka z rozrywki, bo na górze mam identyczną sytuacje, dwie wyżynjące 8 i brak miejsca na nie... ale póki co nie pchają się aż tak, bo nie boli... na samą myśl mam gęsią skórkę, no le jak mus to mus, przyjdzie czas że będę musiała znowu przejść taki zabieg, ale chyba poszukam gabinetu gdzie robią coś takiego pod narkozą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris wrzuć fotkę rowerka 🙂

Beti nie martw się, nie jedna z nas ma już za sobą upadek malucha z łóżka. takie sytuacje będą się zdarzały, a tak jak Mysza pisała, im bardziej się staramy temu zapobiec tym częściej się to przytrafia.

Andzia dobry ten tekst! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
idę do fryza niedługo 🙂
co myślicie o takiej długości jak ma Aniston na tej fotce po lewej?

http://www.google.pl/imgres?q=%C5%9Bci%C4%99cie+do+ramion&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=678&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=hsE_h8mVcIwBXM:&imgrefurl=http://www.pudelek.pl/artykul/31898/aniston_nie_cierpi_swojej_nowej_fryzury/&docid=fPZaLD2oX01FPM&imgurl=http://e2.pudelek.pl/p508/3248ef350013199a4db3e88f&w=623&h=495&ei=5MXMT9SxG8yHhQfh-LzXDw&zoom=1&iact=hc&vpx=630&vpy=161&dur=303&hovh=197&hovw=249&tx=81&ty=74&sig=111626536601699418714&page=1&tbnh=147&tbnw=197&start=0&ndsp=21&ved=1t:429,r:3,s:0,i:78
muszę ściąć włosy, bo koszmar wypadania znów powrócił 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wow.... ale mam nadrabiania 😞.
beti82 juz po ptakach, stalo sie.... obmacaj dziecko (chociaz maloprawdopodobne jest to ze cos zlamal, jak cos to tylko sie posiniaczyl) Gdyby cos z glowka bylo nie tak, to by zwracal, albo zemdlal, cos na pewno by sie dzialo, a jak nic sie nie dzieje... to witamy w klubie (jakkolwiek to zabrzmi). Ja jak sobie przypomne ta scene to siersc mi staje, ale i tak tego juz nie odkrece.
U nas tragedia ze spaniem nadal. Do tego chyba skok bo marudzi i strasznie duuuzo mu sie sni w nocy. Jak sie przebudzi i zobaczy ze mnie nie ma to wrzask!! Dlatego juz wiem ze jest przyzwyczajony ze mna spac i to sie nie zmieni tak o nagle 🤢.
W lozku spi do rana (chociaz tez sie budzi i wierci, ale nie wyje).

Bylam w sobote na wypadzie z dziewczynami. Babcia i tata dali sobie rade, chociaz tata przyznac ze ciezko jest wytrzymac z Adrianem kilka godzin a juz na pewno go samemu kapac (co robie co wieczor), takze dobrze ze zobaczyl jak to jest.
Z babcia spal sobie do rana, takze babcia w 7 niebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata - bardzo fajna długość, taka w sam raz. Można mieć rozpuszczone a i związać można kiedy trzeba . Mi odrosły włosy już nieco (ścinałam na początku marca) i lepiej się teraz czuję w dłuższych 😮

Wogóle to zapomniałam się pochwalić - od 2 tyg jestem na diecie "ŻM" i JESTEM 2,5 kg na minusie. 🙂
dzisiaj jakoś ciągnie mnie do słodkiego ale dałam radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!

u nas jak zwykle coś....
dzwonili ze żłobka jak byłam w pracy, że Borys ma gorączkę...Marcin poleciał go odebrać, umówił sie do lekarza. Jak wróciłam do domu, Borys bez gorączki, zadowolony, poszliśmy do lekarza, babka go przebadała na wszystkie strony i nic. no i już sama nie wiem o co znowu chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martyna co do butelki z awentu, u nas tez tak sie dzieje czasem... przeważnie przez to że smoczek jest dokręcony zbyt mocno (ale to przy smoczku 1 lub 2, ja jeszcze czasem daję mu mleko smoczkiem 1 🙂
Piszesz że używasz smoczka 3, on powinien mieć w komplecie taką specjalną uszczelkę wyjmowaną, i pewnie nie masz tej uszczelki... ona nie jest potrzebna do kaszek, ale do mleka tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...